Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 06:29:01
EUR 34.9697 06:29:01
USD 32.2845 06:29:01
ALTIN ONS $2358.3000 06:29:01

Konu: Ons da yön sizce ne tarafa

ONS da birkaç altarnetifli ilerisi için analizim var bir kere Altın yatırımı sabır işidir ve kesinlikle uzun vade yatırımıdır al sat için uygun bir emtia değildir. grafikte görüldüğü üzere fincan kulp formasyonu ve çanak formasyonu var alçalan üçgene görede fincana görede ons un düşmesi şart hatta elliot sayımına görede. ama düşse bile panik yok kısa vadeci değil iseniz düşteği yerin çok üstüne çıkacakdır. şayet benim gibi miktar artırma peşinde iseniz o zaman düşüşü bekliye bilirsiniz alım için. birazdan ayrıca usd grafik çalışmasıda yapacağım.

Yorumlar (66)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Oz_Man ()

Düşüşün ortalama miktarı?

0BeğenmedimŞikayet

MSTFBRHN ()

Nereden takip ediyorsunuz bu habere verilen tepkimi? 6.77

Stk76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emir_Turan ()

Dolar 6.8 şuan

Stk76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Stk76 ()

Şuan dolar 6.77

MSTFBRHN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MSTFBRHN ()

Süleyman soylunun istifasıyla dolarda yukselis olurmu gram altin fiyati nasil olur?

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Birde abd başkanı paskalyadan sonra önemli ekonomik anlamda açıklamalar yapacakmış haberde okudum. Bakalım neler olacak. İzleyecez.

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet2018 ()

Dolar haftaya 7 gecer deniyor dogruluk derecesi nedir

GLZR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GLZR ()

Yorumlarınız hiç güven vermiyor. Bir hafta önce alım yapmak isteyenleri yanlış yönlendirdiniz,330'lardan 340'lardan dahi aldırmadınız. Yıldızlar niye anlamadım...

0BeğenmedimŞikayet

Yujiro ()

Altın konusunda üstüne tanımam hocam çok başarılısın ve söylediğinin fazlası geliyor eksiği gelmiyor. Yine seninle beraber altın alacağım. Eldeki gümüşleri de pazartesi çıkartıp tl de bekleyeceğim hocam. Altını 320'den itibaren seninle alacağım

0BeğenmedimŞikayet

kifre ()

@Özgürcük kardeş hangi haber ajansını takip ediyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Zeynel_abidin_33 ()

Özgür bey bende platin de fena terste kaldım acaba o da alttan alım fırsatı verirmi. Hep yükselecek hissi veriyor ama.

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

Bütün dünyanın heyecanla beklediği haber İngiltere'den geldi. Oxford Üniversitesi'nden Aşı Bilimi Profesörü Gilbert, aşının iki hafta içinde insanlar üzerinde denenebileceğini aktarıyor.

Veyseltarik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Veyseltarik ()

2021 eylül yazmışlar 2020 değil dikkat dikkat

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

bence buralarda yiyecek ama pazartesi belli eder kendini .

oxford üni. aşı eylülde hazır olacak demiş bu haber bence boşa çıkartılmadı

61altın61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

ons lar genelde birlikte düşer

Jester için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aliriza26 ()

Gümüş az daha fazla düşüyor çok insafsız.

Jester için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jester ()

Özgür bey ben şu an kârlı olarak gümüşteyim. altının düşmesini bekliyorum almak için. peki gümüşte altınla beraber düşer mi?

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Yorumlarınız için çok teşekürler allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Özgür hocam ons nerde satış yiyecek sizce bu önemli bi konu. Ve de ne kadar düşeceğide önemli. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Madenciii ()

Özgur bey bu düşüşü ons bazlimi bekliyorsunuz yoksa dolar bazlimi saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Bkr38 ()

Dolar düşer mi @Özgürcük :))

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

bence var ama önce piyasanın düşmeyeceğine inanması lazım bu esnada uyanık olan kısa vadeciler bir miktar kazanç sağlaya bilir ama benim gibi granticiler girmez zannımca. çünkü dediğim gibi önce piyasanın altının düşmeyeceğine inanması lazım :)

Cold35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Amin hepimizden.

aykut21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aykut21 ()

Allah razı olsun iyiyim çok şükür

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Çok şükür iyiyim, sen nasılsın.

aykut21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aykut21 ()

Merhaba nasılsın kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Cold35 ()

Öyle bir ihtimal varmı ustam?

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_23 ()

Almak için takip ettiğim 2 kişi vardı. Biri aldığında siteye yazmamış kızdığı için:) nasip değilmiş. Şuan sizinle birlikte alım bekliyorum. Sattığım yere düşer mi bilmiyorum ama bu fiyattan alırsam gram eksiltmiş olacağım.. inşallah çabuk düşer:)

0BeğenmedimŞikayet

aykut21 ()

O zaman biz olabilecek en büyük rakamdan satıp buraları bekleyelim inşaallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum