Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0893 09:54:54
EUR 35.1046 09:54:54
USD 32.2038 09:54:54
ALTIN ONS $2388.8300 09:54:54

Grafiği gönderen: The_RePaN

⭐⭐The_RePaN ()
Gümüş
Sevgili gümüş ailesi gümüş ons bir grafik atayım yorumlaması sizlere ait kabul mu

beyin fırtınası yapalım:))

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Çoğu zaman gümüş ataklarini cuma yapıyor nadir görüyorum hayırlı gün bize hayır getirir inşallah

Miray_Alkn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

konuşuluyor 2820 ler gelecek diye dun cogunluk onu demek istedim umarım gelmez

cankane için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cankane ()

2.82 ye inmedi dun

0BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

dun satış için güzel fırsat vardı ogleden sonra da çoğunluk düşecek dendi tam umitlendik 3.08 e mi gidecek derken 2820 ler üzdü umarım bugün yükseliş olur her cuma satış yiyor genelde

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Miray hocam gümüş pazartesi ve salını sert çıkışları oldu hatta pazartesi açılışta ben hafta yükseliş bekliyorum dedim tabiki rasyo takozu önüne engel olmasa yükseliş geldi çok şükür ama her gün yükselmez arada düzeltme yapacak ve bazende yatay seyir izletir

0BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

en çok gümüş düştü normalde daha da çıkması lazım simdi de duzeltme var deniliyor bu düzeltme olsa haftaya tekrar 3000 gelir mi acaba

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Hocam zamanı var ne zaman gümüşten umudu kestik mi o zaman :))

0BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

en son attiginiz yukari yönlü olan mavi cizgili

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Hangi grafik ilk günlük paylaştığım yatay hafif gerileme sonunda toparlanma görülüyor du yanılabilirim ytd

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Ters obo oluşumyla arada oluşan fark kadar yukarı atar diyor sankim. Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

güzel grafik çalışmasi bugünkü dusus beklentisi çin saatinde mi yoksa bizim piyasa saatinde mi bekleniliyor

0BeğenmedimŞikayet

tuncf05 ()

Mavi çizgiyi aşarsa gider diyor

0BeğenmedimŞikayet

Mavi_Sakal ()

Ozaman buradan 50 K giriyorum kardeşim adres bilgilerin lazım ama sonrasında bulabilmek için seni :)))

0BeğenmedimŞikayet

joker33 ()

Emeğine saglikta oraya gelenede kadar daha trenden cok adam atmalari lazim bu kadar yatirimci varken bu tren biraz zor kalkar

1BeğenmedimŞikayet

Hürkuş ()

14.451 gitmiş hocam İyi çıkacak

1BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

2 ay sonra evet...

0BeğenmedimŞikayet

candaş ()

usta bu grafiğe göre yükseliş doğrumudur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum