Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0751 22:00:50
EUR 34.7125 22:00:50
USD 32.2659 22:00:50
ALTIN ONS $2314.1900 22:00:50

Grafiği gönderen: Melek34

⭐⭐Melek34 ()
Gümüş

Size bir resim çizdim.
Tahterevalli filan...
Bir takım sayılar, renkli çubuklar... :)
//
Yatırım tavsiyesi ASLA değildir.

Yorumlar (115)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Üzüldüm alpkar hocaya gecmis olsun
Hala brent alip satıyormu?

Sekoferit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Şuan Sn. @kartalkaya ile çok iyi araları gökmaviayyıldızın ki orada buradaki gibi muhabbetler olmaz biliyorsun burası değişik muhabbetlerle dolu :)hatta sen titanik diye yazmışsın :)

Heri05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Neden onla da kapıştık drachen le
Bi sorsana ona 2 sene oldu nerde 4.88 obaaa:))

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Daha yeni geldi kaza geçirmiş 3 gün olacak geleli ve hemen meşhur yorumlarına başladı ki mükemmel analiz yapar :)

0BeğenmedimŞikayet

Suayipalc ()

Hocam siz yüzde kaç gümüştesiniz ve kaçtan alım yaptınız aceba?

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Alpkar geri geldimi
Sn @Gökmaviayyıldız ın kankisi
Birbirleri ile tuhaf anlasiyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Oradaki insanlar buradaki birçok insana göre çok farklı ki platformu biliyorsunuz sizde drachen üstad yoksa gözünün yaşına bakmaz :)

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Asivemavi ile bi kavga ettik ramazan bayraminda varya
Öyle boyle degil
Ama sonra çok iyi dost olduk
Anlik dxy yorumu yapiyordu
Bende ona altin yorumu
Vay vay

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Ugruyor hala sayfaya hergün neredeyse yine analiz yapıp güzel istişareler gerçekleşiyor çok değeerli insanlar var orada çok şanslıyız bu konuda gerek oguzhan üstaad olsun alpkar eyedie kamalı Asivemavi deniz60 hepsi birbirinden değerli üstadlar :)

2BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Haftasonu biraz dinleneceğim. Bütün hafta telefona bakıyoruz. Tüm kazandığımızı göz doktoruna yatıracağız yakında. :)

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Bingo
1653 . bingo oldu
Evet:))

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Tacsız kral diyen tek kisi bendim ona

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

AsiveMavi üstaddan mı bahsediyorsunuz :)

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Eyedie bizim değerlimiz nokta atışları rakamları hala devam ediyor bizlerde onlardan kendimize ne katarsak bilgilerinden faydalanıyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Dxy konusunda
Anlık hareketini cok iyi yorumlayan tek kisinin borsa bölümüne gitmesi iyi olmadi

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Bu arada iddayi
Sn eyedie kazandi önce 6.60 a degip sonra 6.30 a gitti
Helal

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Yeni sürümde şuan çok eksik var üye arama üyelerin yorumlarını özel olarak görmek ve özel nesaj bölümü yok ama doviz ve borsa bölümü ayrıldı orası çok iyi oldu yani yarı yarıya

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Sitenin eski sürumümü
Yoksa yeni beta sürümümü daha iyi

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Hala aktif üyeyim diyeyim bu arada alpkar ve flash royal de geldi kamalı üstad gitti o gelemedi orada aktif olanlarla hala online devam ediyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Sevgili dostum biraz bakındım
dediğim gibi 1370 çok sağlam duruyor üstünde 1375/1379/1383/1395 sırasıyla hedefinde olur altında ise
1366/1362/1358/1346 destekleri mevcut işin rast gelsin inşallah hayırlı geceler olsun

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Anladım dost bende orada MadinLove nickiyle üyeyim o yüzden merak ettim sordum saygılar :)

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Siz kimleri taniyorsunuz orda
Sizde yaziyormusunuz orda

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Bu gözüküyormu

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Sn. @Heri05, maalesef dost yazınız çıkmıyor bu arada jpy ile ilgili yorumlarınızı okudum aylık ve haftalıklarda dövizlerde aşırı satış bölgesine gelinmiş aud jpy de olurda grafik dip yapmayıı hatırlarsa üzebilir ytd olmak kaydıyla

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Pc pert hocam ugrasmiyorum onla
Benim nick db de ayni idi heri05

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Sn @Sekoferit yorumu gostere tıkla uzun bir yazi çikmiyorsa nasip degil sistem azizligi

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Bana yazdığınız tek yazı şuanki yazdıgınız olarak gözükmekte başka bildirim gelmemiş

1BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Yazdigimi okudunuzmu?

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Heri05 sana nickini sormuştum db de ama cevap vermediniz görmediniz mi yoksa söylmek istemediğinizden mi onu bileyim de sormayım bir daha bu arada yorumlarından anladıgım gbp ile olan pariteyi soruyorsun aylık haftalık günlüklerde aşırı satış bölgesinde dolaşıyor ve düşen trend oluşmuş günlüklerde tam MA20 desteğinde kapanış yapmış burasını kırar ise 1342 yolu açılır ytd

1BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Sn @TRADERMANT hoca ve sn @Aytaç_fb41 hocamda bize yardimci olsa güzel olur

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum