Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0865 19:56:01
EUR 35.0171 19:56:01
USD 32.2065 19:56:01
ALTIN ONS $2425.5150 19:56:01

Konu: 30 hazirana kadar sallamaya devam et.

Gumus ons özelinde 28 üzeri hafta kapanışı yaparsa ilk etapta 29.4 ikinci etapta 31.6 ya kadar yükselme ihtimali yüksektir.

31.6 kirilimi gercekleşirse yükselisler çok sert olabilir ve 34 36 arasına hizli bir çıkış olabilir. Dikkatli takip etmekte fayda vardır.

34 36 arasina çikarsa ve düzeltme yaparsa 26.09 aşağısına inerse bir daha hiç gümüş yorumu yapmayacağım :))

Beynini kullananlar için bu yazım burada kalsın.

Beynini kullanamayanlar ve müridleri için ekran görüntüsü attım Allah akıl fikir versin. 22 26 arasinda 3 tur atacakti 30 oldu. Gecen hafta 26 geldiginde ben kesinlikle almam dedi 28 oldu hala soeu soranlar acil doktora gitsin beyin ölumü yüzde 100 gerçeklesmis. Bitkisel hayatlarina son versinler.

Adamsan 30 hazirandan sonra istifa edersin :)))

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Gecen haftaki yorumum. Yari yariya gecerlidir.

29.5 da dusus tehlikesi görduğum icin yazma gereği duydum.

Hacimli şekilde 29.5 kirip 31.5 civarina cikmazsa geri dönüslerde satis yapmak gerekebilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Sana yazdıgım mesajdan sonra cz almısım:)
Gerçekten sakagibi bir platform olmaya başladı burası…

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Hocam ne güzel dostlukların olması sevindim . Kimi takip edeceğimi iyi buluyorum kendime de şaşırdım şimdi :) bilmiyordum görüştüğünüzü.

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

@Cihanara kardeşim bu dediklerine en uygunu KAPTAN tabir edilen sahış. Hergün 10 tabe rakam paylaşıyor. Sonra istediği yerde yuvarlıyor. Bir de kendine muhtaç sanıyor.

Günlük kapanışlara göre kişiler analizlerimi yenilemeli. Şuan 38 dolar a kadar hedef de veriliyor ama o çok uzun vade için hedef. Siz bence takip ettiğimiz kendisine herkesin muhtaç olduğunu düşündüğü kişiyi sorgulayın @Periyot @ILosAnarquistaI

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neşedertaşk ()

@LostPassengerr emeklerin için teşekkürler kardeşim. Yorumların bu sayfa için bir zenginlik...
Sizi burada her zaman görmem istzriz.

0BeğenmedimŞikayet

isobeyyy ()

Sizi diğer platformda bulamadım. ordski isim nedir

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Los daha fazla uğra lütfen

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Sağol yusuf değerlisin fakat canım sıkıldı...
Alim noktasi dahi veriyoruz bak neyse ya bosver

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Ve aleyküm selam, ne demek yorum yapmayacağım, bizi bırakıp gitmek kolay mı öyle. Asla kata bırakmayız.

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KUD51 ()

Dün biri burda 27.60 dı ons buradan alınır mı diye sordu. ona izafeten demedi de öylesine biri 15:30 da düşecek dedi. Allah var ben de 27.70 gelse de satsam diye düşünüyordum. bugün 28.60 adam alsaydı 1 usd kar düsseydi 1 usd zarar kim bilebilir ki. hiç kimse buradan al diyemedi denmezde

KUD51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KUD51 ()

Çok doğru yazmışsın. Arada birileri kazanıyor birileri kaybediyor. sonuçta alım yapılan yerler satış yapılan yerler üç aşagı beş yukarı geliyor. herkes yorumunu yapsa ortaya bıraksa alan alsa satansatsa kimi takip etmek isterse istese. kar da zarar da herkesin kendisine. tartışmaya sataşmaya ne gerek var. hepimiz küçük yatırımcıyız. zararına satmadıkça kaybeden de olmuyor. sadece beklemek gerekiyor.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Rastgelsin defnem:)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Tamam asi leb demeden ben leblebiyi anlıyorum aslında :) için de rahat olsun iş yoğunluğum bitsin x ten dönücem

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Hayırlı cumalar, bereketli kazançlarınız olsun her daim inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Rica ederim zaten orda Show yapıyor grafikleriyle :) iyi kazançlar sizede hayırlı cumalar.

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

İyiyim bacim sadece mo, ralim bozuldu periyota:(( ya uzuldum...
Defnem bi bana ulas ricam senden...

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

Tamam tşk ediyorum kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Biri 750_digerine 650tl girdim abi..
Bereketli olsun:)

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Günaydın asim , nasılsın ? Hayırlı cumalar canım

0BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

@Periyot bırakman iyi olmamış kardeşim. tabi senin kararın. sen teknik analiz yaptığın için zaten senin çok fazla başkalrının tekniğine ihtiyacın olmaz. sen yardım maksatlı buradaydın. Allah niyetini kabul etsin. Dediğin gibi bazılarının verdiği hedefler insanları çok şaşırtıyorsa o kişiler biraz kenara çekilip tekniklerinde hatalı olan hususları kontrol etmesi gerekli. Sürekli hata yaptırıyorlarsa yorum yazmaları doğru olmaz.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

bugün yeni halka arzlardan alcam, adet olarak sanırım 40-50-60 civarını geçmiyor verilecek adet. 33,50 kotonu bende verdim :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yok abi hic zahmet degil , sen sat kotonu izle yolla tavanda olmadi baska katilim hissesi alalim sana.. lilakta iyi gibi suan her dakka yaz hic onemi yok ben elimden geldigince yardimci olurum

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

Eyvallah kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

33,54tavani bozmazssa sıkınti olmaz ama bozuyor karar senin... tutucam dersen tavani orasi.. durdukca orda problem olmaz... ama bunlar arz ilkgunden bozmasini ben sevmiyorum.. ama sen takiple bakabilirsin istersen

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Herkeste oyle ama ilkgunden tavan bozmus 111tl karla sattim bilesin

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

Tamam kardeşim çok tşk ederim. zahmet veriyorum size

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

koton bugün aktif oldu bende

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Liliak suan iyi takip et abi yuzzde 5te bakarim ona ben yazarim sana

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Teşekkür ederim @defnemina , biliyorum sağolsun sevgili meslektaşım yardımcı oluyordu elinden geldiğince, onun için o platforma gelirim İnşallah.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum