Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0871 12:41:08
EUR 35.0167 12:41:08
USD 32.1892 12:41:08
ALTIN ONS $2415.3250 12:41:08

Grafiği gönderen: 61altın61

Arkadaşlar herkese mutlu pazarlar, öncelikle hedefim ok işaretinin değeceği yer hedefim olacak ancak ne zaman gelir tarih gün veremiyorum. Bu hafta önemli olacak. Şayet düşüş sınırlı kalırsa bu grafiği dikkate alacam ytd. Tahminimdir.

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Nowcasting777 ()

Hocam düzeltme olmadan mı bu grafiğin sonucunu görmeyi düşünüyorsunuz?
Nisan sonu Mayıs başı gibi bir düzeltme gelmez mi?

0BeğenmedimŞikayet

Kuralsızz ()

Çok güzel hocam 1724 den sonra kar satışı gelebilir mi diye düşünmeden edemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Bu hafta sonu bu grafiği paylaşmıştım sizlerle hatırlıyorsunuzdur sizce ne dersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Destek direnc kacc yazarman hocamm?

61altın61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Tercih sizin dostum, al satı ayarlayın düşünün sonra karar verin. Saygılar.

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nowcasting777 ()

Eyvallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Burdan girilir mi hocam diren destek kac

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Kesin gelir diye bişey yok, dünyadaki çoğu tredar uzmanları bile kesin konuşamıyor.

Nowcasting777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Destek kac altnda suan dostm ya 377mi?

0BeğenmedimŞikayet

Nowcasting777 ()

Hocam bu hafta o rakam biraz zor değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

1761 in üzerine çıkarsak bu hafta zirve olur mu bilemem belkide olur ytd.

Nowcasting777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Dostum kusura bakma mesaj fazla olunca arada gözden kaçabiliyor. Görüldüğü gibi grafikte 1678 önemli noktaydı burdan dönüp yukarıdaki zirveye ok seviyesine tahmin yaptık. Ytd.

Umut420 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nowcasting777 ()

Hocam yeni zirveyi görür müyüz? 371 den dönüp yukarı gitmesi bu anlama gelir mi?

1BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Hele bi dirençleri kıralım yazarım dostum.

Mhmtugz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Şuan zamanı değil bence tahminim ytd.

İhö için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Final_Flash ()

Dostum böyle şeyler yapmayın ya biraz sabır. bende aynı fiyattan tersteyim bekliyorum. bikaçgün bekleyiver. emeğine yazık.

0BeğenmedimŞikayet

İhö ()

Kardeş 190 gr altın var. yarı tlye mi geçsem öngörün ne?

0BeğenmedimŞikayet

Mhmtugz ()

Bu grafiğe göre sat için kaç gramı bekliyorsunuz ?

0BeğenmedimŞikayet

Hknkoc ()

Ah ne kardeşim ivme yukarı doğruydu acele etmişim şimdi bir daha aynı fiattan alma bari yuksrkten

0BeğenmedimŞikayet

Umut420 ()

Hocam merhaba dün size yazdım da cebap alamadım. 381.5 aldığım gramı sabaha doğru tedirgin olduğumdan368 den sattım. Alım bekliyorum sizin bu grafikten ne anlamak lazım. Ben bu işlerden pek anlamam. Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

EFE_58 ()

Aynen kardeşim yola devam, bam bam vurucaz inşallah

0BeğenmedimŞikayet

ugur_7 ()

Nedir yani hocam acıklar mısınız tskler şimdiden

0BeğenmedimŞikayet

Naimek ()

Yanı hocam grafik anlaşmamda açıklama nedir

1BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Arkadaşlar dün paylaşmış olduğum bu grafiğimde bazı noktaları dikkate alma sırası gelmiştir benim için. Saygılar. Bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Veyseltarik ()

Belli kar fikirleri vardır ne cok aşırı cıksın ne düşsün isterler. 9 mart arap çıkışı gibi özel durumlar hariç

Maksudi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maksudi ()

Altin grafiklere gore hareket etmez, buyuk yatirimcilarin islemi grafikleri olusturur

Veyseltarik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Veyseltarik ()

Bende 20-30$lık düşüş sonrası çıkış bekliyorum. Elindeki grafiklere göre nisan sonu değeri 1650 olcak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum