Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 02:06:58
EUR 34.7748 02:06:58
USD 32.4684 02:06:58
ALTIN ONS $2337.9850 02:06:58

Grafiği gönderen: Carpediem37

Yorumlar (261)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kaan52 ()

Niye böyle stres yaptınız ki ne kadar tl var elinizde

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetbeyy ()

Paraya pula bu kadar tamahkar olmayın sağlıktan önemli değildir.

0BeğenmedimŞikayet

SonkaLe_ea_ ()

Bence siz paranızı altina yatirmak yerine bir psikologa verseniz sizin icin daha faydali olacaktir. Parayi her zaman kazanirsiniz ama sagliginiz bozulursa sizi para da kurtarmaz

0BeğenmedimŞikayet

Sercan19077 ()

Bu sitres neden dir anlamadım ? Para sağlığınızdan önemlimi.. aşşah korusun sağlığınızdan oldukdan sonra para gelmiş gitmiş ne önemi var ki

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

aynen kardes.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için elimde değil Yapamıyorum gece uyuyamıyorum 1 saat uyusam uyansam elimde telefon buraya bakıyorum sürekli buraya bakıyorum

Gökhan77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

İnanın sadece zor durumda oldugunuzu anladım fakat tam olarak anlamadan sorunu çözümü olamıyor maalesef. Size de bsy diyemiyorum sonuçta özeli burda anlatmak zorunda degil siniz. Bilemedim şimdi? İş konusu mu yoksa dhaa önce biraz bahsetmiştiniz

0BeğenmedimŞikayet

ögretmenx ()

Sakin olun öncelikle her şeyden önce sağlık kaybettiğiniz gramları geri anlamayabilirsiniz bir süre perşembe ve cuma günleri genelde bir miktar düşüyor gözlemlediğim kadarıyla biraz düşüş görürseniz alın ve yatın dokunmayın bir süre düşünmemeye çalışın ben öyle yapıyorum

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ne var halinizde? Her zaman islem açılmaz

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Çok kötüyüm tahmin edemezsiniz, ramak kaldı.

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Evet öyle olmalı Yoksa bu beni daha da kötü hale getirecek tek seferde alıp bu işi bitirmeliyim o yüzden ısrarla soruyorum Lütfen beni yanlış anlamayın bu platformda ki herkes hakkını helal etsin Sonuçta ekran da yazdıklarım çıkıyor

duygusuzyatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

İllaki alım firsati gelecek yani bence siz ekranı kapatın kendinize zarar vereceksiniz bir ara birayı kullnmayin sagliniz için bu iyi olacak

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

ayni durumdayim kardes. ne uyuyabiliyorum ne yatabiliyorum. bi yerden ya duserse diye korkudan giremiyorum. hep su gelsin de oyle alayim dedikce yukari atiyor. elimdeki param hiç oldu resmen.

0BeğenmedimŞikayet

Aliriza26 ()

Ben de aynı. Ana param eksik hala. İlk günler senin gibiydim. Hasta oldum. Ana param hala eksik. @66vip olsa danışayım diyecektim. O da bugün yok.

0BeğenmedimŞikayet

duygusuzyatırımcı ()

böyle durumlarda panikle işlem yapma...
topyekün bir parayla mı alacaksınız...

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

332 den bu yana

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Evet malesef

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Elinde TL mi var

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Hayır sevgili arkadaşım elimdekini kaybediyorum Gün geçtikçe ve nereden girip devam edeceğine karar veremiyorum

duygusuzyatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Abiciğim zaten hastayım ben bağırsak hastasıyım bu işe Nasıl girdim Gel bir de bana sor Hani trafik kazası olur da nasıl oldu anlamadım gözüme perde indi dersin ya Bu da aynı öyle oldu inan ki Gün geçtikçe erdim ben ya

Aliriza26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Yapmayın böle kaçtan terste kaldınız durumunuzu merak ettim

0BeğenmedimŞikayet

Aliriza26 ()

Kardeşim hasta olacaksın sakin ol. Hep aynı durumdayız.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Çünkü hayatımda görmediğim şey geldi başıma Nasıl oldu nasıl bitti bilmiyorum zaten Herkes den değil sizin gibi değerli Takip ettiğim kişilerin fikirlerini dönüp dönüp soruyorum Burada sadece sormak zorundayım sanırım

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

duygusuzyatırımcı ()

ne oldu ki, borç falan mı aldın gram

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Buradan açık yazmak ne kadar doğru olur bilmiyorum ki. Yazmak da istemiyorum farklı anlaşılmak için Ama sanırım kızmayın bana Buhran geçirmek üzereyim bu kararsızlıkta. Bunu acizlik olarak sakın algılamayın. Keşke konuşma imkanımız olsa birebir anlatsam Siz de bana anlatsanız daha beni bu işten bir çıkarsanız

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Neden bu kadar önemli başkasının fikri ki. Halinizde ne var merak ettim özel degilse?

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Hocam dinlenmedesinizbiliyorum ancak fikirlerinize çok ihtiyacım var görseniz halimi anlardınız sizden Olumlu ya da olumsuz da olsa bir fikir bekliyorum lütfen.

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Cok pardon msjinizi görmemişim 1736 hareketini yükseliş bekleniyordu.

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_XEZAL_ ()

Hocam hedefiniz gelsin halay başını ben çekicem :))

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yigitcenk ()

İyi akşamlar dilerim

juli için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum