Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:17:18
EUR 34.8238 20:17:18
USD 32.3379 20:17:18
ALTIN ONS $2301.8900 20:17:18

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Kapanış pozitif, normal de yön yukarı gibi görünüyor.
Ancak, 338,46 üstünde kapanış yapamadı 4 günlük denemede.
Birde pembe elips içindeki mum hareketlerinin benzerliğine dikkat çekmek istiyorum.

Yorumlar (106)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Selamun aleykum abi bugun ons ve dolar icin yorumun var mi?

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Günaydınlar hocam

0BeğenmedimŞikayet

ualtintas06 ()

Sabretmeye çalışıyorum ancak para kazanamamak moral bozucu trenler kaçıyor birer birer son düşüncem borsadan aselsan hissesi almak çünkü şu aralar bütün hisseler düşecek uzun vadeli düşünüp hareket edecekm artik altında kısa vade işlem yaptım 40bin kar bile olmuştu ama sonunda beslediğim yere geri geldim.

EYT_fatih için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EYT_fatih ()

Usta para kazanmak için uğraşman gerek kaybetmek için değil, sabret kimsenin fikrine bakma, düşerse panik yapma bekle sana verilecek en iyi tavsiye sabır

ualtintas06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ualtintas06 ()

Merhaba hocam 315 den altin düşer diye full çıktım ev araba parası yüklü para. ben cikar cikmaz aniden yukseldi. simdi ne yapayım bilemiyorum. Panikledim. Altin düşer mi acaba. Bi ara gümüşe geçtim o da çok salının yaptı panikle onu da sattım 10bin de ordan kaybettim. Acil bir stratejiye ihtiyacım var. Böyle bir ortamda tl de kalmak da beni uzuyor herşey değer kazanıyor tl olduğu yerde duruyor.

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Degerli hocam gumus 3.01den saldı 2.90a kadar burdan girilir mi 2.79 test edermi

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Alım için tavsiyeniz hocam ytd

0BeğenmedimŞikayet

İskopit ()

Hem O pempe alan, hemde her tepenin başına iğne atıştan sonra yönleri aşağıya vermiş..!

0BeğenmedimŞikayet

qoranasavar ()

merhabalar:)
Grafiğin aşağıya yön alması olağan doğru mu?
pazartesi düşecek anlamı mı var?

0BeğenmedimŞikayet

yatırımcı_smmm ()

son elipsteki mum hareketinden gram tekrar 3.20 seviyelerini görebilir diyebilir miyiz

0BeğenmedimŞikayet

Hürkuş ()

Bu grafikten anladığım mevcut piyasa koşulları da dikkate alındığında, DXY. nin 100. altına inerek 98 olması şartları da göz önüne alınarak ons 1700-1750 ye çıksa bile doların ansızın 6350-6.100 fiyatına gelmesi sonucu oluşabileceğini tahmin ediyorum. Yalnız Zor bir ihtima. Fakat bunun kısa süreceği belli ki o mavi yükselişlerin ise dolar kurunun tekrar 6.700-7.000 seviyesine çıkması sonucu oluşabileceğini düşünüyorum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bozkurt09 ()

Hocam gümüşte düşünceleriniz nedir kapanisa göre emeklerinize saglik saygilar

0BeğenmedimŞikayet

42sLyMn42 ()

Hocam grafik falan çok anlamam ama , kendimce 3-5 basamak daha çıkıp , tepetaklak olacak sonucuna vardım , doğru mudur @tarbaz5101

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Tulin_tulin_ ()

Yani hocam ikilemedeyiz mi?

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Eline sağlık hocam.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum