Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0863 15:08:53
EUR 34.9979 15:08:53
USD 32.1938 15:08:53
ALTIN ONS $2423.8800 15:08:53

Grafiği gönderen: Asiii__

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

10 k destek diyelim bakalım.
Umarım kırılmaz.

tekniko06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hisse bazli bakin odaklanin yaziyorum hep hocam... dinleyen sayili oldu:((
Endexsi paylassam ne paylasmasan mecbur her turlu gar, dimizi almak zorundayız kim bize a, ciyacak yoksaki? ://

binaenaleyh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

binaenaleyh ()

endeks iki yuzu var dedikleri bu olsa gerek
bize hep ters yuzunu gosteriyoo

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Allah askina endexse bak birde hisselere :))) dedigimiz olay bu selda endexte endex diyor.. hisseler kac endexte acacaba umarim anlamistir...
Aysonu evet bugun temkinliyim sagolsin...

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Gelecek olan kâr satışları na karşı dikkatli olmalı derim.
Şahsî fikrimdir yanılma payı vardır YTD dir... @Asiii__

binaenaleyh için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Tesekkur ederim... Ha, yat z, or kimse za, rara ugrasin istemem bildigim dogrulari demem lazim. baştacisin bereketli olsun ins. ))

Stone_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Armindeniz ()

Çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Stone_ ()

Ne kadar güzel yazmışsınız ben de hepsini satmıştım bugün az miktarla tekrar katılacağım aranıza bilgileriniz için teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Omur123 ()

arase için tebrikler @Asiii__ kalpler sanaa

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Merhaba evet bugun "koton" ve "lilak" var ben katilacagim...45,50lot herbirine giricegim.. bakalim ne verirlerse nasibe... tavan bozana dek tutarim bozun ada satarim...

Madem ilk baslayacaksiniz oncelikle ne alirsaniz alin fakat full islem yapmayin derim.. herdaim tl niz olmali o sizin sigortaniz olur...

Uzun vade dusunuyorsaniz eregli, odas, tukas, manas , katilimdisi aliyorsaniz sise , petkim inceleyebilirsiniz...
Fakat kademe ile destek direnclere bakarak ytd ...

Armindeniz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Armindeniz ()

Merhaba ben ilk defa kağıt alacağım yeniyim ne önerirsiniz halka arzlar var

1BeğenmedimŞikayet

binaenaleyh ()

it izi at izine karisti
kim onde kim arkada
ayirtedemiyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Kesinlikle hocam haklisin, geri kalmislari cikacak olanlari bulmali.. pahali seyler bize yaramaz..

1BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Endeksin gerisinde kalanları bulalım. Kâr satışları olursa en primli olan ilk satılır değil mi örn.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@suatkara "megap' nedemistiniz? )) tavanke yine...

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@tekniko06 1085 endex bingo...
Salimi demistim:))

Hisse bazli bakiyorum endex 10.500olsada her hisse cikmaz endexse aldanmayin.. bisse bazli odaklanmak dogru olani... ytd... @ntmen_×

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ablam kızma yatırımcı oldum seni seviyorum yapma böyle konuşma valla bulamadım çok geriye gidemedim 1 gün izin temizlikle yemekle misafirle geçti bu hafta sabaha döndüm ise gideceğim bakmıyorum artık alım yeri gelirse eklerim 10 k daha elimdekilere 30k lik var zaten 2 hesaptan arz alicam bugün

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Sayfan dolu dolu herşey yazıyor net aslında ama

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bakmazsan göremezssin normal... artik cidden git ka, fa bulacak baska birini bul... ya, tirim da, nismani degilim... ben ogrenci bi ky, yim... rica ediyorum yoruldum abla yazma bana..

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Endeks yorumu göremedim

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@tekniko06 1085ramak kaldi:)))az destek atta git nere gidiyorsan hocam:)balyozu az sen alaydin:)

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Bende yan hisselere gülüyorum bu aralar

ULAŞILMAZ_39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_39 ()

Bu söze gülerim işte :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Elimdekiler sepet 12hissem var tum sektorlerden bakalim nasip..

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Xu30 haricinde al sat yapmam şahsen.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

:)) tek seferde kırış kolay degil bu hafta 1085_10121takibimde buralar cok zor guc icin 9810lara 9760destwkleri isteyebilir...
Bu hafta izlemedeyim sn. tekniko... sonra 10200_10500ler ytd:))
Ama ben hisse bazli hareketlerdeyim bunu belirtmek isterim..)

1BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Maşallah. Sen ne dersen o artık :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum