Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 22:47:14
EUR 34.9452 22:47:14
USD 32.4872 22:47:14
ALTIN ONS $2334.2200 22:47:14

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Usd/Try 4H Grafik Analizidir.
Grafikteki Yeşil alan dolar ın rekor tazeleyeceği seviyler, Gri alan üst sıkıntısız bölge, alt taraf ise belirsizlik bölgesidir.Kırmızı alan ise yeni bir düşüş kanalıdır.Düşüş gelirse şayet artık bu alanda hareketler çizeceğiz arkadaşlar.
Öncelikte an itibariyle doların negatif olduğunu, yeşil ve gri renkli olan kanalın Altın a sarkma yaptığımızı söyleyebilirim.Fakat bu, kesin olarak kanalın kırıldığı anlamına gelmez.Saat 15:00'te bakalım yeniden içeri girecek mumu yakabilecek mi? Yakamazsa şayet daha alt seviyelere sarkmalar gelebilir ve bu seviyeleri grafikte kırmızı rakamlarla belirttim.Bunlar teknik olarak görülecek seviyelerdir.Üzerine bir de swap v.b gibi müda haleler gelirse şayet daha alt seviyeler kaçınılmaz olur.
Şuan alım yapılmaz arkadaşlar.Sis bulutlarının dağılması gerekir.Kanalın içerisinde devam edebilmemiz için kabaca 7,09 ve üzeri kalmamız şart.Kalabilirsek şayet 7,1690 test edilebilir.Aslında Altın/Ons cds ve dxy bunu destekliyor.Yani fonlama yaptıkları kesin.Silkeleme yaptıklarını düşünüyorum ama yine de şuan için alım risklidir.
Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kaleli_Turkish_Soldier ()

Çok güzel açıklamaşsınız teşekküler... Bu kadar düşüş sanki temel nedenlere dayanıyor bir kaç ülkeyle birden kayda değer bir anlaşmanın beklentisi gibi sanki, hayırlısı diyelim...

Black_eaglE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Striker ()

Peki bu gumüşü hangi oranlardan girmek gerekir al yat için

2BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Şuan belirsizlik devam ediyor dostum. Buradan alın da diyemem, satın da diyemem. En azından kapanışı görelim derim. Küçük bir ihtimalde olsa 6,94 üstü kapanış düşüşün zayıfladığına işaret edecektir. Işte bu noktada da parçalı girişlere başlanabilir diye düşünüyorum. En azından tepki yükselişinde satmak kaydıyla. Kapanışı görelim biraz daha netlesecek durum:)

Striker için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Striker ()

Yani bu bilgiye gore burdan dolar alimi yapilabilir sonucumu cikiyor

1BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Yani 6.9430 önemli bir destek ve piyasa yapıcıları bunu çok iyi biliyor. Teknik anlamda bu seviyenin altı alım noktasıdır.7,30 dan 6,90 görerek 40 kuruş düşmüş doları buradan kaparlar diye düşünüyorum. Alımlar gelmez ve 6.9430 altında kapanış gelirse düşüşün teknik değil temel bir sebebe dayandığı ortaya çıkar.

kimyager17 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kimyager17 ()

hocam sizin beklenti olacak heralde.

0BeğenmedimŞikayet

3461of ()

Gördüm usta ya herro ya merro ytd

0BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Bu 1 buçuk saat için de usd toparlar ve 6,9430 üzeri kapanış yaparsa neden olmasın? :)

Furkan7654 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furkan7654 ()

Yarın gramda 390 bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Ama aradaki farkı görememişsin dostum. Sert olacak diyorum )

3461of için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

3461of ()

ikisinden birini birisi olacak zaten başka çıkarı yok

3BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Tüm göstergeler dibe vurdu ve hâlâ tepki yükselişi yok, hakikaten ilginç :)
Bundan sonrası ya sert düşüş, ya da sert yükseliş:)

Anatolia_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Anatolia_ ()

Ben de şu anda bir somut swap anlaşması yapılabiliyor gibi düşünüyorum

5BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Valla dostum benim kanal kırıldı artık, döviz tevdiyatlarından yoğun çıkış var. Aynı zamanda sıcak para girişi olduğunu düşünüyorum çünkü yaklaşık 40 kuruş düşen dolara tepki yükselişi gelmedi, gelmesi gerekiyordu. Sürekli çıkış olamayacağı gibi sürekli düşüş de olamaz. Bir yer de bir film dönüyor ama kokusu çıkar yakında:) Bu sefer somut bir swap anlaşması da yapılıyor olabilir bilemiyoruz şimdilik. Bakalım neler olacak?
Teknik olarak 6,9430 altı kapanış düşüşü derinleştirir maalesef.

like34
ustad, ne olacak bu doların hali) bır çalışmanız var mı bugun gözükmediniz

https://altin.in/bildirim

0BeğenmedimŞikayet

Polat17 ()

Gram analizi acil lazim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Polat17 ()

Hocam gram calismanizi sabirsizlikla bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Adem5535 ()

Hocam varmı güncel yorumlarınız varsa paylasirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

efelif ()

Endiselenmenize sebep nedir hocam? O seviyeyi görmemesi daha fazla düşüş yaşanabilme ihtimali anlamına mı gelir?

Yoğun iş temposunda zaman ayırıp yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkür ederim...

0BeğenmedimŞikayet

DBRL ()

İşin rast gitsin

15BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Bugün yine yoğunluktan yazma fırsatı bulamadım arkadaşlar.
Yorum bekleyen dostlarım kusura bakmasın, haklarını helal etsin.
Bayram öncesi yoğunluk oldu işlerde ve birden kafa kaşıyacak kadar bile fırsat bulamayacak 2 gün yaşadık.

Fakat alt yorumda dolar/tl yorumum düşüşlerde hemen hemen nokta atışı geldi arkadaşlar.6,94'ün teknik olarak gelmemesi beni endişelendirdi. Acaba çizgileri yanlış mı çektik? Yanlışsa şayet düşüş sonlanmış ve buradan yeniden 7 lira üstü hedefli çalışıyor olabiliriz. Akşam pc açıp bakacağım.
Şimdilik kolay gelsin herkese

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

6.94 enson mu hocam. Daha altı gelmezmı

0BeğenmedimŞikayet

Polat17 ()

Grami yazicaktiniZ?

0BeğenmedimŞikayet

kaju89 ()

Ellerinize sağlık inşallah burayı hiç bırakmazsınız ve bizde faydalı bilgilerinizden istifade ederiz, şu sitede aklıma gelen tek kişisiniz gerçekten, hiç üşenmeden yardımcı olmaya çalışıyorsunuz takdire şayan. Teşekkür ederim kendi adıma

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Hocam kapanışı sabırsızlıkla bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Shyl ()

Gram altın yorumu bekliyoruz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Rozalie ()

Aynen benim vade problemim yok beklerim ne kadar bekletirse:)

Aliriza26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aliriza26 ()

Yatacagiz üzerine başka çare yok. Nereye gideceği belirsiz. Çıkarsınız bir de bu seviyelerden yükselişe gecer sattiginiz fiyata alamassiniz. Bir sürü ihtimal var.

Rozalie için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

like34 ()

hocam gram yorumu da yapsaydınız sıze zahmet)

0BeğenmedimŞikayet

Rozalie ()

Güzel alim yerlerini kaçırıyoruz hep.. maalesef bende 370lere gideceğini düşünüyorum belki sonrasında tekrar yükselme olur her salı düşüş oluyor bakalım yarın ne olcak

Aliriza26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aliriza26 ()

Sakin olacağız kardeşim. İniş bitmedi sanırım... İzleyelim.

Rozalie için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum