Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1160 14:26:27
EUR 38.0962 14:26:27
USD 34.1122 14:26:27
ALTIN ONS $2612.7500 14:26:27

Konu: 2020 Mart ve Sonrası Rasyo İkili Tepelerdeki düşüş

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Kasa ve Masa hep kaybetmiş dolar zarar garantili çok hatırlattım bir kere daha hatırlatayım dedim yt.

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Bu taktiğinizi bende TL ile aldığım gramlara uygulayayım bi bakalım ne kadar kazandıracak. Saygılar.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

29 TL nin iki ay içerisinde geçilmesi durumunda biraz kademeli olarak TL kârı da almakta fayda var diye görüşümü paylaşmıştım. Sayfamda mevcut. Tabi ele verdim talkımı kendim yuttum salkımı ben de yapamadım ancak TL ile aldıklarımı yukarı tepki durumunda aralıklı olarak çıkacağım geri çekilme olursa da biriken bedava dolar larla kademeli alıma sakince takibe devam acele yok inşaallah Ytd. Az mı kaybedecek çok mu sinek karar verecek.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi ben sadece euro usd parite sine bakıyorum arada başka bir çalışmam yok.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim kardeşim sadece parite ile devam etmek son üç ay çok büyük zarara sebebiyet verdi ve ben de bunu değerlendiremedim zarara girdim. Bu konuda çalışman var mı?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyo 84678 de ikili dip yaptı yukarı iğne atması durumunda gümüş alım fırsatı verebilir rasyo henüz aşağı dönmedi.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Reşat abi emeğine sağlık abi kolay gelsin.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rica ederim kardeşim istişareye açık olmak şartıyla tabi ki ama insan hatasını gördüğü ve aksi ispatlandığı zaman da kabul etmeli. hayırlı geceler.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Tesekkürler, sizin iyi niyetinizden zerre süphem yok. Verdiginiz emek ortada, fikir ayriliklari olabilir, farkli düsüncelere zenginlik diye bakmak lazim, hayirli geceler

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Cihanara rasyo ile ilgili paylaşımımı bu başlık altında yapıyorum.
Bu vesileyle belirtmek isterim ki ben burada insanlar zarara uğramasın diye yaşadığım tecrübeleri ve nelerin ve kimlerin neden zarara soktuklarına vurgu yaptıkça birileri beni takipten çıkıyor.
Takipçi sayımın azalması hiç umurumda değil gördüğüm yanlışları yazmaya devam edeceğim inşaallah. Birilerinin hoşuna gitmese de.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Merhabalar, gümüş gramı euro ile alımı nasıl değerlendirirsiniz, kenarda var dolar , Euro birikimim , yerinde sayması can sıkıcı olmaya başladı. Ekonomistler aylardır dolar Euro en az 60 TL diyor ama malum merkez bankası artışı baskılıyor. Gümüş gramı Euro ile alsam mı diye kararsız kaldım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

30 Haziran 2022 den sonra parite ile isleme başladım. Bir arkadaş yukaridan almıs ve nasıl kara gecebilirim diye sormuştu. Ben de aşağı giderse 10 yukarı giderse 1 kazanırız yazmıştım kısa zamanda kara geçti ve benden çok kazandı hepsi sayfamda var. @Rest_tu_Rest ve başka arkadaşlar da o dönem uyguladılar. Sinek sadece vızıldar sinek bu ne kadar beyin olacak.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yazdıklarımı okudun mu bu şekilde nasıl yakalayabilecek 2020 den beri yazıyorum yakın zaman önce de isteyen okusun diye eski konu başlıklarının bir kısmını paylaştım engelcileri de yeri geldikçe paylaştım. Sadece yanlış yazanlara baksalar gene kimse yakalanmaz benim işlemlerimin neredeyse tamamı sayfamda var bazen belki biraz beklersin ama risk sıfır sinek kendi kendine vızıldayadursun gü geç.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi bu sinek başka sinek bak demedi deme ben sana tufaya getiriyor çoğunu sonra kazanıyor diyorum kaçan kaçıyor kaçamayanı yakalıyor :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aşağı doğru üstüne atabileceği seviyeden başlayarak aşağı doğru artan oranlarda toplayanın elinde ağırlıklı olarak dibe yakın aldıkları kalır, beklemesini bilir ve ara işlemleri de değerlendirirse ortalaması dibin de dibine iner.
Birazıyla da yukarı doğru artan oranlar da çıkarsa yukarıda da avlanmaz ağırlıklı olarak yukarıdan çıktıkları avlanmasını engeller dip ve tepe beklemeden işlem yapan hep kazanır kasa ve masa hep kaybeder 28 centten buraya gümüş 100 kata yakın artmış sürekli dip yükseltiyor. Sinek her zaman kaybeder.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi kasada masada kaybetmez bence kasanın ve masanın nasıl hareket ettiğini anlamayanlar kaybeder anlayanlarda kasa ve masa ile beraber kazanırlar. :) tabi bazen bu fark edip anlayanlar değişir bazen anlayanlar normalde anlamayanlar olurlar bazende anlamayanlar normalde anlayanlar olurlar öyle ilginç bir durum var. :) ama fark sadece şu, kasa ve masa her 2 şarttada kazanır abi bana göre. :)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Üstad görüntü nasil? Kisada pozitif mi negatif mi sence?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum