Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1125 22:37:40
EUR 37.8590 22:37:40
USD 34.0039 22:37:40
ALTIN ONS $2581.5650 22:37:40

Konu: Gümüş ons son durum

Merhaba arkadaşlar,

Gümüş ons son tepesini yaptıktan sonra düzeltmeye gitti, aylıkta 31.5 üzeri kapatması önemli. Mevcut durumu inceleyecek olursak;
28.9 minör kanal desteğinden biraz güç aldı gibi ancak 4H göstergeler çok şişik ve soğumaları lazım. Günlükte keza halen yolu var. Eğer; düzeltmeye devam etmek istiyorlarsa dikkat edeceğimiz yer mavi trend direnci 29.6, buraya varırsa dikkatli oluyoruz, ya trend kanal direncinden onay alıp düzeltmeye devam edecek ki ederse destekler grafikte, yok eğer 29.6 yı kırıp yukarı devam ederse düzeltme bu kadardı deriz.
21 Temmuz dolunay döngüsüne girmiş bulunuyoruz, 23 Temmuz TC faiz kararı ve önemli bir mevsimsel döngümüz ve 31 Temmuz Fed faiz kararı var. Ay kapanışı elzem önem taşıyacak, rakamımız 31.3-31.5 üzeri olmalı. YTD.

Yorumlar (60)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Fatih53 ()

Mumlarin lordu diye bir muhterem vardi zamaninda

Borsalordu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsalordu ()

Çıkaramadım kimden bahsettiğinizi

Fatih53 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih53 ()

Ben yanilmam. Hislerim kuvvetlidir. Ama o cok acemi biriydi. Yillarca hicbirsey ogrenemedi burdaki ustadlardan

0BeğenmedimŞikayet

Vurkaçma ()

Eline sağlık bereketli olsun. :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsalordu ()

Tamamen bir benzetme ben sana diyim

0BeğenmedimŞikayet

Fatih53 ()

Tanidigim birine cok benziyorsun :))

0BeğenmedimŞikayet

Borsalordu ()

Benzetmissindir sen

-1BeğenmedimŞikayet

Fatih53 ()

Sen acemi birine benziyorsun

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hiç kaçar mı? Ben onu yıllar evvel engellediğim için intikam atesiyle yanıyormuş garibim, bilseydim o olduğunu tek kelime etmezdim, o kadar önemsiz yani benim için:) Bastım bastımm zevkle:) Başka isimle gelirse uyarın:)

Vurkaçma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsalordu ()

Selamlar nasılsın :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hiç saklamadım ki? :))) selamlar kıymetli kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Vurkaçma ()

Kerimin radarına girdin. Bas engeli. :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sen hakikaten arızasın, hayatımda başkasının grafiğine bakıp kopya çekmem ben, ne kendime, ne tekniğime yakıştırırım, ne seni bilirim ne de grafiklerimi, her an burada olmak zorunda mıyım ki, benim işim başka yerde, burada 1 2 dostum için girdim, adama bakkk, birde hesap veriyoruz, kaybolll

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yahuuu ben kimseden kopya çekmem, Allaha şükür yıllardır eğitim alıyorum teknik bilgim var, sen kimsin de senden kopya çekeceğim, hayatımda ilk kez görüyorum seni, laflarına dikkat et sen. Neticede benim çizimim ve Altın da da 50 yıllık grafikler var, git başkasına dalaş, misafir geldim şuraya sınırını aşma, hayret birşey.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Siz ne diyorsunuz ya, nesi ayıp, sizin grafiklerinizi görüp çizdiğimi söylüyorsunuz, pardon da siz kimsiniz, tanımam etmem, buraya da 40 yılın başı girerim, ne tekniğinizi bilirim ne başka birşeyinizi, ablam ricacı oldu paylaştım tekniğimi, size mi soracaktım? Siz kimsiniz sizzz? Biraz haddinizi bilin bence... Tövbe estağfurullah...

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Sinirim bozulmadı, tam tersi zevkle engelledim.

0BeğenmedimŞikayet

Borsalordu ()

Yaşın ortaya çıktı üstad :)
Bu gümüş sayfası hiç değişmeyecek :))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ablacım bırak, zaten 40 yılda bir giriyorum. her seferinde girdiğime gireceğime pişman oluyorum zaten. Hayret birşey, benim grafiklerimi izlemiş te çizmiş diyor, saçmalamış iyice, kaldı ki aramızdaki muhabbeti de bilmez dostluğu ve bağlılığı da, boşver takılma kıymetlim, ben senin için ve birkaç dost için geldim, 2 satır birşeyler karalayıp çıkacağım. Sinir bozmaya değmez.

Demliçay12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bana mı diyorsunuz? Aylardır buraya girmiyorum bile, benim grafiklerim 50 yıllık ve yıllardır üzerinde çalıştığım grafikler. Ne münasebet?

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Sizin yorumlarınızı görmemek gerekiyormuş, bana bu hali bahsettiğiniz için teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Sayfaya bugün girdim, günlerdir girmiyordum ve sizi takip etmiyorum. Siz kimsiniz?
Ve bana adamına göre muamele diye hesap sorarsınız?
Sizi okumak ve beğenmek zorunda mıyım?
Ben kendim zaten grafik , temel analiz, geçmiş bilgi kontrolü yapıyorum. Tekrar soruyorum, siz bana adamına göre muamele diye bir çıkış yapamazsınız, bu hakkı nereden alıyorsunuz.
Çiz grafiğini, yap analizini, beğenen beğenir, beğenmeyen beğenmek zorunda değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ne demek abla, sevgiler

Demliçay12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Yasom,
Eline , emeğine, yüreğine sağlık...

2BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Emeğine sağlık abla.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum