Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 15:03:39
EUR 34.7675 15:03:39
USD 32.3804 15:03:39
ALTIN ONS $2337.1200 15:03:39

Grafiği gönderen: Carpediem37

Selamün aleyküm arkadaşlar.

Altın ons / Gümüş ons / Gram altın / Gümüş gram / dolar Türk Lirası / Usdtry kısa kısa önemli seviyeleri belirtcem.

Ons Altın 1763.750 üzerinde 1774_1783 direncleri takip edilebilir. 1755 destek. Bununla birlikte altta crab paterni mevcut. Buradada 1780 gibi satışa dönen bir pattern mevcut. Fakat potansiyel alanı geniş. 1752/1795 alanını isaret ediyor. Formasyon takip eden bakabilir.

Gumüş ons'ta yukarı yönlü devam etmesi icin. 17.610 uzerinde kapanış gelmeli. 17.50 seviyelerinden bir geri cekilme gelebilir. Destek olarak 17.380 ve 17.140 takip edilebilir..

Dolar Türk Lirası , 6.8350 desteği önemli. Burası destek olursa 8.90 seviyelerine tekrar toparlanabilir. 6.8350 kırılırsa flash crash yaşanabilir. 6.90 altı stop olunmalıydı..

Gram altın da 385.40 önemli desteğimiz. 388 uzeri günlük kapanışlarda 402 hedefimiz Dolar Türk Lirasında 6.8350 kırılmazsa aktif olacak. Gramda kısada 390/391.75 diğer direnclerimiz.

Gümüş gramda 3.76 önemli desteğimiz. 382/ 3.86 / 3.93 direnclerimiz. 3.86 kâr al yapılabilir...

Usdjpy. Tek hayal kırıklığım japonyeni oldu. Ons altın ile korelasyon halinde olduğu icin, döviz artırmada secenek olarak düşündüm. Çok uyumalılardı. 107.380 uzerinde kapanış gelmezse buradada umidim devam ediyor.

Sterlin Dolar da da bir dönüş görmedim. Alımda aceleci olmayın.

Öngörüm bu sekildedir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Dualarınız ve destekleriniz için teşekkür ediyorum.

Yorumlar (159)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin ecmain.

Gio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gio ()

Daha önce de yazmıştım: Küçücük bedenleri bizden çok daha güçlü. Sabır ve dua. Rabbim acil şifalar versin. Dualarımız sizinle...

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin cümlemize

Goldroom için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goldroom ()

Allah saglik sıhhat versin.

0BeğenmedimŞikayet

Bedir06 ()

İnşallah tez zamanda sağlıkla kucağınıza alırsınız. Amin

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Ecmain sağolun

aşur17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aşur17 ()

Kardeşim geçmiş olsun allah hiçbirimizin çocuklarının acısını göstermesin

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin sağolun

meka45170 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Teşekkür ederim. Amin ecmain duaların için

gsısman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin . Ecmain inşallah.

Burçak60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Ecmain kardeşim

Paragöz_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Ecmain

Yarcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Ecmain

Keder için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meka45170 ()

Geçmişler olsun insallah acil sifalar

0BeğenmedimŞikayet

Keder ()

Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Yazılanı yaşıyoruz. Allah yüzünúzú güldürsün

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Abi Allah sifa versin insAllah tez zamanda sagliğina kavuşur , dualarimiz sizinle...

0BeğenmedimŞikayet

Paragöz_60 ()

Geçmiş olsun kardesim Rabbim şifanızı versin

0BeğenmedimŞikayet

Burçak60 ()

Tekrardan geçmiş olsun abi inşallah çabuk toparlanır bebekler sandığımızın aksine daha güçlüLer hızlı toparlıyorlar Rabbim size bağışlasın bu meleğimizi kalbini ferah tut safi ismi ile şifalar versin burada güzel haberlerini bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

gsısman ()

Altın kalpli güzel insan. Seninle daha önce hiç yazışmasakta yorumlarınızı takip ediyorum. Rabbim Şafi ismi hürmetine acil şifalar versin. Size de mübarek ramazan ayı hürmetine sabır versin inşallah.

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ben biraz daha iyiyim . Bebek yoğun bakımda stabil kardeşim.

EMİREFEX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mert0170 ()

Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hocam nasılsın çocuk nasıl hocam

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin ecmain

serdar12345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Hayırlısı diyelim.

Serdarex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

serdar12345 ()

Dualarımız minikle kardeşim Allah ŞAFİ ismiyle acil şifalar versin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Adalet_peşinde ()

Tamam teşekkürler. :)

0BeğenmedimŞikayet

sports07 ()

Alya nın haberlerini yakından takip ediyorum. Umarım yarın size bayram sevinci yaşatır...

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ben onda çalışmadım henüz. Yanıltmiyim

Adalet_peşinde için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Allah'ın izniyle kucağınıza alacaksınız inşallah. Babasıyla aynı ay olmak için erken davranmış. Maşallah. geçti gitti inşallah sağ salim güçlü bir şekilde ailesine kavuşa çak . Yarın Kadir gecesi dualarım sizinle ve Minik ALYA'm ile inşallah. Amin

0BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Benim yeğenimde böyle doğdu hocam, senin atlattığın süreçleri atlattılar, şimdi koca çocuk oldu. rabbim ömür, sağlık versin inşallah, sizlerede bu sürece dayanma gücü versin inşallah. Güzel haberleri bekliyoruz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum