Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0712 15:51:38
EUR 34.8936 15:51:38
USD 32.5526 15:51:38
ALTIN ONS $2332.4400 15:51:38

Grafiği gönderen: strategicaltrade

XAGG/TRY - 1G KANAL

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sanada eyvallah kardeşim

kmbcircp70 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kmbcircp70 ()

Eyvallah dost

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yorum yapmaz derken yön belli değil ondan yani burası ana direnç noktası ondan dedim

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

3.3045 destek olursa 3.43 hedefi var diyor. Hocam yorum yapmaz sadece grafik atar çekilir insanlar sataşıyor yoksa

0BeğenmedimŞikayet

kmbcircp70 ()

Hocam grafigin aciklamasini goremedim kisa bi yorum alabilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Furkan_tgr ()

@strategicaltrade hocam lütfen gümüş için yorumlarınızı paylaşır mısınız ? Haftasonu haber bekledim sizden
Çok anlamıyorum ben o yüzden ,
sizin yorumlarınız benim için çok değerli

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furkan_tgr ()

Hocam zamanınız varsa rica etsem gümüş için grafik destek direnç noktalarını yorumlarınızı yazar mısınız

0BeğenmedimŞikayet

ELENTİRİK ()

:) uykusuz olmaz hata ihtimali artar. Böyle devam o zaman güzel insan. Pazartesi bize gap var sanırım içime öyle doğuyor sen ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

ELENTİRİK ()

Allah razı olsun güzel insan. Ben kısıtlı yorum yazacağım diye öyle bir ricada bulundum. Özel hayatını ve kişisel ihtiyaçlarını gasp etmeye kimsenin hakkı yok tabiki. Kıymetini bilen insanların olduğunu bil istedim.

3BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

:) eyvallah hocam. vaktim elverirse neden olmasın. uyuyacak zamanı zor buluyorum.

ELENTİRİK için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

yukarısı için daha pozitif

Bluegirl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

Hocam sizce yön ne tarafa sizin öngördüğünüz?

0BeğenmedimŞikayet

ELENTİRİK ()

Dostum MEB seni uzaktan eğitim kadrosuna alabilir, tekliflere açık mısın? :))) Katkın büyük bu siteye

0BeğenmedimŞikayet

Cihan13 ()

Güzel bilgilendirme teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

tornado_26 ()

valla uzun uzun da yazmışsınız teşekkür ederim vaktinizi aldım, deneyeyim bakalım, takıldığım yer olursa yine kapınızı çalarım izninizle. hayırlı günler dilerim.

4BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

trend dipleri veya tepelerinden başlıyosun hocam. üzerinde çalışmak istediğin zaman dilimine göre bu değişir 1w 1g 4h vs. net öğrenebileceğiniz bir kaynak yok açıkçası bulmak da zor ancak bu işi çözmüş kişilerden eğitim alabilirsiniz ki tavsiye etmiyorum ben şahsen. insan zaman alsa da bunu kendi yapabilir bence kafaya koyarsa. temel değişmez prensiplerini öğrenebileceğiniz kaynaklar var nette. gerisi sizin deneme yanılma metoduyla zaman için oluşturacağınız kendi sisteminize kalıyo. ben böle öğrendim. dediğiniz gibi bir standardı yok herkes farklı çiziyo ama çoğu da yanlış bunu da ifade edeyim. 1 kere çizerim 1-2 sene kullanırım kafasındalar ama malesef öle olmuyo. trend değişimleri, yeni dip tepe oluşumlarından sonra gann grafiklerinin resetlenmesi gerekiyo nokta atışı sonuç vermesi için. bunu yapmazsanız döngü tarihlerinde de ana destek direnç noktalarında da çok ciddi kaymalar oluyo ve yanlışa sevkediyo sizi. benim sistemim gann ve zamanla kendi geliştirdiğim algoritma birleşimi. gann'ın temel prensiplerini ihlal etmeden doğru dip ve tepe değerlerine açılara uygun olarak bu algoritmik sistemi de dahil ediyorum sadece. günlük grafikle başlayın önce, dip ve tepe belirleyin, başlangıç noktası belirleyin zaten gann box'ın 3 köşesi belli oluyo. sonra ana trend açısı 45 desrece olacak şekilde 4. cü köşeyi de ekleyin ve gann fanlarını yerleştirin. gann fanlarını her köşeye ekleyin iç içe geçmiş çaprazlama 4 adet gann fanınız olacaktır. sonra bunların kesişimlerini belirleyin. bu şekilde kendi sisteminizi oluşturun deneye yanıla anlatabildim mi. tamamen prensiplere bağlı kalarak sizin hayal gücünüze kalmış birşey yani ama neticede doğru sonucu verip vermemesi önemli. bunu da canlı grafik üzerinden anlık fiyat hareketleri ile test edebilirsiniz destek direnç çalıştı mı, ana hatlar çalışıyo mu vs şeklinde.

tornado_26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tornado_26 ()

hocam selamlar, ben bu gann analizini öğrenmek istiyorum ama nasıl başlayacağımı bilemiyorum . nette baktım bir sürü video var görsel var ama herkes farklı çalışmış, net bir bilgi alamadım, üstüne kafam da karıştı. çizimlere dip ve tepelerden başlıyoruz sanıyorum, bu tarihleri fib zaman dilimlerinden mi buluyoruz ya da söyle sorayım , bu çizimleri adım adım öğrenebileceğim bir kaynak verebilirseniz memnun olurum. teşekkürler paylaşımlar için. iyi günler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum