Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0665 14:31:08
EUR 34.9928 14:31:08
USD 32.7788 14:31:08
ALTIN ONS $2332.8150 14:31:08

Konu: Gümüş destek direnc

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Bnde almam buralar bnım ıcın sattımın çok, üstünde 25.80 e satmıstım 27 28 ons gelırmı gümüşten alım ıcın

ILosAnarquistaI için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Sizlerde sağolun elden geldigince dilim döndügünce :)

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Sağol los ve ayrıca Allah sabır versin, valla kırmadan mantıklı mantıksız sorulan sorulara cevap veriyorsun :)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Ben soyluyorum size inanin ben gumusun tl sini bilmiyorum. Sadece onsa bakiyorum.

Gecen hafta 29.5 bekledik bunu beklemekteki amac geri cekilmemi olacak yoksa cakilmami olacak. Balinalar 30 asagisini gostermedi.

30.1 ile 30.3 arasi parca alim yapilabilirdi. Ben almam bu ayri birsey cunku suan tepe kac olacak bilmiyorum.

Derin93 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Yıne laım yapamadım vala baya brkledım bı alsadım

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Ya evet yıne yukselmıs dusmezmı 27 28 lere tl olarakmı gelır

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Dusus olursa 27 28 lere fakat suan yukselis olmus

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Dusus olursa nereye kadar gıder

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Çok kararsızım kardeşim bugun 30.3 30.4 arasinda bi baktim ha döndüm ha dönecem diyor ama fake atiyorsa fena çakilcak gibi. Bu kadar yatayda kalmasi kötü çünkü bir tarafa sert kirilacak. Umarim aşaği olmaz terste kalan çok olur.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Rica ederim ne demek :)

turkuazdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI çok güzel bir yorum yapmışsınız hocam, çok teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Bende alım ıcın haftayı beklıycem sanırım sız alırsanız yazın lutfen bnde beklıorum

5BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Merhaba kardeşim. Bugun cok müsait değilim pek bakamadim ama sabah baktiğimda

30.8 üstune atip tutunamazsa geriye gelecek gibi duruyor.

30.8 i gecer mi sizce diye soracak olursan, 1 3 5 15 dakikalik grafiklerde hacim yok ve 30.8 e yaklastiginda geri düşecek gibi duruyor.

Sadece şunu söyleyebilir Altin da pozitif uyumsuzluk var ve yukari dönmeye calisiyor. 2325 civari yukari dönmeye calismis fakat çok olumlu görüntü yok gibi 2370 civarina çikip oralarda tutunabilirse gumusu de yanina ceker o zaman dönmüş olur.

Sabah alinabilirmis 30.04 civari fakat 30.8 gecemezse satilmak icin. Uyandigimda 30.5 de gördüm o yuzden de birşey demedim.

Bugun olmayabilir düşüş olursa 29.5 veya 28.4x civari gelirse alim yapilip haftaya tepkiye bakmak gerekir. Yükseliş olursa zaten hafta kapnisina bakariz 31.6 üstunde hafta kapanisi olursa haftaya belki 35.23 denemesi yapabilir. O yüzden de pazartesi ya da sali gunu 30.8 ile 31.6 arasina geri çekilir o sira aliriz.

Şuan ben yükseliş olacağini çok sanmiyorum olumlu görüntü yok o yüzden bu seviyeden risk almak yerine yükselis olsun 30.5 de alacagima 30.8 30.9 da alirim ama risksiz alirim.

Yazdiklarim sadece fikir amaclidir. Yatirim tavsiyesi degildir.

turkuazdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI hocam günaydın. Bugün için gümüş ve altın ons yorumlarınız nelerdir?

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Ihtimal var ama dususn devamini yada yukselisin tepkide mi kaldigini gormeden bunu soylemek imkansiz ; )

Evet 29.5 dolar simdilik

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

29 50 ons olarak dımı bnde takıpdetım alım ııcn pekı 27 28 tl ler gelırmı sızce haftaya

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Rica ederim kardesim

Gardaşım58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gardaşım58 ()

EyvAllah usta

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@Gardaşım58 kararsizlik var 29.5 gelip durursa alim yapacagiz gibi suan dusuncem.

Alt yorumu da oku kardesim

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Mrb burdan bugn almak mantıklımı 30 ons olarak yazdınz dımj bekleyıp haftaya yukselıs olurmu beklentınız nedır

0BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Açıklayıcı bilgi like :)

2BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Rica ederim kardesim. Riskli bölgelerde ben alim önermem hic bir zaman.

Bugun de dedim. 30.23 destek isteyen alabilir fakat 30.8 i gecemezse satmak gerekir.

Atiyorum sabah 30.12 de biri yakalayip aldi diyelim. Suan bana sorsa satiyim mi diye sen bilirsin derim. Cunku tekrar oraya duseceginin garantisi yok ama yukari cikacaginin da garantisi yok.

Teknik olarak 30.12 de alinan şuan gorüntü kötü oldugu icin buradan satilmali duruyor. Bu teknik olarak böyledir. Kisa zaman dilimli grafiklerde teknikte hata payi yüksektir. O yuzden uzun vade bakmak gerekir. Ytd

Zalman için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

1 dakikalik grafik cikisi olumsuz kardesim. Eğer kademeli dususse en fazla 30.8 e kadar cikip 30 asagisina 29.8 lere bir dusus olur. Hacimli duserse o zaman bakariz.

Eğer 1 dakikalik grafik olunluya dönecekse 30.8 den 30.5 a inip orada n destek alip yukari hacim almali. Biz alimi kacirmis oluruz ama yarin ya da gece 30.5 civarini tekrar yoklar destek calisiyor mu diye. Iste burada girmemiz gerekiyor. Ytd

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zalman ()

anladım, yinede cevap için teşekkür ederim. bekleyeyim bakalım biraz daha...

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

30.5'i aşıp destek ni yapacak yoksa orası dirence dönerse bir önceki takıldığı 29.85'i test edebilir. Dediğin gibi kademeli düşüşler çok tehlikeli oluyor. Gümüş kademeli düşmeye devam ederse altinons'u da yanına çeker.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Kardesim ben 1 dolar a da dusus beklesem kimseye zarar kes yap demem. Destekte alinabilir noktayi direncte satilabilir noktayi belirtirim. Gerisi sizlere kalmis birsey.

Ben gecen hafta cuma gumu 29.5 da alinir 31.58 de satilir dedim. 31.43 de de arkadasima sat dedim. Suan alim yapmadik beklemedeyiz. Dusmezse cikarsa arkadasim genel duzeltmeyi bekleyecek düserse de fazlasiyla geri alacak.

Simdi siz alirken bana sormadiniz sorduysaniz da ben alinir yazdigim seviyelere dun hic gelmedi. Hatta dunki destek yukari ciktigi icin aslinda bugun bike gelmemis dun verdigim degerler. Simdi ben sana nasil sat ya da satma al ya da alma diyebilirim ki :(

Zalman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zalman ()

dün 31,45 den almıştım, daha aşağı inermi? inerse bari satıp zararkes yapayım. alttan tekrar alırım.
tavsiyenizi yazarsanız sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Izlemekte fayda olabilir hocam :) kademeli düşüşler en tehlikeli düşüşler nereden alirsan al icerde kalirsin :))

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Daha almadım izliyorum şimdilik.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum