Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 01:41:54
EUR 34.7339 01:41:54
USD 32.5072 01:41:54
ALTIN ONS $2392.1450 01:41:54

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Sterlin

eğer sen sabah yıldızı olcaksan başım üstüne. olmayacaksan sabahlar olmasın şarkısını sana gönderiyorum :)

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

O beklenen bir sonuç. Dövizler hafif toparlerken ons yavaştan salar

Seco10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maliko ()

hocam Şu an veriler neyi gösteriyor ona göre burdanda parça alım yapacam:) @dtmustafa

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

eğer düşündüğüm gibi olursa acımayacaktır :) zati orası 1 diren. bölgesi 8.42 ama şu an duruşu eh işte modunda.

gps- usd = 1.2150 üstünde gbp- usd rahatlar. 1.2250 üstünde koşar . 1.2450 üstünde fişekler.
1.2050-1.2150 arası yatış bölgesi 1.2050 kırılırsa yataktan düşer gibi olur .

gbp- try 8.35 üstünde yürür 8.42 üstünde hafif koşu 8.52 üstünde 100 metre koşusu 8.64 üstünde fişek.
8.30-35 arası yatış. 8.30 altında yataktan düşer gibi olur.

hayırlısı olsun bakak.

https://altin.in/bildirim

bunu yazarken herkes korkuyordu alımdan :) ben % 70e çıkardım alımı. riske girdim. inşallah pişman olmam :)

TAF_Soldier için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TAF_Soldier ()

8.41 kırmadan yükselmez hocam 8.41 önemli yoksa dolanır dururuz 8.24 ile 8.41 arasında. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Hocam ben onu iyi tanırım bu bal zehir olur..

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

tenekeyi parlattılar iştaha getirdiler. ya kursakta bırakacaklar ya içine altın katacaklar :)

0BeğenmedimŞikayet

Diriliş0636 ()

he baskan gormemisim

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Öyle ama ters kolerizasyon yapabilirler şu 2 hafta kraliçe yukarı gümüş aşağı

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

sorma gümüş nere bu nere:)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

5 parça ile giriyorsan burası ilk alım için bence çok güzel bir bölge. son karar sende

Mgulmez için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

iste orda 3lü mum formasyonu oluşturabilir diyom ya bende sabah beri :) morning star sabah yıldızı deyiyom. eğer bozarlarsa sabahalr olmasın şarkısını çalacağım diyorum :)

Diriliş0636 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mgulmez ()

Elimdeki parayı beşe bölerek bir parça çelik hocamın yorumunu ve sizin yorumunuzu harmanlayarak 4 mumunda 35üstü olursa alım yaparak bismillah desem dogru bir hamle olur mu sizcede düşerse eldeki tellerle takviye yaparım hiç bilmediğim için fikirlerinizi önemsiyorum cvpları ı için tşkrler

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Eyvallah hocam bu melet de para tutuyor:) parça kar vermezki

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

gbp- usd şu an tepkisi iyi. pislik çıkartmazlarsa güzel duruyor. 8.30 desteği tutuyor. yataya bağladılar. 8.35 üstünde kalıcılıklar 8.42-8.52-8.65 gündeeme getirebilir. ama full girilmez. 8.10 ihtimali hala var.

0BeğenmedimŞikayet

Diriliş0636 ()

5 saatlikte ters cekic var

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

çıakcak mı deyim :) ya çıkmazsa :)

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

:) inan napcaklarını bilmiom:) yukarıya oynuyorum sterlinde şimdilik bakalım :)

TAF_Soldier için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luthier ()

Alırsak boğa bize toslarmı :)

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Üstad görünüm nedir kraliçede

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

5 ay için sterlin alınabilecek bir emtia bence. buralar parça alım için uygun olduğunu düşünüyorum ben. ama beni dinlemeyin kendi kararınızı verin. nitekim bugün vey yarın 8.35 üstünde yerleşirse kaldıracaklardır yukarıya yani İnşaAllah :)

Mgulmez için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Okadar detaya inme dostum

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

hazır doji benzeri alt iğnesi uzun bir mum gaplı gibi aşağıda oluşuyorsa sonraki günde yeşil bir mum ile destekleniyorsa boğa mumudur.

30042020 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

30042020 ()

1. Gün mumu seviyesinde 3. Gün mumu oluşuyorda sonrasında düşüş devam mı

0BeğenmedimŞikayet

Mgulmez ()

Slmlar Mustafa hocam sterlin al yatlık mıdır al satlık mıdır tşkr ederim birde alış beklentiniz kaçtan alım yapmak tşkr ederim. İlk defa bu yatırımı düşünüyorum. 5 ay vade sürem için dogru bir tercih olur mu sizce

0BeğenmedimŞikayet

Takipci123 ()

Alım yaptın mı doktorum

0BeğenmedimŞikayet

Hasanozmen ()

Usta gümüşte bi vur kaç yapsak mı

0BeğenmedimŞikayet

Ferloş ()

Valla hiç belli olmuyor bı bakmidsin durmadan çıkıyor hop bı haber geliyor sert düşüş yapıyor bekleyip göreceksin ins zarar etmezsin benim gibi Allah herkese bol kazanç versin kimseyi darda birakmasin

Destap için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Destap ()

Hocam 8.33den kraliçeye kademe başladık pişman etmez bizi unarim. 7.80 diyenler var. Gümüşte de 2.40 iken daha inecek diyenler yüzünden almamıştık şimdi gümüşe bakmaya korkuyorum erkenden bozduk

0BeğenmedimŞikayet

TAF_Soldier ()

Alçalan kamaya fısıldar mısın sıkışmaktan vazgeçsin ne yapacaksa yapsın artık 21 mayısa kadar bekleyemem sıkıldım :)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

bir şekilde para bulurlar ama bu parayı ne kadar pahalı bulacağımız önemli.

hlmn0202 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum