Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 06:30:08
EUR 34.9095 06:30:08
USD 32.5290 06:30:08
ALTIN ONS $2326.6300 06:30:08

Konu: Ons da yön sizce ne tarafa

ONS da birkaç altarnetifli ilerisi için analizim var bir kere Altın yatırımı sabır işidir ve kesinlikle uzun vade yatırımıdır al sat için uygun bir emtia değildir. grafikte görüldüğü üzere fincan kulp formasyonu ve çanak formasyonu var alçalan üçgene görede fincana görede ons un düşmesi şart hatta elliot sayımına görede. ama düşse bile panik yok kısa vadeci değil iseniz düşteği yerin çok üstüne çıkacakdır. şayet benim gibi miktar artırma peşinde iseniz o zaman düşüşü bekliye bilirsiniz alım için. birazdan ayrıca usd grafik çalışmasıda yapacağım.

Yorumlar (66)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ademtekin3442 ()

Slm arkadaşlar burda yeniyim 2 aydır takip ediyorum baya bir tecrübe oldu biraz sans la olsada hep kazandım. hepinize bol kazançlar. ilk yorumum. ama hep takipte idim. sagolun

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

350 alti mumkunmu hic atesi dusmuyir :))

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gökhanbey ()

he iyi komple işlem yapma bence her zaman böl

Stk76 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Stk76 ()

Evt sonra artış devam etti ama ii kar 900 bereket versin

gökhanbey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gökhanbey ()

nasılsınız . ne yaptın sattın mı

0BeğenmedimŞikayet

Stk76 ()

Aslm kardeş

gökhanbey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gökhanbey ()

selamun aleyküm

1BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Tahminlerimde var aynı düşüncedeyiz.

0BeğenmedimŞikayet

nozbart ()

Dusus ne zaman olacak kardes

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

evet ama okadar inecegine ben de inanmiyorum o yuzden vede garantici oldugumdan 320 den itibaren her 3 tl lik dusutenbir parca olacak sekilde alim yaparim. zaten ben her zaman parcali alim yaparim

TlkTlk için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

333 den 300 dusuyirsa 320 ye neden dusmesin su tamamen usd kaybakli ayakta duruyor gram tl

Nur60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur60 ()

Okadar duwermiki ama..365 nere 320 nere

0BeğenmedimŞikayet

Baskan67 ()

Hocam insallah 320 ler gelir olurda gelirse seni ayakta alkislarim ama ne yalan soyliyim hic umidim yok

0BeğenmedimŞikayet

Nur60 ()

Ciddi misiniz super valla. ben 330larada raziyim. zararim. ciksin onada raziyim

0BeğenmedimŞikayet

TlkTlk ()

Gram 287 yapıyor bu hesapla

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

hayal degil 300 bile hayal degil ben 320 den ilk parcayi alamayi düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Nur60 ()

Ben grafik okuyamiyorum bilgim. yok.. daha net bekledigijiz rakami soylermisiniz dususte...330lar 340lar hayalmi

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

1428 lere kadar ons da 6,26 destegine kadar usd de düşüş bekliuorum. ama dusmuuor tabi boylede bir gercek var bu benim sahsi calismalarim ve dusuncelerimin sonucu cikan rakam.

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

usd ve euro duserse evet gram da düşer tabi önce anlasmalari yapmalari lazim bu esnada balinalar yukari tasimak isteyecektir mal kitlemek icin al sat yapanalar cok uyanik olmali bu hafta boyunca

Bkr38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur60 ()

Kaca kadar bi dusus bekliuosunuz ozgur bey

0BeğenmedimŞikayet

Bkr38 ()

Gram düşer o zaman deği mi

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

grafikte var tum rakamlar aslinda
sen neyi merak ettin anlamadim acikcasi

Oz_Man için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

bence cok yakinda turkiye abd ile swap anlasmasi imzalar ayrica euro merkez bankasiylada bi 10 milyar euroluk bir anlasma yakin gozukuyor bu hafta

61altın61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

yanlis yonlendirmedim grafik ne diyorsa onu soyledim ayrica kimseye al sat tut demem kendi yaptigim islemi yazarim soranada brn almam derim. karari kendi verir her insan herkesin risk esigi farklıdır.

GLZR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kanunsuz63 ()

dur bide ben diyeyim bakayım nasıl bir duyguymuş ben demiştim diye :)

kanunsuz63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Stk76 ()

Şuan 6.74 oldu

MSTFBRHN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Stk76 ()

Google yaz dolar çıkıyo

0BeğenmedimŞikayet

AKINCI1979 ()

Ben de sabah istifa onaylanır ve resmi açıklama yapılırsa doların yukarı yönlü geçici olarak yükseleceğini düşünüyorum. YTD. Yalnız bu istifayı cumhurbaşkanı istemediyse ve haberi yoksa onaylamaz şu ortamda...

0BeğenmedimŞikayet

MSTFBRHN ()

Senin yaşamadıgın kafayı

Money_black için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum