Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0880 01:28:45
EUR 35.0682 01:28:45
USD 32.2220 01:28:45
ALTIN ONS $2421.0550 01:28:45

Grafiği gönderen: defnemila

defnemila ()
Gümüş

. 4 saatlikte ki flama sıkışma aşağı kırmış sanırım :(

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Eyvallah sayın hocam bir eğitimciye yakışır şekilde ozetlemişsiniz
@Deniz86 hocamı ve yaptığı paylaşımları da takip edin borsa konusunda rahatlıkla güvenebilirsiniz bende hisse yok nakit sebeplerinden fakat takip ve burada gelen sorulara her zaman açığım

Deniz86
Biraz borsa araştırmam lazım :)) hiç bilgim yok, araştırıp biraz bilgi edineyim. Gmstr hissesi 6.30 grama denk geliyor sanırım. Bu arada sanırım iyi bir kazanç için bu hisseleri kısa vade al- sat değil de uzun vadeli elde tutmak lazım

https://altin.in/bildirim

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Çok teşekkür ederim. Bazı yorumlarım düşmüyor maalesef. Ama tablolar gerekeni gerektiği gibi anlatıyor sanırım.

Tecrübe hem iyi bir hoca, hem en çok yanıltan bir serap gibidir. "aynı nehirde iki kez yıkanamazsın" sözünü akılda tutmalı. Acemilik konusunda sonuna kadar size katılıyorum. Elinize sağlık.

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Olurmu sayın hocam sizin yeriniz başka yorumlarınız değerli anlayana tabi haklıya hakkını vermek teveccüh ise kabulümdür
Sayfada karşıt fikirler olabilir eyvallah fakat emeğe yada yaşanmış tecrubelere saygısızlık olunca kabul edemiyorum hiç bir yorumum kimseye alış tavsiyesi değildir ve kendi zarar ediş tecrübemdir acemiyim derken esprisine yazmıyorum kar etsem bile acemilik baki kalır
Amaç eldeki birikimi arttırmak ise yolumuz uzun
Sizin defter değeri ve detaylı yorumlarınız kayda değer ve hepsi emek dolu
Saygılar, bereketli kazançlar dilerim

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

O sizin güzel görüşünüz kıymetli kardeşim Allah razı olsun sevgiler saygılar

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Teveccüh ediyorsunuz üstadım. Sağ olun var olun.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bana rakip ol tabiki ; )) dxy. Fikan öğret rasyo masyo öğret trend destek çizimi de öğret öğrenmeye hevesliyim)

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

:)) sana rakip olayimmi hocam:)))nediyosun de bakim:))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Grafik konusunda tek rakibim @calculator ve @Hanım_Teyze diğer ustaları tanımam bilmem hepsi iyidir ne diyorlarsa doğrudur:) neyse şaka bi yana herkese bol şanslar
@iknownothing @Invincible_lion gibi arkadaşlar da yorumlarında harikadır bazılarını tanıdığım için belirttim unuttuklarım kusura bakmasın

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Aman hocam ben ne zaman grafik atsam bir sorun oluyor . Bitti daha da atmam. Sonra gargamel kızıyor kopyacılar diyor. Kerime sormuşlar a noktasından b noktasına kaç yolla gidilir diye . Ben bilmem c noktasına kadar biliyorum demiş . Orda bekliyor gece gündüz bekliyor halen bekliyor :))) İyi pazarlar

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

İşte boyle calismalar guzel ayrica 4 s favorimdir sonrasi 1g

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Hocam inşallah ama gidici gibi duruyor . alttan ilk sara dokundu diğerlerine de dokunur . Siyah çizgilere çarpa çarpa merdiven misali :))

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Daha kirmamistir o :) ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum