Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0875 04:50:27
EUR 35.0680 04:50:27
USD 32.2231 04:50:27
ALTIN ONS $2431.2150 04:50:27

Grafiği gönderen: defnemila

defnemila ()
Gümüş

. 4 saatlikte ki flama sıkışma aşağı kırmış sanırım :(

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Düşük rakamdan almak ve artmasını beklemek bazen inişe devami halinde eklenen miktara daha da zarar yazabilir bir hisse iniyirsa birilerini yada dipte bu alalım artar diyenleri terse düşürür zaten 74 lerden inmiş tekrar eski zirvesine artacak sa yükseliş hattına girer 17 yada 16 üzerinde sağlam kalırsa zaten 20 ve 24 e artar o zaman dikkatli şekilde almak daha avantajlı olabilir

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Rakamları yanlış yazmışım 12.58-11.50 yazacaktım . Ve evet 7 ye kadar düşme ihtimali de var çok doğru . Şimdi daha net anladım . Risk fazla içeriyor . 16.50 üzeri olarak takibe alıyorum . emeğinize sağlık sayın ntmen hocam.

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

İyi geceler

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

4.4*olacakti pardon k, lavye:/..

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Mrb.3.20stop seviyemiz 3,38uzeri durmasi kosulu ile 44*lerde hedef yine yafin bakariz ins... hayirli geceler...

necom için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Aminnn dur bakim guya tur, kiyenin k, redi notu yukseltilmis ha, ber dolaniyor dogru ise benim rakam 10121ekranda yanar:))
Zaten hedef verdigimde illa bi ha, ber gelir defnem :)))bende buna kahkaha attim:)) icelim dur papatya cayi yaptim kahve deme dayanamiyorum biliyorsun ona:)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Hahahahhah :)) maşallah hepsi tavan tavan çıksın . Gidelim tabi ki o kadar yatırıma bir kahve içilir :))

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

Mrb cemasi kaçtan satmayı düşünüyorsunuz bende aldim

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Anladım ben dikkat etmiyorum banka hariç diğerlerini alıyorum . En son cante katılım daydı elde varken katılım dışı oldu soğudum satmıştım hatırlıyorsan . Nasip yetişemiyorum valla jet hızı olmuşsun . Daha ntmen hocanın sayfasına bakamadım . Şimdi oraya bakıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Amin amin cumlemizide niye kız oyle dedinki simdi:)))
He aldim canim 57**lerden , gidada var elektrik, demircelik , enerci çöp, luk gibi topladim hepsinden :))) 12hissem var )
Bugune bugun zengin hissediyem vallah:)) ahahahah gül az:) stilettolarimizi giyip sirketleri gezmeye cikak biz senle en iyisi:))

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Maşallah :))) Allah nazarlardan korusun seni :)) çimenton varsa yeterli o zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Katilitim disiki bacim olmasa 135dip siyirdi gordum almadim inan... tamda sana seviye yazdim gelmistir:)
Cimento hakkimi oyak de kullandim buyuzden iste... sukur oda iyi

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Asi radarına akçansa yı almalısın kırılım gelmiş 167 kanal orta bandı , 190 tepe kırılırsa golts gibi 500-700 arası hedef var . Birde temettü veriyorlar oh daha ne olsun :)) bir incele lütfen bak canım.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Canim ak, cns 135**ten dibi sıyirdi kalkisa gecti...
156** lerde direnci var onun kirarsa ust band ytd..
Altta 149**destegi durdukca sıkınti olmaz... Bi alt guclu destegi 143**ler ytd..
Bende de cimento oyakc var masallah oda iyi hareketlendi bakim:) kapanisida iyi oldu izleyelim bakim...

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

13,40destek yaparsa ilk hedef 4,14karsanda 13,40zirve tek seferde kiramadi, guc aldi 12,70 destek seviyesinden ... umarim kirar takipteyim onu ytd...

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Karsan kanal üstünde duruyor içeri girer mi yoksa devam eder mi takibe aldım . Cemas için bakıyorum hemen :))

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

En sevdiğim şey risk almak hocam :)) tamam o zaman 16.50 yi takip ediyorum . Eğer ki 17.50 den değerse alım yapar takibe geçerim düşüş devam ederse kaçarım o zaman . Teşekkür ederim birde akcns çimento dan kırılım olmuş sanırım @Asiii__ 146 üstü kapanış 152 yapmış . Ona da bir baksanız :)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Ihaas 74 lerden 14 e inmiş yalın zamanda bölünmüş ve fena satış yemiş pek beğenmedim açıkçası
16.90 üzerinde kalırsa takip edilir artarsa yükseliş hattında alınabilir fakat ben olsam 16.50 üzeri giderse belki alirim aşağıda 12.50 ve devami 6.50 riskine girmem 74.80 lerden 13 lere inen bir hisse 12 aşağısı 9 ve 7 civarına neden inmesin belli olmaz
Yükseliş teyidi almadan bulaşmayın bence karar sizde tabikj

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Evet ben arsani 9,88 ortalama ile sattim karsani 13,27idi tekrar12,83ten aldim hatta emirgirmistim 12,68 görmus orayi fakat almamis ikinci kademeyi:(( vardir bi hayr nasip neyapalim.. ntmenx te cemas gragigi mevcut canim sayfasindan bi bak istersen...

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Tamamdır şimdi Cemas ve karsan a bakıcam . periyot hocada grafik atmış.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ya burda yazdigim yorum bis, t, e. dusuyor:/sistem degisti mi acaba?

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Defnem araya girdim ama bi "cemas"ı incele derim ytd... golden cross gorunuyor.. ben aldim bilesin ytd...3,20stopla tutucagim bunu...

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

11.50 yapsa çok güzel olurdu . Düşünmeden sanırım alım yapardım . Yatırımlık içim değil kısada al satlık için ama güvende vermiyor . Bir değerlendirme yaparsanız aklımdan çıkartayım yada radarıma alayım :))

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Yeni üyeyim zaten çok uzun zaman olmadı :)) geçen hafta hocanızı takibe aldım, yani vakit bulunca bakıyorum paylaşımlara, teşekkürler. Hepimiz için sayfadaki herkes için bereketli, bol kazançlar daim olsun.

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Tek tek bakıcam birazdan grafiklerinize , ihaas dediğim ihlas ajans haber . Sanki çok fazla zamanı kalmadı gibi . Ama alımda yapmadım

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yaparim ben:))adım nickim Asiii işte:))
Asii da, marimı tutturmayın benim hocam:) isin rastgitsin eyvallah:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yeni dediysek 6 ay öncedir; )) hemen de atar yapma :)) tmm soryy pardon özür
@defnemila ihass derken ihlas holding sormadın umarım pek tavsiye etmem simdi baktım 0.90 stop destekli 1.80 lere gitmeye çalışabilir teknik olarak fakat çok yatay giden arada artıp inen liste dışı bir hisse geçmişte alıp sattim ihlgm ve o hatalarımdan biriydi

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yooo nerden biliyorsun sevgili betmen, sen beni hafife aldin ellam yani yaziyoruz fakat eskidendir izlenimdedesin once takip ettim epey sure tanidim sonra yazdim:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Long shortlara hiç heveslenmeyin çok tehlikeli ve bende ufak miktarlar olduğu için fazla getirisi götürüsu yok takipsiz ekran başı olmadıkça stop kar cebe yapmadıkça asla tavsiye etmem
Bistte @Hanım_Teyze iyi bilir beni ve @Asiii__ yeni tanıyor
Ayrıca grafikler bölümünde yazdığım eski 6 ay oncesi grafiklere dikkat edin oradaki hisse hareketlerini inceleyin daha iyi anlarsınız işinize yarar umarım

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

sizi nasıl daha önce görmedim yeni yeni sanaldan farkettim sanırım gmş sayfasında hep olduğumdandır . Çok başarılısınız long shortlarda bazen hevesleniyorum sonra kendimi tutuyorum :) hocam o zaman ihass değerlendirmesi yapabilir misiniz rica etsem.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum