Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0752 23:31:45
EUR 34.9491 23:31:45
USD 32.4835 23:31:45
ALTIN ONS $2331.7450 23:31:45

Konu: 66vip şakamı bu

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Yorumlar (309)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

toprak123 ()

383.50 den de bende 75 gr var para acileyetin yoksa bekle

Zuhal92 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

cıkma kardesım zararına satıs yapma gelecektır rakam. zararkeste tehlıkelıdır alttan alamazsan ıkı turlu zarar edersın

Zuhal92 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zuhal92 ()

Hocam 384.10 50 gr var cumadan beri vekliyorum yarin fed karari korkutuyor beni fikir cerin lutfen zarar kes yapiyimmi lutfen yardimci olun

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt grafık cok onceden paylastıgım grafıktı calısyor ufak duzeltmeler mumkun ama. paylastıgımda da tepkıler lamıstım.

392 bandından 352 lı rakamları on gormustum

takıp edılebılır

0BeğenmedimŞikayet

eko06 ()

Bu arada ne tl ne de altınım var. o yüzden çok tarafsız bir şekilde soruyorum :)

eko06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eko06 ()

Slm dostum. işte bende bunu diyorum dahab önce de kaç kez yazmıştım. bu tabloya gore zaten altının değeri 200-250 aralığı. daha önce ki sorum sen ne dersin

Arkadaşlar nedense aylardır içimi tırmalayan birşey var. hatırlayın 2012 de gram 101 i filan görmüştü. herkes yükselişe odaklanmışken gram yeniden aynı seviyeye 2015 de yani 3 sene sonra gelebilmişti. hayra yoruyorum. siz ne dersiniz. aynı durum yaşanabilir mi

https://altin.in/eko06/3

0BeğenmedimŞikayet

ALAMET_İ_FARİKA ()

hayatın gercekleri diyelim.

Ege81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege81 ()

Bu da tiyatral oldu neyse efenim. her zaman aglanmaz.

ALAMET_İ_FARİKA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALAMET_İ_FARİKA ()

resımlere takılmayalım derim her seyın bir hikayesi vardır kendince kendi içinde.

0BeğenmedimŞikayet

Ege81 ()

Biz begenileri öngörülere yapıyoruz efenim profil fotosuna değil. ürkütucu olduğunun farkında olmadığınızı bilmek hakkınız olduğunu düşündüm. nufus meselesine gelince üyelik şartları arasında yer almıyor ihtiyaca binayen. neyse tanımış olduk efenim.

0BeğenmedimŞikayet

ALAMET_İ_FARİKA ()

sagol senden de razı olsun. inş

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah kardesım. ALLAH razı olsun. Hayırlı bereketlı bol kazanclar hepımıze

0BeğenmedimŞikayet

ALAMET_İ_FARİKA ()

yanlıs anlamayasın senı hedef almak degıl nıyetım ama belkı yarın baska bır ark. daha paylasacak bılemem ama enflasyon denen illet tabela uzerınde kendını gostermıyor onu anlatmak ıstedım sadece. syglar.

0BeğenmedimŞikayet

ALAMET_İ_FARİKA ()

birileri begensin diye dusunseydım cicili bicili bırsey olabılırdı belkı . dıger ark. ları bılmem ama bırılerınede nufus suretı vermek gerektıgını bılmıyordum ogrenmıs olduk s, te ahalısı olarak :)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bende bırsey demedım kardesım benım daha guzelı daha dogrusu yakısır hem sıze hem faydalanacak arkadaslara.
fıkır guzeldı oyle bır calısma da faydalı olacaktır

0BeğenmedimŞikayet

ALAMET_İ_FARİKA ()

abim benı takıp etmene memnun oldum ama dogru olmayanı tabıkı elestırıcem bıle bıle tmm mı dıyelım yanı. cok basıt bırsey soyluyorum o yılların rakamının bugunku karsılıgı nedır? o gunku 3 5 tl bugunde yıne aynı degermı cok basıt bır soru . tabıkı degıl . paylasan senısen dogrusunu paylaskı elestırılmeyesın dımı. bak cok basıt bır aramayla 40 yıl oncekı altın fıyatları. bak 1.780 yanı bugunku sıfır eklenmıs halıyle 1780 tl. anlatabıldımmı sımdı yıllık enflasyonları ekleyınce yuvarlak hesapla bugunku olması gereken paranın gercek degerının olması gereken fıyatı. oyle buyuk puntalarla yazınca senın dedıklerın dogru olmuyor malesef :))

1981 Altın Fiyatları

01-1981 1.780
02-1981 1.560
03-1981 1.611
04-1981 1.589
05-1981 1.559
06-1981 1.580
07-1981 1.573
08-1981 1.639
09-1981 1.739
10-1981 1.754
11-1981 1.724
12-1981 1.741

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

mesela arkadasın dedıgı guzel bı calısma olurdu. yıllara gore altın artmıs ama enflasyon karsısında su kadar kazandırmıs yada kaybettırmıs. güzel bir çalısma olurdu. onerısıde guzeldı

Altın_Definecisi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ege81 ()

Efenim profil resminiz çok itici bunun gibi birkaç üyenin de benzeri. digerleri kardeşleriniz mi acaba.

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Yok dost uyumadım seni ve ekranları izliyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Definecisi ()

Ne işe yarasin istiyon burda zaten herkes amatör veya bir üstü çok prof olsa burada ne işi var.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah dost. sagolasın sende mı uyumadın

Bulut_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Definecisi ()

Ne olduysa 2015 den sonra olmuş hızlı performans

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

SEVGILI KARDESIM DIKKAT ETIM HEP BIRILERININ YAZDIGINA CVP VERIYOR VE ELESTIRIYORSUNUZ bende dıyorum kı arama motorundan da olsa sızde bırılerının ısıne yarayacak bırseyler paylasın. yapıcı elestırı güzeldir ama emege saygı daha guzeldır dıye dusunuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Bu yazına likelik dost ve ekran görüntüsü aldım hatıra olarak dursun :)

-1BeğenmedimŞikayet

ALAMET_İ_FARİKA ()

eee bu duz mantık rakam skalasını yayınlayan bunuda dusunup onu gostermesı lazım gercek olan odur cunku. yoksa bu rakamı arama motoruna yazan herkes ulasabılır ama yanıltıcı oldugu ıcın bır ıse yaramaz.

1BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Teşekkür ediyorum :)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Onu da hesaplayarak bır grafık cıkarsanız paylassanız ne guzel olur

0BeğenmedimŞikayet

fakiravci ()

Güzel ve faydalı bir veri..

0BeğenmedimŞikayet

ALAMET_İ_FARİKA ()

hep aynı grfaık ıyı guzel bunu gosterıyorsunuzda bu rakamların her bırının ustune yollık enflasyonu koyarak bugunku degerını hıc hesap eden oldumu ? yanı 2000 yılında 1 ekmek bır mutfak tüpü veya temel ıhtıyac mad. bu yılların enflasyonu tek tek hesaplanarak uzerıne eklendıgınde bu akamlar bugun kaca denk gelıyor?

kısacası 2000 yılındakı 5,9 ıle aldıgın bır ürün bugun kac para. yok boyle bır hesap turu onu demeye calsıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Peki hocam sağolasın, gecenin bu saatinde bile yol gösterdiğin için teşekkürler :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum