Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 07:58:42
EUR 35.0566 07:58:42
USD 32.2659 07:58:42
ALTIN ONS $2379.0050 07:58:42

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Merhaba değerli dostlarım 6400 beklentimiz beklediğimizden önce geldi.Öncelikle bekletiyi dikkate almayanların panik yapmamasnı öneririm.Size düşüş trendine girecek olsa bile yine en kötü ihtimal 6, 575 seviyesinden satış fırsatı verecektir.

Gelelim yeni grafiğimize şuan fibonnaci 0, 382 desteği yani kur olarak 6, 400 civarı bir rakamdayız.Fibonnaci cetvelinde 0, 382 ve 0, 618 destekleri kurun genellikle dönüş yaptığı noktalardır diyelimki kur Fibo 0, 382 (6, 400) den döndü ilk hedef olarak Fibo 0, 216 yı (6, 575) hedef alır eğer buraya çok hacimlik bir şekilde çıkarsa kitle psikolojisinde uçacak kaçacak algısı yaratır ve fibo 0, 216 direnci yukarı doğru kırılır ve ikili tepe formasyonu oluşumu için 6, 827 civarı hedef alınır.Ayrıca grafikte dikkat ederseniz kırmızı bir yükselen trend çizgisi çizdim.Kur her bu trend çizgisine değdiğinde tepki alımı gelmiş ve hacimlik yükselişler gerçekleşmiştir umarım terste kalanlar için yine öyle olur.

Gelelim ikinci senaryoya diyelim ki Fibo 0, 382 (6, 400) aşağı yönlü kırıldı öyle birden 6000 li rakamlara düşmez bu sefer fibo cetvelinin diğer alt destekleri çalışır sırasıyla önce fibo 0, 5 hedef alınır haber ve gellişmelere bağlı olarak daha sonra Fibo 0, 618 tamda bu noktada terste kalanlar için can kurtaran görevini görecek olan Fibo 0, 618 Altın oran noktamız Merkez bankası faiz arttırımı gününe denk gelirse MB açıklamalarına göre değişkenlik gösterebilir en kötü ihtimal Eylül sonuna kadar size yeniden 6, 575 fiyatından satış imkanı verecektir çünkü 7, 165 seviyesinden düşüp 6, 827 seviyesine çıkarak bir basamak oluşturan kur 6000 seviyelerine düşün 6575 seviyelerine tekrar çıkarak ikinci basamağı oluşturacaktır.

Not : Verdiğim tüm noktalar için günlük mum kapanışı gerekmektedir.

Sevgi ve Saygılarımla

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

hakan67 ()

Güzel grafik güzel anlatım tşk. bence merkeze kadar yukarı sonra tekrar buralara geliş yükselen trend kırılmaz ise. 26 Fed sonrası?

0BeğenmedimŞikayet

smhlsc ()

Hocam bu verdiğiniz grafik sonucuna göre gün sonu kapanış 6. 4050 civarı oldu. 6. 4 gün içi kırıldı ama kapanış 6. 4 ustu oldu. Bu durumda yön tekrar 6. 57 ler mi olucak...

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız19 ()

Anladim hocam tansiyona gore diyorsunuz elinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

Alibolat ()

Artık 7 beklentiniz zayıfladı mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

hep_terste_ ()

Bu grafiğe göre 13 eylüle kadar 6. 10 ları görebilir. Yön aşağı doğrumu?

0BeğenmedimŞikayet

S£RV£T ()

Öncelikle ellerinize sağlık gerçekten ses getiren bir grafik ve yorum olmuş. Tek merak ettiğim. İlk senaryoda ki hedefiniz 6. 827 iken
ikinci senaryonuzdaki 7. 165 olan hedefinizin daha üstü olma ihtimali Yok değilmi eylül ayı sonuna kadar. Doğru anladım sanırım. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Solo_ ()

Hocam hayırlı akşamlar yorumlarınız bizim için çok değerli bazı arkadaşlar dediklerinizi anlamamış olsa gerek arkanızdan atıp tutuyorlar verdiğiniz grafikler ve tahminler bire bir çalışıyor. Allaha emanet olun.

0BeğenmedimŞikayet

accemiiiii ()

kral şimdi ayın 14 üne kadar bir yükseliş olur diyebilir miyiz? yoksa ayın 13 nümü beklemeliyiz, sanki alt destekelri de yoklayacakmış gibi durmakta çünkü?

0BeğenmedimŞikayet

eraycan ()

İyiki varsın hoca içimize su serptin yine...

0BeğenmedimŞikayet

Bensubade ()

Dönüş yuları mı

0BeğenmedimŞikayet

Furkan2006 ()

Üstad, Agustos ayının 21 ve 29'nda 82'leri görmememiz Eylul ayinda max 82'leri görecegimiz anlaminamı geliyor?

0BeğenmedimŞikayet

Kenanxx ()

Hocam mb gününe kadar bu hızla giderse ve panik satışlar desteklerse 5. xx li seviyeler bile görülme ihtimali varmıdır.

0BeğenmedimŞikayet

Ss123 ()

Dostum peki 9. Aydayız büyük oyuncular rol alıcak mı günlerde. 7. 14. 21. 28 dikkat edin demiştin inişler çıkışlar için

0BeğenmedimŞikayet

Bensubade ()

5. 94 e kadar düşüş mu

0BeğenmedimŞikayet

matci_dolarci ()

Üstat bu gece yükselişe girer mi?

0BeğenmedimŞikayet

Furkan2006 ()

Bu kadar saldirilara ragmen kirilmayip, emek ve paylasimlarinizi eirgemediginiz icin tesekkurler Üstadim.

0BeğenmedimŞikayet

dolsadadolar ()

4 yıldız bence az büyük emek var

0BeğenmedimŞikayet

by_UBT ()

Harika ..
Emeğin çok değerli

0BeğenmedimŞikayet

Fxİst ()

Üstad 37 yimi kırmaya çalışıyo şu an 27 mi bi öngörünüz varmı Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

SeLtoL ()

Eline sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

mskr ()

Hocam iyi akşamlar. Öncelikle belirteyim. 6. 7'den terste bekleyenlerdenim. Bir sürü grafiğe bakıyorum uzun süredir. İlk defa bu kadar açıklayıcı bir grafik gördüm. Teşekkür ederim. Açıklamalarınızda kafama takılan birkaç şey sormak istiyorum. 2 gün önce 6. 4'ler gelirse MB faiz artımına gitmez diye yazmıştınız. Ayrıca 3. Senaryoda botların devreye girip yükselteceğini söylemiştiniz. Ama görünen o ki botlar devreye girmedi ve kapanış da 6. 4 altında olacak gibi gözüküyor. 6. 4 altında kapanış olursa Pazartesi düşüş devam eder mi? Sizce MB faiz kararı öncesi botlar devreye girip MB'yi zorlayacak bir harekette bulunur mu? Ya da hiçbir şey olmasa bile MB faiz artımına gidip doları daha fazla düşürmeye çalışır mı? Tekrardan teşekkür ediyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Para_avcısı_ ()

@_SOSYOLOG_ Teşekkürler siteyi takip etme sebebimsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Yaşamak ()

Ah hocam ah su aciklamayi oglen yapsaniz size cok guvenen biri olarak kesinlikle tersten cikmazdim 6. 43 den yuzde 40 ini ciktim mb faiz artiripta 6 lara duserse elimde tl olsun diye yanlis mi yaptim dogru mu yaptim bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Misnac_ ()

Emeğine sağlık şahin bey
Bu rakamları baz alarak alış emri verdim

0BeğenmedimŞikayet

Fxİst ()

@_SOSYOLOG_ 6, 575 seviyesinden satış fırsatı ayın on üçünden önce gelirmi?

0BeğenmedimŞikayet

tuberist ()

Merhaba hocam, degerli yorumlariniz icin tesekkurler. Sizin bahsetmis oldugunuz boylt sayimina gore ayin 7si yani bugun dip diyebilir miyiz?

0BeğenmedimŞikayet

Axebaby18 ()

9 ay dan sonra düşüş trendi 5 aya kadar devam etmek dediniz peki 4 5 aya kadar yatırımımızi nereye yonlendirelim tavsiyemiz varmı bitcoin filan

0BeğenmedimŞikayet

Axebaby18 ()

Hocam siz olmazsanız benim gibi elinde 3 kurusu olanlar onunda bankalara kaptircaklar şuan ana paradan 2 bin zararım var ufak gibi gözüküyor ama biz 1 ay çalışıyoruz o paraya

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum