Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 06:52:03
EUR 38.0898 06:52:03
USD 34.0900 06:52:03
ALTIN ONS $2592.0800 06:52:03

Konu: Gümüş ons

Alttaki kırmızı hattı daha öncede çizdim attım buraya 32.5 veya yakın yerler takipte olsun 2 li tepe dedim buda gümüş ons son grafik olsun destek hattında görüşmek üzere

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Birileri yine bizi karalamaya çalışıyor ama nafile çünkü bizim ne dediğimiz ne icraatler yaptığımız burada kayıtlı duruyor istediğinizi yazın çizin bu kayıtlar burada durduğu sürece attığınız ça. mur ancak sizin üstünüze sıçrar.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Ayinesi iştir kişinin sözünün hakkını vermek böyle olsa gerek. Bizim işimiz bellidir bize laf edecek kişinin dönüpte kendi yaptığı işin ne olduğuna bakmasını özellikle tavsiye ederim. Bizim alnımız aktır geriye dönük bakılırsa bu grafik gibi onlarca emek verip paylaşım yaptığımız grafikleri herkes görecektir. Hüner o sözü burada arada bir ortaya çıkıp paylaşmak değil o sözün gereğini yapmaktır. Bizi en iyi yaptığımız bu paylaşımlar anlatır içinde fesatlık olmayan kişiler vicdanlı dürüst kişiler bunları gayet iyi anlarlar. Eğer ki varsa bir hatamız biz özürde dileriz ancak aslı astarı olmayan sözler için bizden kimse özür beklemesin. Bunları yazdığımız zaman sen kendini övüyorsun diyorlar biz takibimiz olan bir grafiği yanılsakta yanılmasakta burada paylaşıyoruz yanıldığımız grafiğin neresinde kendimizi övüyor olabiliriz ki? Boş işlerle uğraşıyor diyorlar bizde bakın bakalım boş mu diyoruz bunun adı kendini övmek mi?

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Devam ediyor grafik gümüş ons

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Buda gümüş değil ons trend hattına kadar olan ilk aşama düşüşü

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Buda işaret ettiğimiz trend desteğine indiği zaman orayıda kıracak dediğimiz analizlerimiz

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Buda bizim aşama aşama anlık takip ile düşüşü haber verdiğimiz analizlerimiz

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Destekte görüşürüz dediğimiz trend hattına geldi devamında ne dedik burayıda alta kıracak devam edelim şimdi sonra ne oldu

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

2. Grafikte ağırlığı alta verdik rasyodaki durumdan dolayı ve desteği işaret ettik orada görüşürüz dedik yani 2 ihtimalden alta olanı seçtik devamında ne ne oldu sonra ne dedik onada bakalım

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Aynen öyle kardeşim nasipten ötesi yok her şey nasip. Sağlık olsun. Neyse takibe devam ilk destek güzel çalıştı devamına bakalım şimdi ne olacak?

KUD51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Olsun fırsatlar bitmez şuan kanal olarak hâlâ 30 35 kanalının içinde hareket ediyor ancak kanalın tepesi olan 35 için rasyo engeli var destek hattı izin vermiyor zaman ilerlesin bakarız yeniden.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

26 çok güzel alım yeri idi ama ben 30.13 ü erken kırar diye tahmin etmemiştim kırdı 32.5 e çıktı ilk ondan sonrada güzel takip ettik ama 30 üzeri çıkış kendi açımdan erken oldu bir tur daha geri yapıp çıkar demiştim orada yanıldım

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sonuçta grafik yerine geliyor yine ancak iyi analiz etmek gerekiyor bazen bizide ters köşe yapıyor kaçırıyoruz bazı noktaları galiba. :) Batman siz bana çok uzaksınız o taraflar evet sıcak oluyor burada o kadar sıcaklık olmuyor Allah yardımcınız olsun sıcak zor oluyor ya.

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Şu veri açıklamalarında dikkat edince, olumlu olumsuz onları bir miktar aşağı çekiyor ya da bir miktar yukarı gidiyor ama sonuçta yine tekniğin yani grafik bilgisine geliyor gibi. Benim memleketim Batman. Yakında sıcaklık 50 dereceleri bulurrr burda.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sakarya Deniz hanım. Siz?

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Senin memleket neresi :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bana uzakmışsın. Söz güzelmiş! Eldeki bilgi paylaşınca güzeldir paylaşılmayan şeyin güzelliği olmaz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum