Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 06:00:05
EUR 34.8238 06:00:05
USD 32.3379 06:00:05
ALTIN ONS $2301.8900 06:00:05

Grafiği gönderen: Uyguruygur

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Eksik olma kardeşim saygılarımı iletiyorum

ZEKİ42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZEKİ42 ()

Çok teşekkür ederim buradayız bekliyoruz seni görünce selam vermek istedim

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Teşekkür ederim bilmukabele sizden?
Şükür diyelim

ZEKİ42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZEKİ42 ()

Altın hoş geldin değerli dostum nasılsın?

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bakıyorum evet ama ons yerinde duruyor? Kardeşim lütfen rica ediyorum kendi yorumlarını yap daa açılış 01 de

Seco10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antiochos ()

Çok tesekkür hocam anladım. Güzel, mutlu sağlıklı günler diliyorum size ve sevdiklerinize

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Al bak yazdığın fiyata bide tabelaya

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

2.82 bende dip ( 2.40 da var grafikte :) ) ama 2.80 bile gelir mi ? şüpheiyim. birlikte görecez.

ali74 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

şöyle ki 3k sattıysan sanki 3.3 ladıklrını sattın say. 3.40 dan 5k elinde dersin. veya ortalama al. nasıl mı? 3000x 3.35 5000x3.40= sonuç /8000= ortlama. 4k satarsan 3k kar 1k zarar kes olmuş olur. 1k da 30 tl zarar 3k da 60 tl kar toplam 30 tl kar ile 4k satmış olursun. 4k da 3.40 dn bklemede kalır

Antiochos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ne duyması ne görmesi kardeş kendimce araştırma yaptım biraz geldim burada açıkladım yatırım tavsiyesi olmadan açıkladım. Nerden biliyorsun duyduğumu gördüğümü iyice kordüğüme bağladın durup durup yazıyorsun yazdıklarıma itirazın neye anlamadım ki?

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Tamam kardeş senle uğraşacak ne vaktim var ne işim yahu durup durup iddaya giriyon benle :))

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Duyduğunu söyledin gördüğünü değil açılınca kendin gör kardeş

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

İnsanlara ya biz anlatamıyoz yada onlar anlamıyor arkadaşım ne diyon bende mi sıkıntı?

Heri05 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Şükür tepede 450 var demedin:))

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Dostum düzeltme olacak tır illaki hep ileri gidecek hali yokya ben mevcut durumdan bahsediyorum insanlar da yanlış anlıyor iyiki bir 379 dedik :))

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ben gördüğümü söyledim dostum. Yanlış varsa düzelt sende ben açığım dostum

1BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Ya baba sallıyorlar ya ayıptır yazıktır günahtır ya..

Dogan_Kartal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Olabilir ilk etapta
Yaniz cok hızli g3lmedikmi
1745 lere 1375 lerden
Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Dogan_Kartal ()

Burası marsta bir kısım sanki :)

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Evet alton efendi sizden cevap bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Hoşbulduk kardeşim eyvallah cümleten selamunaleykum hayırlı sabahlar açılışla alakalı bol kepçeden atan bilgi dayanağı olmayan arkadaşlarada selam olsun..

Dogan_Kartal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dogan_Kartal ()

@Seco10 hoş geldin selamlar kardeşim açılış ön görün nedir

2BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Nasıl olacak o 379 hangi ons hangi dolarla yanlış bilgi vermeyin lütfen..

1BeğenmedimŞikayet

Antiochos ()

Mustafa Hocam tespitleriniz bize yol gösteriyor tesekkür ederim öncelikle. Kusura bakmazsanız bir çömez yatırımcı sorusu soracağım size. Örneğin 3.40'tan 5k gram aldım.3.35'ten 3k gram aldım. Sonra 3.37'den 3k sattığımda 2 kuruş kardan mı satmış olurum yoksa zararkes mi yapmış olurum. Veya 4k sattım o zaman hangisinden düşecek. Yani ne aldıysam gr olarak onu mu satmam lazım kar veya zararkes icin.

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ya av dostum Gms zaten böyle kazanırken daha çok kaybederken de daha çok kaybettiriyor. Rasyo ya göre bakarsak Gms çok ucuz kaldı. Artık sıra Gms de bence xau almak mantıklı gelmiyor bana spotta gram altın 379 şuanda demekki yukarı açacak. Bu iyi bir şey abd de ki ve ingilterede deki ölümler malum zaten

1BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Aynen dostum
Bilmek lazım
Bununda bir yolunu bulmak lazım

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ozamanki düşüncemi söyledim nerden bileceksin ki bilsem zengin olurdun zaten

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Altın hocam altin
253 den satiyor 133 tl kar
Of ne para yahu

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Peki nedenini arajtirtirdinmı?

B3n soyleyeyim kolay bilgi vereyim

Altın eşittir güç

Uyguruygur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uyguruygur ()

Nakit elime yakın zamanda geçti.. Altın ı çok yüksek gördüğüm için gümüş aldım . kazan dimi? kazandı.. @ma gel Gorki altın her zaman fark atıyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum