Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 11:52:44
EUR 34.9840 11:52:44
USD 32.5380 11:52:44
ALTIN ONS $2325.5550 11:52:44

Konu: Ons altın beklentim..

⭐⭐prajna ()
Ons

Ons Altın beklentim bu şekildedir.. 1642 elmas ucu üzerinde günlük kapanış harici sayım ilerler.. ytd

Yorumlar (102)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Esenlikler ()

Dünkü 23:00 23:30 olayı neydi öyle açıklama yapacağını söylemiştiniz unuttunuz mu?

prajna için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Armageddon ()

Kusura bakmayın amacım asla acımasız bir şekilde eleştirmek değil sadece merak ettiğim için sormak istiyorum. Bu cuma kapanışı yüzde 99.9 1499 altı olacak diyordunuz olmadı. B dalgası 1577 ve 1607 e gelmeden önce bir arkadaşınıza yazar gibi yaparak bir dip daha var bekle alma dediniz herkesi manipüle etmiş oldunuz o dip gelmedi ve yükseldi.25 dolar için 325 dolar yakılmaz doğru diyorsunuz ama nisan ayı için 1577 altı ucu açık bir ibare var. O beklediğiniz C dalgası olana kadar geçecek fırsatlar ne olacak peki?

0BeğenmedimŞikayet

Dolarsiz_ ()

Yani koca Nisan ayı 1577 altında kalacak ozamna kadar çok yükselişler olur hocam

10BeğenmedimŞikayet

prajna ()

Arkadaşlar..
gram altın yorumlamıyorum ve dusd/tl yükseliş beklentimi önceden belirttim..

ONS Altın analizim alt yorumdaki grafikte mevcut, ben burada ne eleştiriler gördüm sorun değil..

Zaman mükemmel bir turnusol kağıdıdır..

Güncel ONS 1618

25 dolar için 325 dolardan olmayın yada olun sizin kararınız..

Nisan ayı kapanışın 1577 nin altında olacağını bir kez daha hatırlatıyım..

Bol şans herkese..

0BeğenmedimŞikayet

dolarcıparite ()

Sa hocam grafikte 1380 ile 1290 arasını işaret ediyorsunuz c.3 dalğasındada 120 dolarlık hareket bekliyorsunuz 1380 hareti c.4 c.5 demi gelir sizce c.3 dalgası 1498 demi bitiyor cevaplarsaniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

fanuba10 ()

Ons en iyi senaryoda 1640 lara iğne atıp dönecek ki o zaman gr tl fiyatı 350-355 arası demek gramda olanlar için çıkış yerleri , kötü senaryoda ons bu düzeylerden C noktasına yönelecekse dolara göre 345-350 arası göreceği yerler satışta , böylemi yorumlayalım o zaman

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Yazdın üstad. Hatta 1479 a geldi . Biraz daha inebilir dedin. Ac gözlülük yapmayıp alsaydik keşki. Yuzde 1 icin yüzde 10 dan olduk.

0BeğenmedimŞikayet

Hürkuş ()

Var üstadım var üstadı tanımayan yok.. Allah razı olsun uyarısı için.. o dediyse çıkar...

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

@prajna keşke kesin ifade kullanmadan önce alt mesaja cevap verseydiniz.
Burda sizi anlayabilecek çok kişi yok bunu biliyorsunuz.

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Siz böyle diyince sattım ufak bir karl

0BeğenmedimŞikayet

Siyah_lif ()

Hayirli olsun :)

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sattım az bu karla 341.78

Siyah_lif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam merhaba size hem yaziyorum cevap vermiyorsunuz 1380 donermi buyuk ralli yoksa 1290 dan mi saygilar hocam cevap verirseniz mutlu olurum

0BeğenmedimŞikayet

EBUBEKİR_BABASI2929 ()

kardeşim madem sordun cvp vereyim. piyasa bu siteden ibaret değil. ticaret ile uğraştığım için . çevremde armatörün den fabrikatörüne kadar. değişi mesleklerden dostlarım var . ara sıra onlarla istişare yaparım. türkiyede altın işini toptan yapan dostlarım var. onlarlada istişare yaparım ( onlar bile senin hocan kadar emin konuşmuyor ) sonra kendim karar veririm.

nomuraz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyah_lif ()

Dusmeyene kadar bekleyin karla cikarsiniz.

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hocam 1622 üzeri kapanistamı olumsuz görüyorsunuz? 341 den aldik bugün

0BeğenmedimŞikayet

nomuraz ()

Evet, o bahsettiginiz bilgileri baska bir yerde mi ogrendiniz bilmiyorum, ben burada ogrendim hocalarimizdan.
Bu tarz bilgilere ek olarak, teorik tarafta da birseyler ogrenme firsatim oldu. Bu tarz bilgilerin hemen nakite donusmesini beklemeniz dogru degil, hocalarimizin butun tahminleri tutmayabilir.
Yapmamiz gereken kendi kararlarimizi kendi verebilecegimiz, faydslanabilecegimiz kadar teknik ve/ya temel analiz ogrenmek, en azindan temel seviyede.
Dunyada farkli bir doneme gidiyoruz okuduklarimdan anladigim kadariyla, sonraki hareketler konusunda ds onyargili olmamakta da fayda var.
Saygilar.

EBUBEKİR_BABASI2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyaz_zencii ()

Üstad C Bu kadr düşerse D yükselişi nerde biter Tşk ederim Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Myctapha ()

@prajna hakketen yazdı ben almistim yorumları karıştırmış siniz sanırım ama sat diyince sattık kardan zarar ettik nasip

acemi_yatırımcı47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Xalit ()

Hocam slm yarınki beklentiniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCAN34 ()

usta mesajımı görmediniz sanırım banada cevap yazsan iyi olur tşk

0BeğenmedimŞikayet

Baheng721 ()

Hocam şuan platin ve gümüş ile ilgili fikirleriniz nedir

Bir çok kuyumcu arkadaşım ve bir sürü bundan anlayan usta arkadaşım düşecek diyor bir türlü düşmüyor

Acaba ortada bir oyun mu var 3 Nisan günü 1460 civarı bir beklenti doğrumudur acaba fikriniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Avernus ()

Hocam seni dinledim ama acele ettim satışta. 1480 den aldım 1530 dan sattım. Biraz geri çekilir tekrardan girerim dedim ama hiç fırsat vermedi. Şu an 1400 leri bekleyen ekibin içindeyim ancak fikrim değişmeye başladı. Acele ediyoruz galiba.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

üstat gümüş içinde benzer çalışmaların var mıdır? sayımların?

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Zengini ()

Hocam son durum nedir ? Ön görünüz, alalım mı, alırsak ağlatır mı gr?

10BeğenmedimŞikayet

prajna ()

Beni dinleyip nasıl girmediniz onu da anlamıyorum 1488.74 altında kademeli alınır b için diye kac kere yazdım..

acemi_yatırımcı47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenlikler ()

Hedge yapmaya karar verdim. 1642 geçerse alıma dönerim geçemezse hedgeyi bozarım o zaman.. Ama daha önceleri de böyle çok yaptım hep zarar ettim.

Esenlikler için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum