Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1106 05:10:59
EUR 37.8771 05:10:59
USD 34.0811 05:10:59
ALTIN ONS $2558.5450 05:10:59

Konu: Gumus yeni

Siyah çizgi üstü yeni ralli yaptırır.

Koyu mavi üstüne atabilirse siyaha kadar çıkma şansı var

Buz mavisi ilk düşen trend Altın a inerse yükseliş tamamen bitmiş olabilir. Yeni bir dip gerektirir.

İnce kırmızı ilk yükseliş trend desteği

Kalın kırmızı ana yükseliş trend desteği

Turuncu band pivot bölge

Mor trend çizgisi max sarkma bölgesi

Sarı trend çizgisinin altı herşeye açık bölge 17 de gelebilir 23.5 da da durabilir.

Yorumlar (94)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Ben şahidim yanilabilirim dedin abi bu bile büyük bir erdem sen kralsın

ILosAnarquistaI için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Günaydın, estağfurullah ne kusuru emeklerine sağlık, bilgi paylaşımın için çok teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Senin canın sağolsun Hocam. Eline koluna sağlık

4BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Herkese günaydın. Dün akşam büyük olasıkla yanılmış olduğumu 20.00-21.00 mumundan sonra belirtmiştim.

Oncelikle takip noktamız şuan için

30.7 seviyesi üstünde gezinirse 32 ihtimaline karşi alim yapilabilir.

29.8 üzerinde kaldıkça 30.7 yi yukarı delmeye çalışacak.

29.8 aşağısında kaldıkça 29.4 desteğini kirıp kanal dibi olan 28.3 seviyelerine inmesi beklenir.

Gidebileceği daha alt noktalari grafik üzerinde belirttim.

30.0x geçmesini beklemiyordum. Çünkü 4 saatlik grafikte düşüş tamamlanmamıştı. Rsi üzerinde düsüşün bitmesi için gereken destek çizgisini gösterdim.

Suan için 30.7 üzerine gitmeden haziran ikinci haftaya kadar 27.4 ya da en kötü 28.3 civari beklentim devam ediyor.

Dün için kusura bakmayın teknik olarak herşey düşüşe elverisliydi fakat oyun kurucular da bizim kadar teknik biliyor ve bizleri ters köşe yapabiliyor.

Yazdıklarim sadece fikir amaçlidir kesinlikle yatirim tavsiyesi değildir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Son Konular ve Grafikler

• Belki55
  • Benden Buraya Kadar..4

• Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
    Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
    1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
    Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
    KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
    Onaylıyorum