Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 04:43:02
EUR 34.9839 04:43:02
USD 32.2051 04:43:02
ALTIN ONS $2414.8350 04:43:02

Konu: logo yazılım

Ekim 2019 efatura tebliği ile satışlarını artırdı buda yükselişini hızlandırdı. ocak sonu 82 seviyesine kadar çıktı. Virüs sonrası oda nasibini aldı sert bir düşüş yaptı. %87 oranında yeni bir firma alımı ile virüs sonrası sert düşüşünü çabuk toparladı. lakin ikili tepe oluştu. Uzun zamandır takip ettiğim hisse 50 üzerindeki alım riskli

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

rica ederim

aykutisk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aykutisk ()

bilgi için saol ustam

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam al- sat yapabilmeniz için çalıştığınız herhangi bir banka üzerinden yatırım hesabı açtırmanız gerekli sonrasında sağladıkları platform üzerinden al sat yapabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

aykutisk ()

hareket olarak değil ustam alım yapabileceğim site soruyordum

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam logo için sormuş iseniz 50 altındaki hareketler izlenmeli sonra karar verilmeli

0BeğenmedimŞikayet

aykutisk ()

alımı nereden gerçekleştirebilirim arkadaşlar?

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Rica ederim sizede hayırlı sahurlar olsun

SMG için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SMG ()

Bakalım herhangi bir düşüş olursa ve tabi nasipte olursa artık hangisi olursa alacağım inşaALLAH. Sağol abi Hayırlı sahurlar

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

logodan farkı yok hocam oda efatura süreci ile sıçrama yapmış sonrasında virüsle düşüş yaşamış geri toparlamış ama ondada ikili tepe mevcut 30 lu seviyelerde çok tutunabileceğini sanmıyorum

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam linki biliyorum ama hisse olarak hiç takip etmedim grafiğine bakayım ama teknoloji firmaları zaten sene başından itibaren ciddi yükseliş yaptı başka sektörlere bakının

0BeğenmedimŞikayet

SMG ()

Valla abi böyle 2-3 hisse daha olursa ki aklımda var dip olmasa bile yakın rakamlara gelseler de alıp şöyle orta yada uzun vade unutup rahat etmek istiyorum inşaALLAH. Ki gelirse o fiyatlara alırım inşaALLAH bide link bilgisayar var aklımda orta vade almak için ama şuan fiyatı yüksek onunla ilgili öngörünüz nedir abi

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam bir zamanlar bende günlük al sat çok yaptım kazandım da ama dediğiniz gibi hem çok yorucu ve stresli dakika dakika takip gerek. Logoda 18 hedefi inşallah gelir benim çok iyi bildiğim firma ve gelirse gözüm kapalı alırım. Virüs işi temmuz zorunluluğu olan efatura sürecini uzatır ise logo satışları da etkilenecektir. Bu sebeple mutlaka geri çekilme yaşanır. formasyon çalışır ise hedefi zaten cepte olur 20 li rakamlar bile alım için iyi sayılacak rakamlar gelirse alın gelmezse başka hisse kovalayın.

0BeğenmedimŞikayet

SMG ()

Kapanış rakamına bakınca gelirmi ki diye sorduğum sorudan vazgeçtim 18.70 emin ol gelirse alırım abi :))

0BeğenmedimŞikayet

SMG ()

Gelirmi ki abi sizce o fiyat gelsede alıp yatırım yapsak ve ekrandan uzaklaşsam yoruyor insanı al sat stres ve yorgunluktan ibaretmiş

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum