Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0841 00:52:51
EUR 35.4032 00:52:51
USD 32.6816 00:52:51
ALTIN ONS $2391.8300 00:52:51

Konu: Gümüş ons

Dün üzerine attı dediğim direnç hattına geri çekilme yaptı ilk buranın üzerinde kalır mı kalmaz mı onu takipte olacağım demiştim göstergelere göre hattın tekrar Altın a sarkma yapacağını ve diğer destekleri yoklayacağını düşünüyorum. Geri çekilmelerde Fibonacci seviyeleri ve önemli destek noktalarını takip ederim. 30.04-29.79 fibo harici takip yerlerimdir her zamanki gibi. Fibo 0.5 değeri 29.62

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Buda devamındaki 3. Deneme yaptığı nokta

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bu hattı alttan itibaren takibe almıştım üstüne attı sonra göstergelere göre Altın a iner dedim yanılgım orada oldu inmedi 3 defa bu hatta geri geldi hepsinde tamda bu hattan onay aldı devam etti ben sadece bu kadar güçlü olur diye düşünmedim bu hattı ama güçlü çıktı iyi çalıştı demekki retest miş 3 deneme onay aldıktan sonra zaten devam eder ben onay olmadığını düşündüğüm için yanıldım normalde onay hareketlerini iyi takip ederim kırılım sonrası ilk onay hareketlerini izlerim ama burada göstergelerden dolayı takip etmedim onay olarak

1BeğenmedimŞikayet

İda ()

Teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

30.2 leri alta atmadığı sürece üstleri dener ama üste attığı hattı alta kırarsa sıkıntı demiştim şuana kadar 3 deneme yaptı bu hatta ama kırılmadı alta

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağol Derya teşekkür ederim.

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Sağol kerim, emeğine sağlık.

4BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

3. Denemeyi yaptı yine bu hat tuttu her geri harekette bu takipte olduğum hatta çarpıp üste atıyor ben buranın yinede alta kırılım yapacağını düşünüyorum bakalım. Eğer kıramazsa trend hattı ve bu hattın üzerinde kalıcı olup yoluna devam eder beni yanıltır. Üste hareket bekleyenler içinde üstteki dirençleri çizidim dostlar. Bereketli kazançlar dilerim hepinize. Şimdi ara vermem lazım uğrarım yine inşallah.

2BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dünyada yaşadığımız sürece imtihanda bitmez öğrenecek şeylerde bitmez. Elbetteki her insanın yapısı farklı farklı ancak her bir insanın belli kurallara uygun hareket etmesi lazım yoksa sıkıntı çıkıyor. Allah insanları farklı farklı yaratmış ancak kuraları hepsine göre ayrı ayrı koymamış kurallar hepsine aynı işliyor mesele burada. Benim meselelere bakışım her zaman bunun üzerindendir. Yapımız farklı diye kuralları kendi yapımıza göre belirleyemeyiz istediğimiz gibi hareket edemeyiz yapımız bu deyip. Neyse buralara fazla girmeyelim sonra çıkamayız Derya. :)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Yaşam sona erene kadar öğrenecek çok şey olucak daha. Hayat bu insanlar çeşit çeşit.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Aynen dostum tamam

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Bizim için farketmez azdan az çoktan çok gider tamam

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dostum daha öncede dedim ya burada her türlüsü var ama bizde yeni eleman değiliz tamam. :)

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Her ne kadar sanal alem olsada burada yazışmalarından az çok kişilerin yapılarını biliyorum. İnsanların ka. rakter ve yapılarını ele verdikleri bazı durumlar olur bunları iyi okuyabilenler kişileri az çok tanırlar. Ayrıca hayat bize çok şey öğretti ama o dahi bedava olmadı be. delleri oldu bize hep ama hayatı ve insanlarıda öğrenmiş olduk.

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Aga acayip adamsın vesselam tamam:))

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Bu arada 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi valla, seninde kişilerle ilgili iyi analizlerin var hayat tecrübesi artık. :) Neyse yarın veriler seni takip edecek mi bakalım.

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Haa evet gece açılıyor. Akşam birkaç saat kapalı. O zaman gündüz işlemde sıkıntı olmaz. Tamam teşekkürler

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Gümüş için Lotus80 yorumu (5 ay önce)
Engelleyip çok değerli yorumlarınızdan mahrum etmişsiniz @TR42 :)))

Daha öncede bana soru soruyordu cevaplıyordum ancak ayar ı bozunca engeli yedi şimdi ya bizi tanımadı yada tanımamış ayakları yapıyor gerek yok bende engelli bir kişidir Derya o yüzden göremiyor yorumlarımı

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Fibabank girişte yazıyordu. Yurtdışı tatil sebebiyle Perşembe 21:30 ila 5 temmuz 01:00e kadar diye. Orda gördüm tam olarak bi bilgim yok tabi siz daha iyi bilirsiniz.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Kerim aşağıda bi yorum var bi bak istersen @Lotus80 yazmış sana yorumlarını göremiyor. "Engelli olmadığım halde yorumlarınızı göremiyorum" demiş. Bi bak istersen seni etikette yapmış.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Doğrudur farklı yerlerdende takip edenler var. Benim işim olmadığı için burada var diye soran olursa sitede yazıyor diyorum. :) bakalım benim takibe göre mi olacak ne olacak?

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Ben başka yerden bakıyorum orda ayrıntılı yazıyor :) ama veriyi tatile denk getirmiş ABD :)) düşüş ya da yükseliş olursa makasla işlem sıkıntılı

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Aslında sitede yazıyor ama bakmıyorum. :) sağolasın Derya bilgilendirme için.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Yarın saat 15:30 da üç boynuzlu önemli veriler var :) Ama tabi tatile denk geliyor. Banka bugün akşam 21:30 da makası açar büyük ihtimalle. Fibabank öyle bilgi veriyor. Kerim veri takip etmediği için cevap yazayım dedim :))

BJK_35_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Sorun yok kardesim. Tesekkur ederim.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi inan ben veri falan hiç takip etmiyorum teknik grafik dışında takibim yok grafiklerde gördüğümle devam ediyorum o yüzden takip eden arkadaşlara sormak lazım yada sayfada menüde yazıyor oradan bakmak lazım

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sende sağol abi beni tanıyorsun bir şey dememe gerek yok bende seni tanıyorum birbirimizi bilen insanlarız sorun yok

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum