Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1085 04:34:22
EUR 37.8436 04:34:22
USD 34.1164 04:34:22
ALTIN ONS $2552.5950 04:34:22

Konu: Gumus yeni

Siyah çizgi üstü yeni ralli yaptırır.

Koyu mavi üstüne atabilirse siyaha kadar çıkma şansı var

Buz mavisi ilk düşen trend Altın a inerse yükseliş tamamen bitmiş olabilir. Yeni bir dip gerektirir.

İnce kırmızı ilk yükseliş trend desteği

Kalın kırmızı ana yükseliş trend desteği

Turuncu band pivot bölge

Mor trend çizgisi max sarkma bölgesi

Sarı trend çizgisinin altı herşeye açık bölge 17 de gelebilir 23.5 da da durabilir.

Yorumlar (94)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Anldım sızde alım yapıcaksınız dımı yarına kadar

ILosAnarquistaI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI teşekkürler hocam.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Kardeşim gumus için 30.5 in aşağisina indiği için Nu bozuldu. Yani 4 saatlik mum kapanısi olumsuz değil.

Altin için 4 saatlik kirmizi doji gibi kapatti belirsizlik yani. Fakat cok olumsuz durmuyor.

Rasyo da yukari dönmeye calisiyor ama altin gumusteki yukselisten dolayi net yukari diyemiyorum.

15 dakikalik rsi da olumsuzluk var gumusun dusmesi rasyonun yukselmesi lazim. 15 dakikalik grafik olumluya dönmezse illaki düşüş olacak ama biraz daha yavas

turkuazdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI 17 mumu ne diyor kardeş?

0BeğenmedimŞikayet

Zalman ()

yarın 15:30 muş

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Veri yarin da saat kacta bilmiyorum :(

Ama soylediklerine gore etkili bir veriymis.

Ben dusus bekliyorum ama veriyle mi olur veriye kadar mi olur birsey diyemiyorum. Ytd

Derin93 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Verı ne zaman

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Bugün ıcnmı yalnız bnım özel kurum var 18 den sonra makas acıkr bugün ıcınmı alım yarına kadar almak ıstıorum

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Veriden once ne kadar geri cekilir hic bilmiyoeum ama suan çok düşüş tarzinda durmadi belki 17 00 dan sonra düşerse bakariz duruma

Derin93 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Sizce yarına kadar alım yaparmıyız?

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

29.8 uzeri sadece 30.7 ye kadar yukselise olumlu :) oradan dusecek mi orayi gececek mi bilmiyoruz.

Dün 29.4 kirilacak gibi duruyordu veri ile yukselis yaptilar bi veriyle de dusus yaptirabilirler. Sistemli gitmek iyidir :)

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Pivotun üzerinde çalışıyor işte bu olumlu

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@globalkriz

Suan icin kirilim yerleri buradakiler gibi adim adim gitmekte fayda goruyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI hadi inşallah kardeşim, bekliyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Olmamali kardesim bakalim destek bolgesine gelirse duruma bakalim.

Suan 30.3 olumlu 1 dakikalik sinirda az bi gevseme olursa 1 2 saate 30.0x civarina salinim yapabilir.

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI artık bugün fake olmasın ya!

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Dun fake yedik bakalim bugun yarin fake yiyecek miyiz :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

gece dokunmuş! kardeşim zaten 30,07 üstüne dokununca 30,80 e kadar test alanı açılmış oldu:))

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Kopartmiyorlar ne 36 ihtimalini yok ediyorlar ne de dusus ihtimalini :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

kopmadı gitti!
senin de dediğin gibi 28 tepesine dönecek bu iş:))

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Eyvallah abi sağolasin bakalim bu hafta ya da haftaya dananin kuyrugu kopar :))

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Dün 21.00 sonrasi taklaya geldigimizi ben soylemistim ama spek amca gece 1 2 ye kadar hadi sizi umutlandiriyim biraz dedi :)

Ben umutlanmadim ama yine de acaba dusecek mi diye de aklimdan bi gecirdim :))

Ben 30.7 ustu acikcasi beklemiyorum. Gecerse zaten garip bir sekilde yükselis olacak.

1 saatlik rsi 50 nin asagisina indi yani 4 saatlik rsi destege gelmeli yükselis olacaksa o bölgeden baslamali.

Bende hala düsüs icin yüzde51 yükseliş icin yuzde 49 oldugunu dusunuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

eline sağlık kardeşim güzel çalışma ve değerli rakamlar bence:))
tam ekranlık:))

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

evet dün bizi taklaya getirdiler, ama sadce işler uzadı gibi... kardeşim kısa hareketlerde yanılma payı her zaman var zaten. genel görünüm yüzdelersek hala negatif yüzde 51, pozitif yüzde 49 biliyorsun:))
günlük 30,40 kapanış ve ardından 31,2 almadan da görünüm pozitife dönmez gibi görünüyor...

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Günaydın hocam.

Rsi a göre biraz daha düşüp rsi dan destek almaliydi. Yukari çikarsa iyi bir fake atmis olacak.

Asagi gelirse giderek kademeli düşüş neredeyse yüzde 90 olmaya başlar. Bu da her daim almaya korkutur

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Günaydın hocam. Bakalım bugün ABD açılışı sonrası süreç ne olacak. Bugün Avrupa faiz kararı. Yarın da TDI verisi var. Onslara bol şans diliyorum; ) YTD YTD

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Dün beklemiyordum açıkcası çunku yarin tdi var

Yani sert hareketler oluyor.

28.2 28.9 arasinda tdi ye girip ya 27 leri ya da 30 ustune cikmasini umuyordum ama spek amca da benim gibi cok dusunen varsa tersini yapti :)

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Rica ederim kardeşim elden geldiğince gordüklerimizi paylaşıyoruz.

Dün biraz fake yedik rasyo da 81 sonra 84 düzeltmesi görünüyordu

Altinda hala min 2250 beklentim var

Bunlara bakinca 28. x yüzde 90 olasilikla gelmeliydi ama spek amca bizi taklaya getirdi :)

@Azrcll eyvallah kardeşim 20.00 dan önce düşeceğine baya güveniyordum ama 21.00 a kadar 29.8 in altina inmeyince anladim zaten yanilmis oldugumu

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI Altını sorma onu Allah bildiği gibi yapsın. sabah sabah bizi güldürdün hocam, Allah'ta sizi güldürsün inşallah. Hocam bu spek yine yaptı spekliğini.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Rasyo grafiği bize iyi fake atti neredeyse 81 kesin gibi duruyordu ama 79 dan asagi geldi suan icin sıkıntılı bir durum yok

Rasyo desteğe geldi tekrar direnci denemek isteyecek

Gumus de dirence geldi tekrar destege gelmek isteyecek

Altini sorma onu Allah bildigi gibi yapsin :)

Keremini için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Son Konular ve Grafikler

• Belki55
  • Benden Buraya Kadar..4

• Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
    Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
    1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
    Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
    KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
    Onaylıyorum