Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1162 12:45:49
EUR 38.1017 12:45:49
USD 34.1128 12:45:49
ALTIN ONS $2605.2850 12:45:49

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Gümüş ons düşmedikçe rasyo da bu vesileyle yükselmedikce altin ons dusmez. Ne zaman ki gümüş 30.93 dibine gitmek ister o zaman altin ons da şimdilik destek aldığı 2409 usd fibonun aşağısına çekilir. Altin gumuse göre daha az düşer. Hatta gümüş düşerken bir sure yatay ve az düşüş seklinde kalır. Sonra gümüş dönüş alamaz ise altin onsta düşer ve gumusun düşüşüne ayak uydurur. Gümüş 5 yükselir altin 2-3 gümüş 5 düşer altin 2-3 gibi.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Yok bilenler biliyor eğlenmiyorum sadece eğlencesine yaziyorum :)

Cancan28 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Cancan28 ()

Eğer gerçekten para olmadığı halde bu kadar ilgili isen bravo valla ama ağam eğlenir bizle gibi geliyor bana :? - )

ILosAnarquistaI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Teşekkür ederim sağolun

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Çalışmıyor musun los meslek nedir

2BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Gecen gün arkadaşima 31.43 de full satis yap dedim sattigini almasi icin de beklemesini önerdim :) bakiyim bi ara ona al diyeceğim :)

Soruna bence gayet acik bir cevap vermmisimdir umarim :)

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

O zaman kendinizi bize adamış fikirlerinizle ışık tutuyorsunuz iyi ki varsınız
Sorum Tek soru düşüş mu bekliyorsunuz yoksa yükselişe devam mı sayin abim

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Benim param yok gumus 10 kuruşa inerse 2 gram alabilirim :)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Hocam sizi takdir ediyorum ama baksanıza fark nerdeyse 1 TL lere çıkıyor o yüzden niyetim var parite de...
Siz ne yapıyorsunuz sayın abim alım satım yapmıyor musunuz benim gibi dışardan izliyor musunuz

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Hayirlisi olsun diyim ben bu bölgede alsat yapmazdim :)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Evet gram artiracagim inşallah artar umarim

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Al sat mi yapacaksiniz tam anlamadim durumu

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

gümüşün halini beklentinizi nereye gelmesini bekliyorsunuz düşer mi yükselir mi ytd

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

31,80 üzeri kapanışlar ileriye götürür diye bi umut besliyorum ben

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Hocam merhaba bu nedir yarın iyi bir parite yapacağım gümüş TL olarak 32.60 kar 33.30 tller arasında gidip geliyor 0.70 TL ile elbet kar alırım iki gündür böyle yapıyor

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Hamgi konuda :)

asfar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

şuan ki rakamları baz alarak gümüşü yorumlarmısınız tşk.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Hocam hakli olabilirsiniz tabiki birşey diyemem hiç incelemem olmadi. Sadece şunu belirtebilirim gumuş ons ilk 50 dolar a ciktiğinda manipülasyonla çikti. Yani hunt bro lar gumusu ucurdu :)

Kim kimi yukari asagi cekerse artik benim icin onemli olan dusmesi ya da cikmasi gerisi teferruat :)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Estağfurullah olabilir herkesin bakış açısı farklıdır. Kendine göre doğruları vardır yaklaşımların. Metehan hoca var benim takip ettiğim. Fazla bilinmeyen ancak tutarlı bir analisttir. Onun deyimiyle altin gümüş rasyo grafiklerini yıllığa getirip karsilastirdim. Rasyo grafiği gümüş ile ters korelasyon açısından daha uyumlu. Benzer uyum Altın da yok. Gümüş yükseliş baslattiginda altin da yükselmiş. Gümüş düşüş baslattiginda altin da düşmüş. Rasyo 30 küsürlere gittiğinde yani tarihi dip yaptığında gümüş tarihi zirve yapmış. Mesela şu an altin tarihi zirve yapmışken gümüş tarihi zirvenin yakınına dahi gelmemiş. Rasyo da benzer sekilde hala 75 degerinde. Oysa altin ons tarihi zirve yapmışken mantıken gumusu de taşımalı gumuse öncülük edip gumuste de tarihi zirve gelmeliydi. Fakat onculugu altin yapmadığı için henüz gümüş zirvesi gelmedi. 2011-2024 aralığına bakarsak altinin öncü olmadığı biraz daha belirgin hale geliyor.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Reddit zamanı Altın ons 1840 civari birseydi gumus ons 24 25 dolar arasi birseydi.

Altında 1860 1870 lere tepki arkasindan 1720 dolar bekliyordum. Gumusde 29.3 bekliyordum.

Bu nasil olacak diye dusunurken reddit olayi oldu ve altin 1880 ya da 1860 da tepe yapti gumus 30.07 yakti. Sonra altin zaten düşecekti düştü ve gümüş de 23.7 civari bir noktaya düştü.

Altın ne derse gümüş sadece itaat eder. Bence tabiki sizin düşüncenize saygi duyarim.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Hocam işinize karışmak gibi olmasın ama gumus ons grafiğine hiç bakmadan sadece alton ons ve rasyo gragine bakarak gümüşün çıkıp düşeceğini söyleyebilirim.

Altin düşerse gümüş de düşer Altın çıkarsa gümüşte çikar. Altın yönü belli eder. Altın düşmeye başlayacaksa gümüşü yanına çeker ve gümüş tepeye geldiğinde hızlı düşüşlere başlar altın yavaş yavaş düşer ki düşüş olmayacak sanıp insanlara gümüş kitleyebilsinler.

4 yildir bu strateji ile bakarim olaylara. Tabi ki doğru olacak diye birşey yok sadece benim gözlemlediğim budur. Bol kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Evet ben hiç altin düştü diye gumusu de asagi çektiğini gormedim. Gümüş düşüş başlatır ya da düşüşten kurtulmaya destek bulmaya çalışır başaramaz ise altin ons da yatayda/az dususte kalsa bile eninde sonunda düşer. Gümüş yükselirken altını n düştüğünü hiç görmedim ancak gümüş düşerken altını da surukledigini çok gördüm. Şu an için ons bir 31.3 usd nin aşağısına hacimli kırsa gumuste düşüş devam eder altın da düşer. 4s indikator dibe yakin. 1s ise tepeye yakın. Gun içinde artık 1-1.5 usd hareket ediyor gümüş. İyi al sat fırsatları veriyor. Şahsen 29.5 usd bekliyorum ama gelir mi bilmem. 31-32.5 aralığında kısa suredir sıkıştı. O sıkışma bir tarafa kıracak yine.

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Pardon Altın a destek veren gümüş demek istedim

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Gümüş destek veriyor dimi gümüşe

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum