Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 07:15:50
EUR 34.9839 07:15:50
USD 32.2051 07:15:50
ALTIN ONS $2414.8350 07:15:50

Grafiği gönderen: 61altın61

Rsı indikatörü rahatlamış görünüyor bu iyi oldu.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Karar aşamasında olabilir 1700 için.

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Bu ons gözünü aşağıdan alamıyor :)) 2 gündür

61altın61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Yok satmam bekliyorum elbet geri gelecek tabikii 385 i gördü bişey olmaz tekrar gelir riskimin yarısından az gramdayım kafam rahat zaten

Köylü33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Köylü33 ()

Zararına bş şey satmadane yaparsan yap

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

374 aldığım var onu bekliyorum parcalı almıştım 360 dan aldığımı sattım 374 kaldı onu satarsam rahatlayacagım agırlık tl deyim beklemedeyim bakalım

0BeğenmedimŞikayet

nac07 ()

Tesekkurler ederimmm

1BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Sıkıntı yok yerine gelir tekrarr. Relax :)

acemi1015 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemıgoldd ()

eyvallah kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Sıkıntı yok ons yerini bulur.

Acemıgoldd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nac07 ()

Vermis olduğunuz bilgiler için tesekkurler ederim (:

0BeğenmedimŞikayet

Acemıgoldd ()

indikatör rahatlayınca altına ne etkisi olacaktır

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Bravo, şurada insanlara yararı dokunan herkesten Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

Ons gidiyor yine kardeş

5BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

İyiki yapmadın, arkadaşların çoğu sordu bana 1683 teyken zararkes yapalımmı diye, bende 1680 altı gelirse satarım dedim, çok şükür gelmedi, yanlız kimseye zararkes önermedim vicdanen iyi oldu benim için ve arkadaşlarım için. Saygılar.

okasker için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arif58 ()

Selam 61 altın koydeydim telefon cekmiyodu 380 den ters deyim önerin nedir

0BeğenmedimŞikayet

okasker ()

Hemi indikatoru bilmem de ben çok rahatladım 385 al 370 zararkes derken kes ı at kaldı zarar :) ne edelum

0BeğenmedimŞikayet

Evdekall ()

Birazdan hepimiz rahatlayacagiz:))

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Rica ederim.

Serdarex için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Sizinde yorumlarınız ve grafiklerinizi takip ettim bugün hep büyük zarardan döndük gibi korkuyla indiği en alt yerden çıkmayı düşünüyorduk, biraz daha çıkması lazım yukarılara ama :) , yol gösterdiğiniz sakinleştirdiğiniz için teşekkür ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Aynen bende tuş bekliyor idim bi kısım ama sanki destek 1685 idi 5er puan fazla gibi

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Bende panik yaptım aynen senin gibi gözüm 1680 deydi hep, eğer altına gelseydi satacaktım gr yarısını, nasip değilmiş demek satmak, hayırlısı bu oldu. Saygılar.

İnaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Abi panik olmaya başladım çıkarmış acaba sabretmeye çalışıyım yoksa zarar çok olur

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

1700 üstüne atmamız lazım bunu bilsek yeter.

ugur_7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Stormborn_6161 ()

Vix korku endexi

0BeğenmedimŞikayet

ugur_7 ()

Grafikten anlamayanlar için yorumlar mısınız yukselış kaca kadar sürer bu arada iyi ki varsınız sizi dinleyip zararkes yapmadım

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

1700 üstüne yerleşmemiz lazım öncelikle, bu önemli.

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Nedemek yani istediğin şimdi dirençler nere 1680 in altına da inemedi 1700üstüne de cıkamadı neden böyle

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum