Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 05:28:10
EUR 34.9766 05:28:10
USD 32.5760 05:28:10
ALTIN ONS $2319.7200 05:28:10

Konu: Türkiye'nin En İyi Bankası Hangisi

⭐⭐admin ()
Dolar
Size göre Türkiye'nin en iyi bankası hangisi? Size göre avantajlarını belirterek cevaplayabilirsiniz. Listede yer almayan banka önerilerinizi de ekleyebilirsiniz.

Yorumlar (83)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Cengiz1968 ()

Yapı krediyi kredikartı olarak 1997 den beri kullanıyorum. Hiç kredi kartı aidatı ödemedim. Ayrıca fatura ödemeleri için otomatik talimatı kredi kartından yaptım. Komisyon da ödemiyorum. Diğer bankacılık işlemleri içinde Vakıfbank kullanıyorum. Hiç eft havale banka işlem ücreti ödemedim.

0BeğenmedimŞikayet

Ilgazlı18 ()

Hepsinin eksisi çok fazla. Artısı eft den para almaması kuveytin

0BeğenmedimŞikayet

NazlıcaN20 ()

hepsini birbirine carpsaniz ayni ses cikar.. ama ozel bankalarin musteri hizmetleri kamudan 20 kat daha iyi. aninda ulaşılıyor. kanu bankasibi aradigimda bekleme süreniz 20 dk diyor :)

0BeğenmedimŞikayet

KANO1 ()

Kamu ile özel bankaları ayırmanız lazım.
Özel bankalar çayı kaç şekerli içtiginizi bilir ama piyasa sıkıştığında kapıyı ilk kapatan o olur ne yapıyım öyle bankayı.

0BeğenmedimŞikayet

Dilekli45__ ()

Kuveyttürk

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Makas oranlarını yazman mümkün mü dolar altın gümüş ve platin

Ekonomist25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ottoman61 ()

Müşteri memnuniyeti açısından, güvenirlilik ve tecrübe açısından iş bankası
Ama gel gelelim faizsiz bankacılık kısmında ise Kuveyt Türk bence

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Kuveyt Türk katılım Bankası

0BeğenmedimŞikayet

Kerem_cem ()

Finans katılım tfx avantajlı 5/24 makasları diğerlerine göre güzel. , havale eft ödemiyorum,

0BeğenmedimŞikayet

Losted65 ()

Türkiye iş bankası

0BeğenmedimŞikayet

los_angeles ()

yapıkredi teb

0BeğenmedimŞikayet

PERIPATIS ()

garanti bankası bence

0BeğenmedimŞikayet

GOLDFAİZ ()

iş bankası

kürsel bilgi ışığnda çalışma prensipleri var .. ama bana kredi vermemişlerdi bir zamanlar

0BeğenmedimŞikayet

Fakğir ()

Tabi ki KuveytTürk

0BeğenmedimŞikayet

xxarslanxx ()

Turkiye finans tfx

0BeğenmedimŞikayet

erdalkartal ()

Türkiye Finans ve Qnb Finansbank enpara. En azından bu ikisi eft ücreti almıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

En cok. subesi olan turkiyenin en ucra ilçelerinde olan bankayi niye yazmamışsın @admin

0BeğenmedimŞikayet

mehmetgkr ()

Hangi bankada makas farkı düşük ve 24 saat işlem yaptırıyorsa o en iyi bankadır

0BeğenmedimŞikayet

Tahaali ()

Kuveyt inis cikislarda makasi acsada sistemi yavaslatsada digerlerinden daha insaflı 24 saat alim satim yapilabiliyor

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist25 ()

Vakif katilim da iyi, komisyonlar dusuk. Saat 8.30 21.30 hizmet veryo. emtia secenekleri mevcut. Insallh nazar degmez:)

0BeğenmedimŞikayet

Ugurcansrbs ()

Şuan diğer bankalara göre makas aralığı faiz oranlarına göre Türkiye finans

0BeğenmedimŞikayet

tayf216 ()

hsbc bile var ama akbank yok? :D

0BeğenmedimŞikayet

Hdyra ()

Şuan için türkiye finans iyi ins bi rakip çıkar diye bekliyoruz ama

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum