Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 12:23:48
EUR 38.1112 12:23:48
USD 34.1126 12:23:48
ALTIN ONS $2607.0900 12:23:48

Konu: 2020 Mart ve Sonrası Rasyo İkili Tepelerdeki düşüş

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Kasa ve Masa hep kaybetmiş dolar zarar garantili çok hatırlattım bir kere daha hatırlatayım dedim yt.

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Reşat bey, altin da bir hareket yok, acaba amerika gümüşü bu kadar yükseltip, asyayı satim fırsatı verir mi, yoksa kendi kapanışa kadar satarlardı.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet Ali bey yani ben bedava olan niye satılır bir türlü mana veremiyorum diyelim ki 1000 dolar lık aldın yukarı tepki verince ful mu çıkacaksın al 1000 dolarını kalan gümüş zaten sıfır dolar bedava bari onu bırak.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Haklisin Reşat bey, zaman zaman seni hatırlıyorum. Çoğu zaman ful işlemden hep ağzımız yandı. Elimizdekileri verdik, şimdi bakıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet biraz alsan bile bir kısmını geri çıksan gene problem olmaz. Maalesef yanlış yerde aldıkları gibi zararına bir gram bile satmam diyerek her gün zarar etmeye devam ediyorlar enflasyon malum. Diyelim ki 100 000 TL veya dolar ın var 5000 TL lik aldın yükseldikçe çık yukarı yukarı doğru 5000 TL ni al bedava gümüşün dursun gerekirse desteğe inince daha yukarıdan 3000 TL lik daha al öyle devam et daha mantıklı değil mi?

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

En güzel uyarı bence, yukarı giderken dayanamayıp aldırıyorlar, sen daha kâra yeni geçmişken atı alan basıyor aşağıya.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyo henüz aşağı dönmedi Altın ve gümüşte bir noktadan sonra geri çekilme riski devam ediyor.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Engellemişti seni abi öyle hatırlıyorum sanırım diğer mevzu yüzünden sen biliyorsun. Neyse çok girmek istemiyorum o konulara sende boşver ben eskiye döndüm abi artık yapacak bir şey yok basıyorum engeli sabrım kalmadı daha

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü bilgi almak isteyenler için konu başlıkları Altın da hatırlatmaya devam.
ILosAnarquistaI yorumlarını göremiyorum anlaşılan beni engellemiş sayfanın taktirine ve bilgisine yanlış hatırlamıyorsam son zamanlarda bir ustası da birden otaya çıkıp yorumlar yapmıştı. İsteyen bakabilir.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

2 9 ay kısa vade ana yön yukarı düseltme yapması halinde alım fırsatı olarak görünüyor.
Genel düzeltme yapması halinde destekler solda.
Gümüşte üç aylık grafikte (En tepe direnç senelik grafikte ) dirençler kırmızı hat ile göründüğü gibi rasyo ikili dip seviyesini aşağı kırabilecek mi tedbirli olmak ve bu seviyelerden yeni girenler için çıkış girişle hem dolar hem de gümüş artırarak devam etmekte fayda var gibi görünüyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki hedefim geldi 60 kuruş civarı makasa rağmenbiraz daha takip edip % 3 civarı çıkışımı yapabilirim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu da rasyodaki dalgalanma ile alt yorumda yazdıklarımın ispatı.

Gelirse İkinci % 3 lük TL ile çıkış hedefim 31 dolar ın üstü gene yukarı devam ederse ^% 4 daha çıkıp geri dönüş yakalayamadığım sürece daha önce bahsettiğim gibi başka çıkış yok % 70 gümüşü sabit bırakacağım inşaallah. inşaallah.Ytd.
Çoğunu muhafaza eden kazandı dolar artıranların ise kaybı katlanıyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyo aşağı devam ederse yukarı devam.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

5BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki ispata eksi verilmiş puanlamamı kapatmadım kapatmıyorum da yüzü kızarmayanlar utanmayanlar eksi vermeye devam edebilir sayfa tekrar okusun alt yorumları ve grafiklere baksın sayfaya arka arkaya boş mesajlar gönderip önemli bilgilerin okunmasını engelleyenlere dikkat!

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyo sorulunca ? işareti koyarak alay eden ve onslar rasyoya göre hareket etmez diye sayfasına koplayan kişilerin yancıları ve öğrencileri rasyoyu takip edenlerle aley edip sataşanlar alt yorum.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu da yazdıklarımın canlı örneği ve ispatı 1 dakikalık grafik ve dakikalar içerisinde rasyo ile yapılan manipülasyon.

KUD51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rica ederim kardeşim 20 dakika önce yaptığım uyarı ve sonucu örnek olarak şu an ekranda. Rasyoaki harekete ve ekrana bakabilirsiniz.

1BeğenmedimŞikayet

KUD51 ()

Teşekkürler arkadaşım emeğine sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Düzelttiğin için teşekkür ederim kardeşim ben puanlamamı şimdiye kadar kapatmadım ve inşaallah ta kapatmayacağım.

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Değerli bilgi paylaşımınız için teşekkürler, grafik ve yorumunuza verilen - (eski) yi düzelttim @REŞAT12. Bu kişi veya kişilere Allah akıl fikir versin diyorum ve siz ve sizin gibi grafik ve teknik yorum yapan diğer arkadaşların da emeklerinize sağlık diyorum. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyo net bir şekilde düşerse hem Altın hem de gümüş yükselir 1 seneden fazla süredir sayfada paylaşıyorum uzun süredir bunu görüyoruz. Rasyo yükselirse altın da gümüşte düşer. ( Rasyo çok fazla yükselirse altın biraz yükselebilir ama rasyodaki artış oranı kadar yükselmez çok daha az yükselir gümüş ons düşer.)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyo dalgalandığı sürece altında yükselişten fazla geri çekilme söz konusu rasyo dalgalandığı sürece altın da gümüş te yukarı doru fazla hareket edemez hatta geri çekilmeler olabilir. Rasyoda net bir aşağı hareket altını da gümüşü de beraber daha yukarılara taşır gümüşte 17,50 seviyelerinden itibaren desteklerde toplananın çoğunu muhafaza ama birazıyla da yukarı sert hareketlerde aralıklı çıkış ile hem dolar hem gümüş artırıp geri dönüşlerde de kademeli yerine koymak suretiyle yola devam inşaallah dolar artıranların kaybı gittikçe büyüyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

KUD51 ()

Rasyo yükselirse ons düşer mi yükselir mi?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyo ile manipülasyon devam ediyor sık ve ful işlemden kaçınmakta alttan alınanın çoğunu muhafaza birazıyla da çıkış girişle ortalama düşürmekte fayda var gibi ytd.
İnişler çıkışlar devam edebilir. 27,50 üzerine attı toparlanma ihtimali var artık yukarı yönlü hedef 27,93 ün üzerine atması ve 28,86 seviyesini kırması üstte ise 30,27 hedefi var bu ise vakit alacak kanaatindeyim.

Şu an 27,64 ama 26,40 ve üstünde 28 hala ana direnç durumunda kırabilirse üst hedefler yavaş yavaş gelir kıramaz aşağılara iğne atarsa daha da yukarı hedeflere daha çabuk yükselir diye düşünüyorum ytd.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kısa sürede yukarı sert ataklar olması halinde dolar TL de yukarı yönlü olursa bence kademeleri aralıklı olarak yapmak şartıyla uygun olur. İki kademe çıktığınızda önce bir kademesini alttan yerine koymanız gerek, kalanı parite ile telafi edebilirsiniz diye düşünüyorum aksi taktirde TL cinsinden çok kayıp oluyor acele etmemekte fayda var sık işlem büyük çoğunlukla zarar demek ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Hocam tl ile aldığım 6k gümüşü 3 kademe şekilde alış- satış uygun mudur. Ya da iki kademe. Çok değil belki kademeye gerek yoktur ama deneme amaçlı, kârını görmek için

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Acele etmeden birazıyla aralıklı makası da göz önüne alarak destek direnç takibiyle yaparsak iyi sonuç alırız diye düşünüyorum aksi taktirde sürekli TL kaybı oluyor. Gümüşte 1,5 TL Altın da da 150 TL gibi sert yukarı hareket olursa denenebilir diye düşünüyorum ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum