Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 14:42:50
EUR 38.1305 14:42:50
USD 34.1246 14:42:50
ALTIN ONS $2622.1000 14:42:50

Grafiği gönderen: ntmen_×

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Dediklerime bi baksan

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Cimbeton aldım dedim bak obile tepki verdi, yapacak biseyim yokki

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Buna ben karisamam...
Sebebi kaç gündür Borusan dedim pahalı dedin, yeotek dedim kötü dedin benim hisselerim dışında sorumluluk alamam abla...

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yok canım almadım 167 de almayan 190 dan mı alacak

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tatlım bisey sorcam önemli power yüzde 50 sını çıkıp yüzde 50 si ile cw yüzde 50 si ile doas alsam olur mu

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Be rakamlarımı yazdim istasyonda bekliyorum. Tren hala gelmedi 3 10 yuma treni burdan geciyormu ; ))

The_hacim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bune anlamadim

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Teşekkürler de sende varmı ondan haber ver:)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yeo 168 den çıktı yüzde 25 210 eder dikkat et

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

11 hisse anlamışsındır 111 imkansız zaten

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Canım elimdekilere yetişemiyorum 111 hisse var yeo yok bende senin için bakıyorum 203 205 üstü devam eder bu arada endeks 10930 üstü direnç kaçtı bugün için ya da bu hafta için 15.30 da veri var

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Dün sana yeo al dedim neyaptin? Beni biliyorsun hiç vazgecmedim ve topladım... hatta çok fazlaydı lotum biraz sattım alsatla devamim bunda biliyorsunda

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Dün cemas satmayacaktım

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

sadece dukkanın onunde durcak araba koymucaklar bıde depodan malzeme getır goture ondan dedım mantıklı

0BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

Neden gerek olmasın b ehliyet yetiyor mtv yok 3 yılda 1vize sigorta düşük traktör olduğu için bunlar olsun neden kafan ağrısın istediğin yere git kimseye aman dayı deme

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

saol tsekkur ıyı geceelr

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

dukkna lazım ruhsata fennıye gerek yok

0BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

Evet ruhsatta geçiyor traktör ruhsatlı

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Tmm ovakit bakalım ins. gec olmuş epey cümleten hayırlı geceler...

0BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

Long şort çoğu gitti spot daki korkuyla çoğu sattı almayada korkuyorlar bence vagonlar boş mesele ön vagonlara biz binecek miyiz

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

tamam ama ayın 15ınde alcam kesın

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

senın fotodakı arabaya romork takılıyomu

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Satma onu tut göbüllü...
Nezaman alacaksın alacağın gün yazssan bana daha iyi olur hatta senin için...
Baktım limak'a 22.35ve 21,45te destekleri var uzunda üzmez buda aslında... yinede alacağın gün bana de olurmu

0BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

Benim total analizim korku endeksi 2021 ve 2022 yine 26-28 di bunu gördünmü kim satarsa satsın kim daha düşecek bitecek dese bakmam alırım

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Fazla giriş alim yapıldığında bazı hacimsiz altlar onlari devre dışı bırakmadan artmıyor
İniş olduğu halde artmama sebepleri bence bu
Piyasa guvensiz alıcı zarar etti bakalim ne olacak bende izliyorum her zamanki gibi ufak ufak devam :))

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

karsan 13.36 malıyetlı ama lot az varmıs bende

0BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

Takip ediyorum bakalım oraya yaklaşırsa stop 0.07150 çekecem 72yede ilave girecem karar değiştirmez isem

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

selda varsa ıcın ıcınde zor hıssenın durumu sepetımdekı 10 hısse var daha oncede dedım sana bazılarını satıp lımak alves ecılac alcam da ondan sordum

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Stop iyidir her zaman fakat yükselişi kaçırmayalım bunlarda People ornegi düşmüş iyiki siteye orda beni stop edip nasıl yükseliş yaptığı ortada

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum