Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1176 00:59:31
EUR 38.0899 00:59:31
USD 34.0850 00:59:31
ALTIN ONS $2586.5400 00:59:31

Konu: Rasyo

Reddit tarzi bir olay olursa gumuste 36 lar gelebilir.

3 hafta önce 31.58 de satis yapmamin sebebi suan bulunan bandin yani 76 77.6 arasinin asagiya kirilmayacagini düsünmemdi.

Aşagi kirilim oldu ve Altin daha fazla düşse de gümüş istenilen düsüsu yapmadi. Bunun sebebi de rasyo da aşagi kirilim olmasidir. Rasyo hedefi 64 olduğu için şuan oraya inmek için uğrasiyor.

Her hangi bir olayla oraya inebilir. Fakat altin grafigi ve gumus grafigi düşüse müsaittir.

Altinda 2350 asagisinda direk 2250 veya 2150 beklentim vardi. Hala da var o yüzden alim yapmaya cekiniyorum.

Altin icin haftalik grafigi asagida paylasacagim yani 2450 tepe degerim geldi ve düzeltmesini yapiyor. Beklentim daha hizli olmasiydi. Grafik haftalik oldugu icin 2250 beklentim, 2230 a denk geliyor.

2150 beklentim de haftalik grafikte 2064 e denk geliyor. Yani grafigi 4 saatlik ya da saatliğe aldigimda 2250 ve 2150 destek noktalamiz 2230 ve 2064 igne olarak görünecek yerler oluyor.

Yazdiklarim sadece fikir amaclidir. Yatirim tavsiyesi degildir.

Yorumlar (3)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Rasyo yanlis zamanda asagi kirildi. Sattigimiz haftanin pazartesi eğer yukari degilde asagi inseydi şimdi çoktan 36 geldi ve duzeltmesini yapiyor olacakti.

Rasyo kirilimi bir kez de reddit zamani oldu ve ben altinda dusus gumuste yukselis beklemistim reddit haberiyle 30 oldu.

Yine ayni kirilim tarzi var altinda birsey beklentim yok altin 2450 tepe ustune cikarsa yanildim fakat gumus icin 32.5 gecmez diyemem bi bakmissin 35.23 ile 37 arasina cikmis.

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Dediğin gibi teknik olarak Altın ve gümüş müsait. Temelde de veriler şahsi beklentim düşüş yönünde. Alım için güzel rakamlar görebiliriz. YTD YTD

ILosAnarquistaI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@Mekan61 şu sekilde bende

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum