Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 16:33:05
EUR 34.7748 16:33:05
USD 32.4684 16:33:05
ALTIN ONS $2337.9850 16:33:05

Grafiği gönderen: Carpediem37

Yorumlar (261)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Berfu8484 ()

İzlemedeyim 3.37 3.38 olur ama buralardan almam çok bekletir yoksa

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

duygusuzyatırımcı ()

az bir soluklan, sakin ol, herşey çözülür

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Gümüş için kaçı bekliyorsun onu takip edelim :)

Berfu8484 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

Senin 1738 gelse bal olcak gram altın, benım savunduğum dolar destekle gıdıyoruz şuan :))

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cumhur05 ()

Hoca sen 405 ten al bekle

Aliriza26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OM3R85 ()

Kayey terste değilsen elindeki paran ev yada Arsa almaya uygunsa bunları al kiraya ver, her ay paranı al, gayrumenkulünde gün geçtikce değerine değer katar, eğer bunları alacak miktar yoksa ister TL kal düştükten sonra al, istersen Al dokunma uzun vade kalsın yine kazanırsın.

0BeğenmedimŞikayet

Berfu8484 ()

Yok ben yarı gramdayım 400 gelmeden bozmam

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Tavan tavana isleme girilmez. Borsaya bakın bence

0BeğenmedimŞikayet

juli ()

Her zaman hazırız.

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Çok teşekkür ederim alsam yine Ömrümce dokunmayacağım 12 sene elimi sürmediğim şeye bu sene elimi sürdüm O da inanın keyfekeder olmadı

ögretmenx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Ben merkez disiplin kurulu üyesi başmüfettiş olarak denetime geldim :)

juli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aliriza26 ()

Ben bekleyeceğim illaki bir düzeltme gelecek o zaman girmeyi düşünüyorum. Piyasalar çok karışık.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Bilmiyorum hocam iyi değilim ben sanırım. sizlerin de fazla vaktini aldım. geri çekilme olmayacak gibi mi? Özür dilerim haklarınizi helal edin.

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gkcn ()

O dediğiniz ilk baş bendede vardı ama artık bıraktım acil ihtiyacım için bir miktar tl bıraktım gerisi altında ister yukarı vursun ister aşağı artık nasıl olsa uzan vade hep yukarı uyku duzenimi alt üst etmişti trafikte elimden telefon dusmuyordu

0BeğenmedimŞikayet

Guler571 ()

İnsan psikolojisi bozuluyor.
En kısa zamanda kurtulmayı düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Bu bir süreç alışınca normale dönüyor biz biraz daha paniğiz kadınlar erkeklerin gözü daha kara biz alımlar yaarken yazarız size risk size ait biride full girmeyin maddi durumunuzu düşünerek girin

0BeğenmedimŞikayet

Berfu8484 ()

Çok kötü aynen nasıl kurtulacağız bilmiyorum ben alım yapmadığım zaman çok mutsuz oluyorum

0BeğenmedimŞikayet

Aliriza26 ()

Aslında hiç iyi değil ben de aynı durumdayım. Ders çalışmam lazım finallerim var iki soru çözüp altına bakıyorum. Gece gündüz yolda yürürken... Hastalık başka birşey değil.

0BeğenmedimŞikayet

juli ()

kahkaha attım yalnız resmen :))

0BeğenmedimŞikayet

Eskişehirlii ()

Para kazanma hırsı aman dikkat edin kazancam derken elınızdekılerden de olmayın

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Bu iş böyle bir süre sonra yatırımdan çıkar kumar gibi olur :)

0BeğenmedimŞikayet

Remus ()

Kayey hanim sağliginizdan daha onemli birsey yok 10 once bende 2 bin tl zarardaydim simdi sukur kara dahi gectim sabredin mutlaka isteğiniz rakamlar gelecektir

0BeğenmedimŞikayet

juli ()

ooo ipucu değerlendirme kurulu başkanı da burdaymış :))

1BeğenmedimŞikayet

Berfu8484 ()

Çok kötü bir alışkanlık oldu aynen bende de bu evde kalma yaramadı. Gece telefonla uyuyup onunla uyanıyoruz. Altın ne oldu gümüş ne oldu:)))

0BeğenmedimŞikayet

all_in ()

bence siz uzun vadeli yatırım yapmalısınız. Paranızdan biraz ayırın karantina sonrası bir tatile çıkın hayata karışın sonunuzu pek iyi görmedim ben:)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Hoşgeldiniz müfettiş :)

juli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli ()

sanırım dolandırıldınız (sadece bir tahmin). sorun her neyse çok geçmiş olsun. umarım en kısa sürede rahata kavuşursunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Kaan52 ()

Para için değmez hocam para nasip işidir burdan kazanırsın belki hiç tahmin etmeyeceğin başka bir yerden gider nasibinde varsa zaten en iyi fiyattan alırsın

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Bakinn gerçekten bu süreç bitecek hep yükseliş olmayacak şöyle düşünün tepeden aldınız ve düşmeye başladı bu daha kotu bir durum geecekten zamanı geldiğinde size bu yazdigimi hatırlatırım sadece sabır başka şeylere yönelin vakit icin

0BeğenmedimŞikayet

fanajal ()

:- ):- ):- ):- ):)

SonkaLe_ea_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum