Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 09:13:52
EUR 34.7667 09:13:52
USD 32.3633 09:13:52
ALTIN ONS $2360.4100 09:13:52

Grafiği gönderen: super_conqueror

platin uzun vadede düşüş dalgasının sonlarında.Ama bu bile aylarca sürebilir.

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_GOLD__ ()

Bende kararsız kaldım.. satma konusunda
İnş bu sefer en doğru kararı veririz
İyi çalışmalar kolay gelsin
Emirler çslışır inş:))

Aycel_aycel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Trad plus degıl anlamadığım 3.36 calısıp dıgerlerı nasıl çalışmıyor

Masal58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Valla bılmıyorum kuzu işe gidicem emirleri grdim artık hangisi gelırse 3.33 u 40 ta 36 yı 44 gıbı satarım düşerse kademelı alıma devam ederım 3 k 4 k seklınde kademe yapıyorum selale olursa da yapcak bişey yok)

_GOLD__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Majestym ()

Ben çıktım bütüm emtiaları. haftayı görmem lazım..

0BeğenmedimŞikayet

_GOLD__ ()

Günaydın... Sanırım kara geçtik :)

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Tradeplus damı emir çalışmadı , dün hepimizin ağzımizdan burnumuzdan getirdi bankalar, eğer tradeplus yoksa indir hemen sende gir emirleri çoğu zaman hep calisti

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

7 k var suan gumus

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Sıkıntı yok kademeli emirlerm duruyor düşersede zarar kes yapmam ama 40 dan felan satarmıyım belkı 33 tennaldıgımı satarım 36 yı 44 45 e kadar bekletırım dünntam zamanındamcıkmısım 4350 den cıkıp ılk parca 36 ıyımbenım için ama dıger emırlerım gelmemiş bankada görulmus ama emır calısmamıs dun onancanım cok sıkıldı

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Teşekkür ederim önerin için, sanada booll kazançlar dilerim..

Almila48 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Benimki zaten iki kişinin de parayı batırdım :) ama aZ kaldı elhamdülillah zarar çıkartmadan çıkamam ustunede borç alacağım geri iade eserinde, ben bu Kuveytturk inatlastim 185 gelsin karsız zararsız çıkmayı düşünüyorum bakalım kısmet yedirmicem bu Kuveytturke

Almila48 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Bak iyi olmuş hem gümüş ortalaman düşmüş olur kaç kg aldın hedefin nedir,3,33 den aşağı düşmez ise 3,70-75 kadar çıkacakmış ozaman iyi kâr alirsin, aşağı düşerse 3,22 lere gibi korkma elindeki TL alırsın ortalaman düşer hedefi beklersin yada 15-20 Kr gibi karlada satıp alttan alıp grda artirirsin sende çözdün biliyorsun piyasayı bak kendine güvenin gelmiş tecrubelisin sevindim..

0BeğenmedimŞikayet

Almila48 ()

Aycel e yazdığımı okurmusunuz..
Bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Almila48 ()

Merhaba.. banka sorununu çözmek için iki kişi birleşip aynı şubeye yatirsaniz parayı olmazmi? Hatta yüz altı olanlar aynı şubeye yatirsin teklif edin yetkiliye...

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Ck ıyı olmus 15 bin önemlı degıl verırler

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Full ne zaman işlem yaptıysam zararla sonuclandı

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Suan o kafadayım kademe gidiyorum 3.36 gumus aldım dımı 33 den kademe yaptım dusse 30 dan yapcaktım 33 ten döndu

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Zararı TL bazlı düşünmekten doğru karar verip alım satım yapamazsın aşağıdan al kucuk hedef belirle panik yapma o hedef illaki gelir satarsın böyle böyle zararın çıkar ins az çok artık piyasayı öğrendik banka makasları da müsade etse zarar kalmicak ins zarardan çıkarsın aysel

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Keşke hiç satmasaydin ben 195 185 lere kadar alım yapmıştım sonra 100 Gr kadar zarar yapıp 127 lerden aldığımda dursaydim Gr artirmistimim ve zarardan çıkmıştım son 50 Gr zarar etmem çok kötü oldu toparlayamadim tekrar ortalamayı 190 çıkarmıştım artık hiç dokunmadım elime para geçtikçe alttan aldım yine çok yanlislarim oldu sahurda makasa rağmen almasaydim şimdi ortalamam 183 du, ama zararın neresinden dönersek kardır alttan alıp hiç al sata bulaşmadan kurtulabiliriz, bak senle ikimizin zararı aynı idi 30 bindi, şuan zararım 7 bini geçti şuan kura göre..

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Bende alacağım özel kür ama 15 binim eksik birinden borç alıp almayı düşünüyorum önce paramı zarardan çıkarıp öyle.. sabah son 171,6 dan aldım bugün yine 790 ları denerse satış yaparım, şimdi ful platindeyim ortalama 184,6 çektim satış olmaz ise beklicegiz artik

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Zararım dolar bazında cok fazla tl olarak düşünüyorum delırcem yoksa

0BeğenmedimŞikayet

Zeynel_abidin_33 ()

Özel kur olmasa bile marj kuveytten iyiymiş. Özel kursuz 1.5 diyorlar. bizde 1.78

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Şimdi aldım 33 ten 30a düşer artık kar etmeden?

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Gittim vakıfa 100 bin görmek istiyorlar hesapta

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Baktimda uzun vadede düşüş olacak anladığım kadarıyla dolar bu kurda olsa platin onsu 850 dolar gibi olsa başa baş karsız çıkarım, bir dahada platin çok almam..

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Gr ons düştüğü için gümüş platinle yükselmedi dolarda çıktı artık piyasa ne yön veriyor kestiremiyorum, sen tradeplus da emir gerceklesiyor ama uygulamayı da bozdular girilmiyor girildimi ekran geç geliyor bunu bilerek bize kazandırmamak için kurdukları tuzak, kuveytte emir nadir işliyor.. sen TL desin çoğunlukla vakifa geçsen iyi olurdu

0BeğenmedimŞikayet

Hifa_htn ()

5 tl makas var hocam 175 ten çıktım bugün alttan alıyım diyorum 5 tl makas olduğu için alamıyorum sürekli zarar bu kuveyt

0BeğenmedimŞikayet

_GOLD__ ()

Bu banka bizi bunalıma soktu

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Emır calısmamıs kuzu 3.36 calısmıs ama 33 31 28 emırler vardı gelmemıs onlar

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Bunlar soyguncu yemınle butun emirlerin gelmesj lazımmıs

0BeğenmedimŞikayet

_GOLD__ ()

Emir çalışmadı mı acaba

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum