Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 14:22:17
EUR 34.6596 14:22:17
USD 32.2653 14:22:17
ALTIN ONS $2341.9600 14:22:17

Grafiği gönderen: Carpediem37

Xauusd 15 dk tekrar kırıldığı yöne doğru yukarı yönlü incelenme başlattı. Saat 12 de halen 1735 üzerindeysek canı daha var demektir... 15 dk yı secmemin nedeni trendler 15 dk dan sonra değişime geçer. Düsen trendi yukselene cevirme eğilimi mevcuttur. Ytd

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

sizi çok yoruyorum kusura bakmayın. altın düşüş trendine girdi mi acaba. öngörünüz nedir. 350 360 civarına gelir mi?

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Narin__necla ()

Neler oluyor son durumu yorumlarmısınız

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

uzun vadede şu anki durum sizce düzeltme mi...350 360 lara gelir mi..

0BeğenmedimŞikayet

Biologist44 ()

yorumları tekrar bakmalısınız ani düşüş oldu uyumsuzluk olduğunu söyledi bir ara sayın carpediem haber mi var diye sordu aşı ile ilgili gelişme olduğu söylendi oda kaçın o zaman dedi :)

Haşu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

dolar çıkıyor sanki daha çıkmadım

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Kardesim adamin bebegi kuvezde yasam mucadelesi veriyor. Grafik atti yukselme tamamlanmadan dusus geldi gekir gelmez de soyledi alt rakamlari bugunluk kaybetmis olabilirsiniz ama anlayis gosterin yarin insaallah kazanirsiniz tekrardan

0BeğenmedimŞikayet

EMON ()

101.72 ortalama 382
Stres yok .. beklerim .. acelem yok.. ister orta ister uzun zararına satış yok :) tavsiye varmı arkadaslar

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

tamam üçte ikisini tl de mi tutayım dolarda mı... ya da akşama daha da düşer mi...

ALİ_SAMİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bu cok büyük sorumluluk hocam. Dolardaki hareketin merkezini henüz bilmiyorum. Swap mı değilmi? Resmi henüz bisey yok.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Dundü derken. Devamindada durumu belirttim. Neyse haklısınız

2BeğenmedimŞikayet

Haşu ()

Ya hocam o dündü demek biraz abes kaçtı cesur olun dedin belkide millet senden güven aldı daldı şimdi böyle konnuşman olmadı

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

bunlar çok doğru sözler. şu anda gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. bana bir yol gösterin. panik kafasıyla şu an aklım da almıyor. ytd olmadan şu kadarı şuraya bu kadarı buraya diyebilir misiniz... kalbim dayanmayacak yoksa. makas aralığım da aslında 70-80 arası. ama akıl tutulması yaşıyorum şu anda sanırım...

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hımm. Tabi şok bir kırılma oldu onstada. Nasip diyelim abi. 1.5 kg çok ciddi bir yatırım. Hırs zarar ettirir. Kenarda % 50 tutmayı öğrenin. Fazlasıyla size yeter. Ani bir düşüste 3 5 lira alır çikarsıniz. Birden bağlarsanız serveti, mutlaka bir yerde yakalanırsıniz.

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

bana bu işi sabırla öğreteceksiniz sanırım. ya da sizi yorucam. şu anda gerçekten panikteyim. bu halde en dipten bozmaktan korkuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

siz pzts sabah ons yukarı yönlü deyince ben bozmadım. aslında zararımı kapatıyordum. daha sonra bir anda öngörülemeyen şekilde düşüşüş başladı. siz yardım ettiniz ama yine de yukarı çıkar ümidi taşıdım. şimdi de bu durumdayım. gramda sıkıntım yok ama tl eriyor. daha aşağı düşeceğini bilsem gram arttırmak için çıkıcam ama yapamıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Kbnl ()

Ben yorumcu yada bu işin uzmanı değilimi amcak bişeydwn eminim senin yerinde ben olsam kesinlikle zarar satışı yapmazdım çünkü altın çıktığı yere bi daha geri gelir ama ne kadar sürede gelir onu hiç kimse bilemez vade sorunun yoksa eğer bekle düşsede illaki çıkacaktır hatta varsa tlde paran alttan alır yükselişte kar bile yaparsın sabırlı olmanı tabsiye ederim

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. Yardım edemedik aslında. Bence paranın hepsi bir yönde kullanılmaz. Borsa/ doviz/ emtia bu sekilde bölseniz daha uygun olur. Doyuma ulaşan fiyatı tl ye gecer bekletirsiniz. Gerekli fiyatta tekrar alirsinız.

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

buranın diline yeni alışmaya başladım... takip etmeye çalışıyorum ama maalesef şu anda panikeyim. yardımlarınız için teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ayni hepsi. Dolara güvenmediğini belirttim.

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

gümüş için zannettim...

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Arkadaşa kolu kes diye bağırdım. Daha ne yapalım?

0BeğenmedimŞikayet

Acemi0153 ()

Geçmiş olsun paraya ihtiyacım yoksa bekle yıl sonunda 385leri görebilir

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

lütfen yardımcı olun ytd olmadan... daha aşağı düşecekse en azından zararkes yapıp gram arttırayım...

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Cok geçmiş olsun. Böyle bir durumda ne denir? Bilemedim?

0BeğenmedimŞikayet

Guzeller17 ()

Bekle üstat kaçtan aldıgın önemli ama bi algı yapıyorlar şuan dünyada tek geçerli birim altın sakin ol

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

merhabalar, 1.5 kg altınım var. dün de yazmıştım size. bu seviyelerden zararkes yapayım mı yoksa bekleyeyim mi... acil bilgi verebilirseniz çok sevinirim. 20000 zarardayım. :((

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Anladım Allah şifa versin

0BeğenmedimŞikayet

Krm44 ()

Haklısın abi. Dolar aldı gidiyor

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bekliyosun . Dolarda dibi bulalım

Krm44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ciddi ciddi neye takınmalıyım? Önümüzdeki düşüş çokmu olacak :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum