Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 08:25:59
EUR 38.0791 08:25:59
USD 34.0847 08:25:59
ALTIN ONS $2593.1600 08:25:59

Konu: Gümüş ons

Alttaki kırmızı hattı daha öncede çizdim attım buraya 32.5 veya yakın yerler takipte olsun 2 li tepe dedim buda gümüş ons son grafik olsun destek hattında görüşmek üzere

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Estağfurullah kardeşim hoca demeyin ya hocalık yok bizde sadece anladığımız kadarıyla yorumlama yapıyoruz. Saygı bizden değerli kardeşim. Bereketli kazançlar dilerim size.

Blk_10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Nerelisin kardeş? Biz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz soran herkese. Bilgimiz yetmez ise daha iyi anlayan arkadaşlar var onlara yönlendiriyoruz. Sonuçta bizimde bilgimiz bir yere kadar bu iş birazda tecrübe işi gerçi ne kadar tecrübe olursa olsun yanılma her zaman olur ama yinede sağlam analiz için tecrübe şart bana göre.

KUD51 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Blk_10 ()

Hocam değerli yorumunuz icin çok teşekkür ederim saygılar

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Tepeden itibaren evet. Aslında 35 hedefli bazı formasyonlar var ancak rasyo tarafı sıkıntılı olunca ağırlığı düşüş tarafına vermek zorunda kaldık :) kanal olarak bakıldığı zaman 26 30 arası ayrı 30 35 arası ayrı şuan hâlâ 30 35 kanalında 30 Altın da kalırsa işler değişir bana göre

Blk_10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Rica ederim kardeşim anladığımız kadarıyla yardımcı oluruz bizden daha iyi anlayan arkadaşlar var olmadı onlara yönlendiririz sıkıntı yok :)

0BeğenmedimŞikayet

Blk_10 ()

Hocam merhaba gümüşte düşüsmu bekliyorsunuz dogrumu anladim acaba saygılar ytd...

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@KUD51 üst grafiğe bak nerede nereyi işaret etmişiz. Farklı bir çok hareketi takip ederek yazıp çiziyoruz ama yinede yanılma payımız vardır bilgin olsun. Şuana kadar iyi gidiyor devamı ne olur bakalım?

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Şuan üst grafikte belirttiğim yerlere kadar geldi grafikte net olarak belli nereyi işaret ettiğim ama devamında burayıda alta kıracaktır bu destek tutmaz bana göre ama ilk destek hattı burası idi ve geldi takibe devam

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Rasyo hafif sarkma olur arada çünkü grafik bir anda çıkmaz inişli çıkışlı gider o hareketleri yaparkende gümüş arada çıkıyor gibi olur ben asıl harekete bakarım kısada git geller olur normaldir devamında evet rasyo çıkacak gümüş somunda bu hattı alta kıracaktır bu benim şahsi görüşümdür zaman gösterecek ne olacağını bakacağız yanılır mıyız ne olur belli olur fazla gitmez diye düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bu hat trend hattıdır benim takibe göre baya bir zaman destek olarak çalışmış Altın a atarsa 2 li tepenin dibine iner önce sonrası tırt. Kısacası bu hat önemli üstünde tutunursa evet dirençlere yönelir ama benim umudum yok hafif destek alsa dahi işe yaramaz devamında yine dener alta atar çünkü rasyo bana göre sağlam destek hattında takıldı üste devam edecektir.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Son durum

2BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Evet şimdilik ilk işaret ettiğimiz bölgeye temas sağlamış devamında ise burayıda alta kıracaktır işaretli alanı ve kırmızı trend hattını yani. Destek hattında görüşürüz demiştik. :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum