Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0671 14:28:31
EUR 34.8123 14:28:31
USD 32.6008 14:28:31
ALTIN ONS $2375.4450 14:28:31

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

Arkadaşlar 3.07-3.10 aralığı diyip durmamın sebebi bu alanın çok kritik olması. Yıllardır bu alandan kaç kere sekip düşmüş( ok işaretleri) veya yükselmiş.Ayrıca bu 3.70 den gelen düşüşün nasıl 2.35 leri gördüğünün teknik olarak açıklaması 3.73 den 3.07-10 aralığına olan çanak hedefi olarak tam da düşüş sonlanan nokta nasıl da gelmiş ama değil mi ? Şimdi senaryoları sıralayalım mı?

1- Bu kadar güçlü bir direnç bölgesi teorik olarak geçilmeyip gümüş onstaki oluşan bayrak formasyonunun son kez dip yapma ihtimali düşünülerek burdan satış yiyip 3 Altın da bir yerlere gelip ordan dönüp bu direnci kırıp ilk hedef olarak 3.23 lere ( arada sağlam bir direnç yok boş alan mevcut.) gitmesi. sonrası 3.07 lere salınıp yukarı devam etmesi ve sonunda çanak hedefi yani 2li tepeye gitmesi.

2- bu direnç kırılır. 3.23e kadar olan boş alan seri geçilir. sonra ordan 3.07 lere gelip tekrar yukarı yapıp çanak hedefi ile eski tepe yani 3.73 e gider.

3- Yeni bir sert düşüş dalgası ile 2li dip yapıp sonra yukardaki hareketleri yapar.( en zor olanı bu :) )

Orta- uzun vadede bu yollardan hangisi kafanıza yatarsa ona göre işlem alın.Ama yılların EN KRİTİK YERİ 3.07-3.10 arası unutmayın.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Düşperest ()

sn@ dtmustafa hocam elinize, emeğinize sağlık paylaşımınız için çok tşk ederiz bugün 3 like size kullandım 4. 'yü kullandırtmıyorlar maalesef :)

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

parçalıyı nasıl alıyorsunuz peki siz? kaça bölüyorsunuz parayı, ben 10k 10k 2 parça mı alsam diyorum

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

1. makul geldi
çünkü tarih tekerrür edermiş..
Eskiden şu anki oluşumun aynısı olmuş, önce sert düşüp, yükselmiş biraz şimdiki 2,50- 3,08 orasında olduğu gibi
sonra daha da dibe gitmiş aynı senaryo gerçekleşebilir diyorum YTD

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

içimdeki hiç o ihtimali 0 yaptırmıyor :) inanır mısın 2.41 den al emrim var bekliyor :):)

TAF_Soldier için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

3 ay orta vade dilimi. 3 ayda burdan alınan ciddi kar getirebilir. ama tavsiye olarak algılama. kendi yolunu çiz. parçalı al 3. 10 üstünde kalıcılıkta fullenebilir. ben ya 3 altında güzel bir yerden ya da 3. 10 üstünde kalıcılıkta fullerim :) onun dışında vur kaç

efeberk06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TAF_Soldier ()

Ben altın onsun durumunu da göze olarak 3. şıkkı seçiyorum...

Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Semiheses ()

Hocam yerden göğe kadar haklısınız 3.20 3.30 bi uçurum malesef zor kırar çok satış gelir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Madagaskarlı01 ()

Hocam emeğine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

hocam 3. senaryo olsa bile kendine gelmesi 1-2 ay sürer sanırım ben 3 aylığına alacağım almalı mıyım uzun vadede kazandırır dimi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum