Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0863 18:30:24
EUR 35.0190 18:30:24
USD 32.2139 18:30:24
ALTIN ONS $2425.3150 18:30:24

Grafiği gönderen: Büdü_29

hayırlı geceler tüm arkadaşlara

ONS, gbp /USD, eur /USD, usd /TRY

kahve falları gerisi nasip diyerek umarım yardımcı olur

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BÜDÜ___ ()

alt yorumda 1, 2780 de EUR/USD için vermiştik
mücdeyi aynı oluşum gbp/usd de mevcut ytd li :)
gelirmi gelmezmi beklicez

0BeğenmedimŞikayet

BÜDÜ___ ()

@BALİSTİK Euro/USD deki eski durumu
Çanak sonrası roketlemisti

Şuan USD try yapmış dediğin gibi
Burdan 3. 64 yukarı yönlü kırarsa hedef 3. 74 civarına tekabül ediyor

0BeğenmedimŞikayet

BÜDÜ___ ()

Ne atıp tutmuşuz öyle :)

1. 1278 den 1. 0800 hedef Euro devam ediyor

Ons farklı grafiklerde 12660- 12300 vermiştik buda gelmisti fakat 13050 ye kadar senaryo yetmedi tutunamadı

USD görüp. gorebilecegi 3. 48 di buda bugün görüp yerini sağlamlaştırdı şimdi hedefe
(Hedef bende saklı)

GBP beyde 12900 den 12800 burda tutunamazsa aşağısı karanlık demiştim tutunamadi şaşırtmadı da yolculuğu 1. 2534

İyi sallamışız :)

0BeğenmedimŞikayet

Büdü_29 ()

Parite bekleyen arkadaşlar GBP vE Euro parite çalışmalarını dün sahurda atmıştım görmeyenler dikkat etsin ilk atlayan Euro oldu duruma takipteyim az daha atlarsa 1100 seviyesine gideriz atlamazsada kendi bilir

3BeğenmedimŞikayet

Büdü_29 ()

Cümletten günaydın alt yorumda
GBP/USD, EUR/USD, USD/TR VE ONS grafikleri bulunmakta umarım yardımcı olur

1BeğenmedimŞikayet

Büdü_29 ()

ufak bir not eklemek istedim sabah 2 kruş artınca cok sayıda cıkıyor ralli diyen vardı bizim usd de işimize 2 kruş yaramıyor malesef 2 yukarı 2 aşagı gıtse pek fark etmıyor 3. 55- 3. 48 çok önemli seviyeler buraların üzeri ve altında kalışlar belirleyecek yönünü buna göre gaza gelmeden üzülmeden veya fazla sevinmeden beklemeliyiz anlatmak ıstedıgım 3. 50 de aynı 3. 54 de

altına sarkarsa satmakta fayda var üzerine çıkarsa almakda fayda var şuan elinde TL olanlarında beklemesinde fayda var anlamsız şekilde aşagıya gıtmek ister görüntüsünde bu son çırpınışları veya gerçekten gidiyor olabilr zaman gösterecek
ama ne kadar aşagı düşerse düşsün yine gelecegi yer belli gidecegi yer belli usd unutmaz gördügü seviyeyi bunuda bilelim yeterli

0BeğenmedimŞikayet

yatırımcı_54 ()

dolarda 3. 48 in üstü olumludur diyebilirmiyiz?

0BeğenmedimŞikayet

Gizem_ ()

Gram diyorum pardon dolar
Yoruldum artık ondandır

0BeğenmedimŞikayet

Gizem_ ()

Teşekkürler Büdü
Tek tek inceledim
Artık grafik bakmaktan gözlerim küçüldü kısarak bakıyorum. İyi geceler şu gram 55 de tutunsa hiç değilse

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum