Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0714 01:51:57
EUR 35.3297 01:51:57
USD 32.9508 01:51:57
ALTIN ONS $2319.1800 01:51:57

Konu: Gümüş destek direnc

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI hadi inşallah hocam.

ILosAnarquistaI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Tamamdir kardesim insallah gonlumuze gore bir yerden alim yapabiliriz

turkuazdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI tamam hocam ben de sizin gibi düşünüyorum. Teşekkürler, haber bekliyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Tamamdir kardesim kesinlikle belirtecegim.

Siz yine alimi kacirmamak icin guvendiginiz kisiler ne diyor yine bakarsiniz.

Sunu belirteyim atiyorum suan 27.4 bekliyorsam, 29.5 dan 30.8 e cikis olacagini da hissetsem ben orada genelde alim yapmiyorum. Cunku satamadan duserse diye. Yani diplere yakin alir tepelere yakin satarim. Aradaki 1 dolar lik dususlerde ya da cikislarda asla islem yapmam. Ben trader degilim :)

1BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI tamam hocam alım yaptığınızda burda paylaşırsanız seviniriz. Takipteyiz.

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Kardesim etiket yapmayi unutabilirim ama kesinlikle burada belirtecegim. Suan ki cikislar 30.8 e kadar tepki de kalabilir havasi var.

Eğer 30.8 de asagiya dönüp 30.4 5 civarindan hacimli yukari cikabilirse donus yapmis olacak. Belki alimi kacirmis olacagiz ama ben şuan risk alamiyorum.

Çunku altin 2350 kirilirsa sıkıntı büyük altta
2307
2250
2150 bu 3 degerden birine dusme ihtimali var. Yani ben biraz garanticiyim

Beni bilir herkes. 22 24 arasi alinir dedim. Bayramda satilir dedim. 26 da alinir dedim. 31.5 da satilir dedim.

Bende suan 32.5 tepe olustu gibi tepe olduguna kesin kanaat getirirsem 27.4 den once yuzde 90 almam. Suan alim icin bekleme sebebim 35.23 gitme ihtimali var oraya gidecegini dusunursem belli bir noktada oyuna dahil olacagiz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI hocam arkadaşınıza alım yaptırdığınızda benide etiketliyebilirmisiniz?

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Alima basladin mi yoksa biraz daha izliyor musun

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Orası gelirse işler değişir zaten. YTD

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@Ayyfaa burada durumu bir nebze anlatmaya calistim

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Kademe alim yapilabilir. Fakat suan risk fazla ben alinir ya da alinmaz diyemiyorum

Ayyfaa için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Bi 84 gordum ama umarim gelmez :( uzebilir herkesi

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Rasyo son düştüğü tepeden bakılırsa 81.6 bandına kadar düzeltme yapması normal. Rasyoya bakılırsa durum hala gümüş lehine. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Ayyfaa ()

Merhaba şuan da gümüş almak mantık lımı acaba?

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Aynen oyke hocam zaten bariz NU oldu düzeltmesi gelmeliydi ama bu dusus kotu dusus :((

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

2280-2290 bandına kadar düzeltme yapması normal gibi geliyor. Ama oralar kırılırsa onslar tepe yaptı diyebiliriz sanki. YTD

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Hayirlisi kardesim bende izliyorum. Suan kademeli dusus modunda duruyor. Her destekte bizi iceri aliyor gibi ama 29.5 gelip 30 ustune atarsa biraz daha hacimli alimlar olur 32.5 gecemeyecek bile olsa 31.6 yi zorlar gibi duruyor. Ytd

isobeyyy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Hocam simdi şoyle 2350 kirilirsa 2300 2310 gibi yavaslar ama bence 2350 kirilirsa 2150 ya da 2250 de dip yapar.

2300 gelip biraz yukari gider ama oradan dönmez diye dusunuyorum. Bu asamada yanilabilirim ama bence 2250 ya da 2150 :)

0BeğenmedimŞikayet

isobeyyy ()

Teşekkür ederiz bekliyoruz bakalım hayırlsı

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Günaydın hocam. Altinonsta burası kırılırsa sonraki destek neresi olur?

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Rica ederim kardesim

Aydın13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aydın13 ()

@ILosAnarquistaI çok teşekkür ederim

3BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Tmm kardesim şuan biraz daha izliyoruz. Sattigimizi daha almadik

30 asagisina inerse 29.5 da durursa alacagiz. Ama durmazsa 27.4 bekleyecegim gibi :(

Aydın13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aydın13 ()

@LosAnarquista arkadaşınıza alınca yazar mısınız aldım diye

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum