Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 14:59:53
EUR 34.7656 14:59:53
USD 32.3803 14:59:53
ALTIN ONS $2337.1700 14:59:53

Grafiği gönderen: Carpediem37

Selamün aleyküm arkadaşlar.

Altın ons / Gümüş ons / Gram altın / Gümüş gram / dolar Türk Lirası / Usdtry kısa kısa önemli seviyeleri belirtcem.

Ons Altın 1763.750 üzerinde 1774_1783 direncleri takip edilebilir. 1755 destek. Bununla birlikte altta crab paterni mevcut. Buradada 1780 gibi satışa dönen bir pattern mevcut. Fakat potansiyel alanı geniş. 1752/1795 alanını isaret ediyor. Formasyon takip eden bakabilir.

Gumüş ons'ta yukarı yönlü devam etmesi icin. 17.610 uzerinde kapanış gelmeli. 17.50 seviyelerinden bir geri cekilme gelebilir. Destek olarak 17.380 ve 17.140 takip edilebilir..

Dolar Türk Lirası , 6.8350 desteği önemli. Burası destek olursa 8.90 seviyelerine tekrar toparlanabilir. 6.8350 kırılırsa flash crash yaşanabilir. 6.90 altı stop olunmalıydı..

Gram altın da 385.40 önemli desteğimiz. 388 uzeri günlük kapanışlarda 402 hedefimiz Dolar Türk Lirasında 6.8350 kırılmazsa aktif olacak. Gramda kısada 390/391.75 diğer direnclerimiz.

Gümüş gramda 3.76 önemli desteğimiz. 382/ 3.86 / 3.93 direnclerimiz. 3.86 kâr al yapılabilir...

Usdjpy. Tek hayal kırıklığım japonyeni oldu. Ons altın ile korelasyon halinde olduğu icin, döviz artırmada secenek olarak düşündüm. Çok uyumalılardı. 107.380 uzerinde kapanış gelmezse buradada umidim devam ediyor.

Sterlin Dolar da da bir dönüş görmedim. Alımda aceleci olmayın.

Öngörüm bu sekildedir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Dualarınız ve destekleriniz için teşekkür ediyorum.

Yorumlar (159)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Adalet_peşinde ()

Abi sana zahmet sterlin çalışman var mı TL ile alacağım.

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Ecmain

Cix54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cix54 ()

Allah yardımcın olsun kardeşim bu mubarek günde inşallah şifasını tez zamanda bulur yavrucak...

0BeğenmedimŞikayet

Admcsr ()

Allah acil şifalar versin herşey gönlüne göre olur inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Eline sağlık dostum bügün sana yazmıştım şimdi burda gördüm sevindim. Profilini takip ediyorum hergün bakıyorum. Daha iyiye gidecek inş. Sabahta dediğim gibi inş çifte bayramın olur.

0BeğenmedimŞikayet

EymenEren ()

Maşallah 500 Gr doğan çocuk bile yeri geliyor hayata sımsıkı tutunuyor, senin küçük prensesinde inşallah hayata tutunacak çokta güçlü olacak inşallah... Allah yardımcınız olsun tüm hasta yavrularımızın yardımcısı olsun... dünya bir sınav inşallah iyi derecelerle geçeriz sınavımızı...

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Ecmain

PAPİCİNO için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yaman1986 ()

Allah şifa versin başkan

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Insallah hayırlısı bakalım

Sami_55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eyvallah kardeşim

sonerbjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gevrem ()

Benim arkadaşımın 1400 gram doğdu şükür şimdi çok sağlıklı Allah büyük

0BeğenmedimŞikayet

PAPİCİNO ()

@ Carpediem37... Allah yardımcısı olsun, uzun ömürler versin inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

sonerbjk ()

geçmiş olsun arkadaşım aklıma kötü getirme

0BeğenmedimŞikayet

Gkhn_Can ()

Rabbim Şafi ismine hurmeten şifalar versin insAllah...

0BeğenmedimŞikayet

Sami_55 ()

Hocam benim çocukla 1400 kğ 7 aylık doğmuştu. Şimdi 2 yaşında Allah a çok şükür hiçbir sıkıntısı olmadı tavırlarıyla aynı. Merak etme

0BeğenmedimŞikayet

dad64 ()

Allah Ramazan hürmetine yardım eder inşallah. Hiç canınızı sıkmayın. Toparlar o mis gibi evelAllah.

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

1.5 kg 8 aylık

Serdarex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. insallah

nalann_gul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nalann_gul ()

Allah bir an önce sağlığına kavuştursun inşallah bebeğinizi, sağlıkla kucağınıza alırsınız.

0BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Hocam kaç kilo doğdu? Kaç haftalık? Rabbim yardımcı olsun, hayırlı bir ömür nasip eylesin inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Hannes ()

Atlatır inşallah Allah'ın izniyle. Benim yeğenim doğumda beynine oksijen gitmedi kalbi durdu. 3 gün değişik bı cihazda tuttular vücut ısısını düşürüp, sonra yoğun bakıma aldılar. 15 gün sonra çıktı. Şuan 7 yaşında. Rabbim sizi de güldürsün inşallah sağlıkla alın kucağınıza.

0BeğenmedimŞikayet

umut2244 ()

Kardeşim Allah yardımcın olsun. Bizim kız anne karnında operasyon geçirdi. Umudumu kaybetmiştim. Allah in yardımı miniğin bizi bırakmak istemeyisi şimdi 3 yaşında. İnşallah bugünleri gecireceksin. Geçmiş olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi biz aldikca elimzide kaliyor bir terslik mi var:)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Solunum sıkıntısı devam ediyor halen. Başka sıkıntılarıda var. Fakat öncelik hayatta kalması şimdilik.

ayezka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayezka ()

Bebeğiniz nasıl iyidir inşallah

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Inşallah abi. Iyilik yap denize at. Balık bilmezse, halik bilir. Balık işi rastgele. Ben iyilik biriktirmeye devam ediyor olacağım. Nasipse görüşür oltaları dolarız

Adenberk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adenberk ()

Rabbimin müsaadesi ile o gün de gelir...
Balık işi nasip işi sen nasipli adamsın...

Var teknemiz Fethiye'de...
Geçecek elbet bu buhranlı günlerde,
Düşersiniz buralara ağırlarız sizi inşallah...

Bütün işlerimiz Fethiye'de,
Memlekette 10/15 günden fazla kalamıyoruz işten güçten...

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Sağolasınız

usaklı6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

usaklı6464 ()

Acil şifalar dilerim

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Kritik soru. Ons gapı kapattı. Pullback yaptı. Yukarısı için hersey hazır. Kanatlar açıldı yani. Dolarda 6.84 e tutunursa beklersin.

Rmzn0345 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum