Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:47:36
EUR 34.7748 05:47:36
USD 32.4684 05:47:36
ALTIN ONS $2337.9850 05:47:36

Konu: Ons altın beklentim..

⭐⭐prajna ()
Ons

Ons Altın beklentim bu şekildedir.. 1642 elmas ucu üzerinde günlük kapanış harici sayım ilerler.. ytd

Yorumlar (102)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akifmemet ()

Engelledim, malum acemi yatırımcıyım

AKINCI1979 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Önümüzdeki haftalarda belli olur kardeşim bence ytd

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Banada öyle geliyor önce 1800ler gelicek daha sonra düşüş dalgası gibi bakalım hayırlısı

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bu c dalgası gelme olasılığı var evet katılıyorum sana ama bu dalga zamanını bekliyor bence belki bu grafiğe göre konuşmuyorum ama belki de hala a dayızdır? Bunu 1800 lere gelirse anlayabiliriz. Hürmetler. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Spaad52Gold ()

Eğer para kazansalardı böyle konuşmayacaklardı ama ben kazanmasamda sizin önerimize uydum ve düşeceğine inanıyorum 1464 ons 5650 doları bekliyoruz sevgiyle kalın

0BeğenmedimŞikayet

sabIrsabIr ()

Merhaba abi
Hayırlı kandiller
1642 üzeri kapanislari takibe devam mi ? Yani burayı stop olarak kabul ede bilirmiyiz
Söylediklerim sacmaysa lütfen maruz görün beni düzeltin.
Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

balak80 ()

Bu grafikler baktığımızda gram dipler

0BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

@prajna kardeşim 2 gündür engelliydim yazamadım. burası 300-500 tl kazanınca kendini dünyaca ünlü trader zannedenlerle doludur. bilmezler ki piyasa yapıcı düğmeye basınca bir anda dünyaları yıkılır... şu anki saçma sapan yükseliş bir çok arkadaşı zafer sarhoşu, ben bildim delisi yaptı... ben 2 hafta önce gümüş/platin sayfalarına , gr altında 310 tl ve aşağısı, gümüşte 280 ve aşağısı platinde de tekrardan 140 lar, dolarda 6,20 ler beklediğimi yazdım diye günlerce tartışmalar yüzünden defalarca ban yedim... geçen hafta da son al- sat ımı yaptım full tl ye geçtim diye sayfaya yazdım.8 yıldır ben bu sitede gördüklerimi yazsam roman olurdu!3 kuruş yükselince sayfaya doluşan 3-4 yıldızlılar, ufak bir düşüşte 15 gün ortadan kaybolmaları , ooo kazandık kazanıyoruz, nerden alsak kar yazıyorcuların 3 gün sonra 30 bin tersteyim 50 bin tersteyim yazmaları vs vs. sen kimseye kulak asma kimse de sana bana asmasın... yarın bir gün sert düşüşte ne seni ne beni hatırlamazlar O ZAMAN DA YENİ BEN DEMİŞTİMCİLER çıokar. ben tl de bir varlıktır, bu işte risk ahmak işidir diyenlerdenim...200 tl kazanmaktan sa 20 bin terste kalmamayı tercih ederim. selam saygılar

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

olsun ben hatırlatayımda.. gr. altinla alakası olmadığını tercih yine onların takip edebilirler, bu sayfanın gr. altin bölümüde var bilmeyen çok hala orası onlar için daha yararlı halbuki..

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Harbi geçen bende yazdım bura ons sayfası ons analizi yapıyoruz ons gecen haftaki değerinin altında eline gramı alan soluğu burda alıyor suçlu arıyor yalnış yerde arıyorlar dolar kanalını basacaklar artan dolar :)

keten_prenses için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

aklımdayken ben söyleyimde sen yine sitemini dağlara, taşlara edebilirsin.. gram. altin analizi yapmıyor, ons. altin analizi yapıyor.. size göre yanıltmıştır, şudur budur hepsine inanabilirsiniz haliyle .. dahası size zarar ettiriyorsa engelleyin gitsin...

CAHIT_OLCAY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asparex ()

Yazılanlardan burada bulunanların çoğunluğun bu işi bilmediği aşıkar ustam. Nisan ayı beklentinizi anlarım 100, 120 dolar düşüş beklentinizle hedef verip saat yazmanız karşısında acaba kaç kişi elindeki onsu satmıştır.

prajna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NuNVaV ()

Düşüş Öngörünüz hala devam ediyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

Alper_Barış ()

Ne çıkarsa çıksın desteklerin için teşekkürler dostum

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatırımcı47 ()

Ustad 2 haftaonce ons 1480 lerdeyken dibi görecek deyip aldirmadin. Simdi bir ay daha 1577 yi mi bekleyelim.
Tabi ki son karar bizim ama o kadar kesin konuştunuz ki kayitsiz kalamadık. Şimdi kacan treni izliyoruz.
Siz bunu soylediginiz de gram 308 310 civariydi simdi 350. Gram basi 40 liralik yanilma...

0BeğenmedimŞikayet

such_a_lonely_day_ ()

Iyi satışlar. Güzel kar almışıniz. Bence onlar size sormali:)

Meliko0651 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meliko0651 ()

@prajna hocam 277 aldığım gramlari 337 çıktım sonra 341 den alıp 350 den çıktım şimdi düşüşü cuma akşam bekliyordunuz henüz düşüş yaşanmadı tekrar alım denemelimiyim yoksa dip geliyormu teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

Kry_Gnd ()

Haftalık kapanış olamadı aylık kapanışamı geçtiniz

1BeğenmedimŞikayet

Cemoo ()

Kıymetli hocacigim 100 de 99.99 a ne oldu 10000 de 1 ihtimal mi gerçekleşti?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum