Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1112 06:31:12
EUR 37.9770 06:31:12
USD 34.1527 06:31:12
ALTIN ONS $2632.9550 06:31:12

Konu: Gümüş ons

Görüntü gayet net anlayana

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sadece sana kıyas demedim ben 1 gün yazmasam 1 gün yazdım abla kendine gel gram al diye o kadar kardeşim dediğim dilde elde değil yürekte 1 kişi abla kendine gel borsadan hayır yok yaza kadar elindekini daha da eritme gram al demedi

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Valla bi ara uzak kaldım biliyorsun sorunlar oldu gram tarafında bilmiyorum hatırlamıyorum oradamıydım ben bulunduğum zamanlarda elimden geldiğince yazmaya çalıştım aslında ama o ara oradamıydım tam olarak hatırlamıyorum şuan

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ya borsa zamanı değil. gram al demedi 1 kişi çıkıp da ekim kasımda

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Evet olana yapacak bir şey yok bundan sonrası için daha dikkatli ol bence.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Olan oldu 80k gram alsam 1 yıl önce 160k olacaktı onunla şimdi alttan toplardık ama 80k 62 k kalmadı

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Borsa tarafı sıkıntı iyi takip yapmak lazım bence ancak ben hiç girmedim borsaya bir kaç hisseye baktım soranlar için o kadar

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

29.3 takip et ablam kırmazsa korkma 29.3 29.7 arası dönebilir 29.3 alti sıkıntı olur Allah korusun

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Evet mecbur var 19k zarar 1 yıldır çıkmadı

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sen borsada takılıyordun ne yaptın oradaki takip işlerini al sat var mı hâlâ borsada sende?

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Benim yorumlar grafikler ons olarak Selda rasyo ve gümüş ons takibinden bunlar TL olarak bakmadım ben onun takibimi yapmıyorum daha öncelerden TL bazlı da bakıyordum ama uzun bir süredir bakmadım hiç

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

29 tl ye gelecek diye 33 tl de ikili tepe yaptığı günden beri söylüyorum al sat yapacaklar için 35 de sat verir 29 dan alınıp ama 29 kırarsa 23 tl ye kadar düşebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Evet onay sonrası hareket başlıyor geriye doğru düşüş hareketi yine net açıklama kem küm yok anlık takip

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum