Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:32:33
EUR 34.9839 10:32:33
USD 32.2051 10:32:33
ALTIN ONS $2414.8350 10:32:33

Konu: Gümüş ons destek hattı ve alçalan kama

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağolasın dostum 30 üstü başka altı başka uzun zaman 26 üstünü takip ettim kırdığı zaman öncesinde 30 üstü ayrı altı ayrı dedik o noktadaki takibimiz hatasız şekilde devam ediyor 35 benim tobo hedefimdir oda eninde sonunda gelecektir ancak şimdi olmadığını daha sonra olduğunu düşünüyorum ben.

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

30 geçmedikten sonra 26 her zaman potada durur takipteyiz tamam emeğine sağlık tamam

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Poyraz__Yeli dostum burası üste kırıldıktan sonra oluştu seni demin etiket yaptığım grafikteki trend kanalı. Ben biraz daha altındanda düzeltme yeme durumu olabilir belki diye düşündüm ama trend kanalı sağlam çıktı tepeyi kanal içinde denedi altına sarkma yaparak devam eder diye düşündüm neyse sonuç itibari ile kanal tepesini denedi tekrar sonrası sıkıntı

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Alçalan kama hedefim geldi. Kanal aralığımız 26 30 aralığı idi kanal tepesini deneyecek mi bakalım yoksa yükseleni buradan mı alta kıracak? Takibe devam…

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Teknik olarak öğrenmenizin size çok faydası olacaktır. Ben her zaman söylüyorum banada ustalarım çok söylediler ve faydasını çok gördüm sizde takip edin ister buradan sorun ister netten takip edin inceleyin bakın derim size naçizane. Destek dirençte takip edin ancak genel olarak trendleri izleyin derim. Kanalları fark ettiğiniz an takibe alın genelde çalışırlar bazen bazı durumlarda işlemezler ancak bu istisnalardır bana göre.

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Vakit bulursam grafik okumak için çalışayım, teknik terimler vs bi bakalım öğreneyim, sanırım az çok bana yetecek kadar öğrenmem lazım :)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Deniz86 bunları daha önce atmıştım sayfaya alçalan kama sonrası kısada yükselen trend oluşmasınıda çizmiştim buda bir noktadan sonra alta kıracaktır nereden kıracak ona bakacağız benim tahminim kama hedefine veya trend üst kanalından döner. 26 30 aralığındayız

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

anladım tşk ederim hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Nasip bakalım takibe devam tamam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

28,322 aşağı kırılmadığı sürece yön yukarı devam eder, henüz yukarı dönmedi 29,70 seviyesini kırması gerekiyor. Gümüşün % 20 ye yakınını kademeli olarak dolar a geçtim.
Ara işlemleri değerlendirdim bütün sattıklarımı buradan 0,92572 den geri alsam % 1,7 gram kaybım olur yukarı doğru parite ile kademeli çıkışa geri yakaladığım yerde de girişe devam inşaallah şu an TL ile işlem yapmak zor 1 TL 37 kuruş makas koymuş.
29,70 i geçmesi halinde 37 dolara kadar % 10 daha çıkarım artık gene çoğunu muhafaza birazıyla da işlem bu sene 37 doları geçebileceğini düşünmüyorum belki o seviyelere de gelmeyecek şu an hedef 29,70 31 dolar aralığı. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Son bi 26 yapalım ondan sonra 35 yaparız Mayıs sonuna düşüş bekliyorum tamam

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Kademeli olarak en az 2-3 parça alım satım yapın bir şey olmaz. Bazen risk alıp tam düşüş olduğunda dipte gidersiniz meselâ tek parça zamanda varsa iyi olur ondan sonra beklersiniz en az 2 3 dolar çıktığı zaman satarsınız öylede olur ama risk işi var onda genelde kademeli olarak alım satım daha garanti oluyor kâr bazen az oluyor ama olsun zarar etme olasılığı daha az oluyor. Nasip ne ise o gerisi hikaye. :)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Alım yaptığım ons değeri ile sattığım ons değeri iyi yerlerdi. Bende öyle keşke şurdan alsaydım ya da ah çok yükseldi keşke şurdan satsaydım derdi olmaz hiçbir zaman, panik ve stres olmaz bende :) Az olsun ama bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dostum zamanlama olarak net bir şey diyemeyiz ama gidişata göre ve yeni oluşacak durumlar olursa onlara göre bakar ederiz ama rasyo için bu hafta kapanış önümüzdeki hafta kapanışlara bakmak lazım 1 yıldır takipte olduğum ana destek hattı alta kırılım olursa iyi olur o zaman 30-35 aralığına geçeriz konuşmuştuk bunu ama şarta bağlı işte bakalım ne olur ne gider o taraf?

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Fırsatlar bitmez alırsın yine merak etme. :) olay belli çıkanı satacaksın düşeni alacaksın ama zamanlamasıda önemli her yerde değil alım satım :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Kardeşim ben çok uzun vadeli analizler yapmıyorum daha kısa zamanlı bakıyorum adım adım gidiyorum diyelim. :) kanal aralığım var takipte olduğum ona göre bakıyorum şuan. 26-30 aralığında şuan 30 üzerinde kalıcı olursa 30 35 aralığını takipte olacağım şartlar belirleyecek artık durumu bakalım? Hayırlı Cumalar…

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi yanılsakta tuttursakta biz her daim buradayız biliyorsun. Yanıldığımız zamanda anında sayfaya giriş yapıp yanıldık dedik kaç defa benim bildiğim dürüstlük budur ama bunu yapmıyor ve hayret verici derecede kasılıyorlar bunlar yanlış işler gerek yok komik olmaya bence. Nedir yani herkes yanılabilir bu kadar egolu olmaya gerek var mıki? Bence yok bilmiyorum ben kendi adıma bu şekilde davranmam ne ise o. Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim sağolasın.

BJK_35_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Sen gönlü güzel insan olduğun icin sevilmiyorsun. Çünki hakkaniyetli düşünüyor doğruyu ortaya koyuyorsun, film, fırıldak yapmıyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam sizin bu seneki maksimum beklentiniz kaç gümüşte

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Dün 28.31'lerden sattım, zaten bi parça almıştım. Şu an ons yüksek, düşüşü bekliyoruz :) ha olurda yükseliş devam ederse tl ile alınan gramları satıp parite ile işlem yaparım belki. Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Şimdi doğru soru tekrar 26 ne zaman gelecek :)) tamam düzeltme önümüzde ki haftadan sonra olacak gibi görünüyor tamam

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağol dostum buradaki grafiğin hedefine bakıyorum şimdi hepsi tek tek geldi ondan sonrası kanal tepesine kaldı dostum 26 gerçekten iyi alım yeriymiş kısa zamanda iyi çıktı buraya bence tepe yaparsa 2 li tepeyi takip etmek lazım bütün ihtimalleri masaya yatırıyor ona göre devam ediyorum :) hayırlısı bakalım sonrası ne olur? Bereketli kazançların olsun dostum kolay gelsin

1BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Emeğine sağlık kardeşim 28.6 1 parça daha çıkış yapıldı tamam

3BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Olay buranın üste kırılması ile başlamıştı zaten geriside geldi düşe kalka hedeflere tek tek gidiyor. Dipte bas bas bağırdık şarjörleri doldurun diye. Gerçi verdiğimiz emeğe değmiyor ama bir kaç dost var sağolsunlar destek veriyorlar yoksa uğraşmaya değmez.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Buranın güncel haline ve hedefine bakalım bunu dipte çizmiştik alım yerlerinde.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Aslında her şey burada başladı alçalan kama kırıldığı zaman işaret gelmişti zaten ama anlayana tabi :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Şarjörleri doldurun dedikten sonraki durumlar. :) 26 da şarjörleri doldurun dedik 27.73 geldi :) biz yazar geçeriz isteyen takip eder istemeyen etmez size kalmış. Ne dedik dipte, tepede sattırıp kâr aldırmadılar millete dahada uçacak diye biz satın kâr alın dedik 29.79 da sonra dibe indi kanal dibi 25.77-26.13 aralığı dedik dibe indiğinde alımlar uygun dedik yine piyasaya çıkıp bu defada dahada düşecek deyip m al aldırmadılar millete. Hep diyorum şelaleci ve fişekçi tayfadan uzak durursanız zaten 1 - 0 öndesiniz demektir. :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bunuda güncelleme yapıp öyle çıkalım. Alçalan kama kırılımını gösterdiğimiz grafik idi daha önce.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Burası üste kırıldı aynı şekilde tahmin üzere.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum