Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 10:49:20
EUR 34.8238 10:49:20
USD 32.3379 10:49:20
ALTIN ONS $2301.8900 10:49:20

Grafiği gönderen: Carpediem37

Xauusd 1 5_0 bullish buy

Arkadaşlar fiyat bölgeye tamamen değdi. 1692 altı kapanışlar stop olmak kaydıyla alım yapilabilir.
Öngörüm bu şekildedir. YTD

Örnek model alttadır.

Yorumlar (188)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Muhammet51 ()

3450 ye Bi iteklesen de bizde insek:)

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

hocam tekrar merhabalar. nokta atışınızla tamamlanan uzun ve yorucu bir gecenin ardından dakikalar yaklaştıkça amerika beni yormaya başladı bile. 377,5 dan gramım hala elimde düşmesi olası. bence çıkış yapayım oda kurtulsun bu stresten bende bir fikriniz var mı acaba ? grafiklerde bir değişiklik

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Gerek yok . 3.35 / 3.3950 / 3.45 bu aralıklarda iyi calışı.

Muhammet51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muhammet51 ()

Merhaba kardeşim gümüş çalışman var mı çok sıkıştı artık :)

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. Sabah yürek yedim. Çok mu belli oluyor ¤_¤

_XEZAL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_XEZAL_ ()

teşekkür ederim:)

MG_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_XEZAL_ ()

Hocam güzel yüreğinizle hazırladığınız analizler için çok teşekkür ederim. Platin için de aşkla iki çizik atarmısınız:)

2BeğenmedimŞikayet

MG_ ()

Siz de doğru yapanlardan olduğunuz için tutarsız insanlar yerine olabileceklere en yakın tahminlerde bulunan hocamı desteklediğiniz için benden size like ve hocama da

4BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Doktor olmadan hastam oldu bissürü. Bir ceylan. Hemde en yavrusundan ¤_¤ Hoşgeldin

2BeğenmedimŞikayet

_XEZAL_ ()

Merhabalar hocam yaptığınız analizlere hayranım. Sizin için üye oldum)

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

Elleriniz yüreğiniz dert görmesin

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Aynen. Ama duraklar ver. En önemlisi 0.618 yani 1714.750 mutlaka ugrar yoklar o seviyeleri. Sonrası nasip

Ycl_76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Hocam selamlar, düştüğü yerden aldık saol varol peki ust hedef hala gecerlımı?

4BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Sen öyle deyince Milan Rapaiç"in Kadıkoy'de Galalasaray'a attığı gol geldi aklıma. Kornerden gelen topa gelişine vurmuştu. Gazete başlıkları "Kıpırdamayın? çekiyorum" şeklindeydi. Bende aynısını söylüyorum. "Kıpırdamayın? Çiziyorum! " ¤_¤ BU arada Gs'liyim. Ama gol gibi goldü ^_^

sürmeli_66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

Ustam vurdu yine gol oldu 90'dan. Hocam nokta atışları süper Valla ne diyeyim ki bilemiyorum.
Saygılar, Saygılar Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. Kırıntı diyelim bilgiler için ¤_¤

muge_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Net bir kroşe vurduk sabah uykuda ¤_¤

lemonagacı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Tamam hocam gözüm ekranda, bir bir takip ediyorum dediklerinizi, bu 3 numaradan dolayi digerlerinden yakalanmistim, cok dogru hocam, hareket analizini cok guzel tespit ediyorsunuz, kendimi okudum sanki :) emeginiz daim olsun hocam mütesekkirim. saygilar

0BeğenmedimŞikayet

bal570406 ()

sizi takip etmeden önce almış bulun dum artık sizi takip ediyorum önerilerinizi değerlendireceğim

0BeğenmedimŞikayet

lemonagacı ()

Ben 380'de cesaret edemedim pineklerken kaçırdım:))

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Evet. Gunluk kapanışlar klasik analizde onemli. 1) 3 gün kapanış 2) direncten % 3 _5 oranında uzaklasma. 3) direncin yukarıdan test edilmesi.
Genelde 3. cu beklemeden girerler dusen trend kırildı diye. Kısmen kâr al yapılıp. Dusen trende doğru tekrar geri cekilme izlenebilir. YTD

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Hocam 18.84 su an, direnci aşti gunluk kapanisini takip ediyorum dediginiz gibi, bu arada 7 den dolar aldigima inanamiyorum,54,64 ve 54,86 dan onsa girdim beklemedeyim :) emeginiz, duyarliliginiz ve zamaniniza tesekkur ederim hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hayırlı olsun.

Kds için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Firsatım olmadı. Umarim iyidir

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Ben 79 50 den aldım hocam

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ben 385 den alın dedigimi hatırlamıyorum

bal570406 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

La havle..

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Veyseltarik ()

evet eger persembede akşam kapanış 1709-1712 gibi olursa demek ona göre tavır alacagız
dolar 6.98-99 zaten

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum