Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 05:42:51
EUR 34.9839 05:42:51
USD 32.2051 05:42:51
ALTIN ONS $2414.8350 05:42:51

Konu: gümüş ons karar üçgeni tahmini senaryo

açılamalar grafik içnde mevcuttur

not:p.tesi sabahta benzer bir paylaşım yapmıştım rakamlar aşağı yukarı 10-20 cent güncellendi.

herkese hayırlı günler bol bereketli kazançlar diliyoprum.

Yorumlar (192)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Çok güzel grafik eline sağlık farklı noktalarıda eklersen buraya bana göre daha güzel olur aşağıdan diplerden gelen hat var düşen bir kama şeklinin destek hattı var ben onlarıda ekledim duruyor takip amaçlı ama çalışma güzel olmuş yeni gördüm bayadır bakmıyorum bu sayfaya görünce yazmak istedim iyi tatiller

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Düşen olduğu için sürekli güncellemek gerekebilir

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

O yükselişin olduğu kanal ters flama idi zig zag şekli vardı bunu güncellesen o şekilde şimdi daha net görünmüş olur naçizane kendi fikrimdir hayırlı akşamlar kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bu biraz daha güncellenmiş hali geçen hafta 45 dklık daha eskiz bir benzerini paylaşmıştım:)
Eyvallah sağolasın hayırlı akşamlar diliyorum hayırlı hafta sonları...

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Direnç noktası benim takip ettiğim grafikte 27.95 olarak takip ediyordum düşenin direnci olarak

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bu grafiği yeni gördüm aynı grafiği takipte idim çok güzel bir hat çekmişsin tepeden aşağıya inen ve oraya dokunduktan sonra geriye düşüş şekli 10 numara olmuş görünce yazayım dedim emeğe saygı olarakta 1 adet like verdim bu grafiğe

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

27,35 i takip ediyorum kıramazsa geri çekilir diye ons Altın da da 2345

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

27.07 üstü kaldıkça yukarıya gitmek ister bu meret:)

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Bugün yırttık gaza gelmedik ama kapanışa yakın nerde olur acaba

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Yukarıya 28'lere gidince gaza gelmeyin de:)

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

27,76 günün en yüksek değeri görmüşen düşük değeri 27,10 görmüş

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

27.80 değil ama 27.73 yanmış! sayılmaz:))

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@M_yıldız tepkide mi kaldı? Burdan aşağı gider mi yoksa yine 27,72 ye gider mi?

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@turkuazdeniz dirençler yukarıdaki .28.78 ile 26.62 düşüş tepkisi olarak kalırsa suanki yükseliş dirençleri geçemezse yeniden düşebilir . ytd

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@M_yıldız hayırlı sabahlar, gümüş bugün için yorumunuz, nedir? Yön yukarı mı yoksa aşağı mı?

3BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Herkese hayırlı cumalar bol bereketli günler

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Bende yok diye biliyorum ama net bi bilgim yok. @turkuazdeniz isimli arkadaş soruyordu. Evet maalesef makas çok fazla

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Evet varmış, işte yıllar sonra öğrendik.

Gardaşım58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gardaşım58 ()

Yıllardır var

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Yoktur diye biliyorum, kur fiyatı bazlı emir ve tarih bazlı emir kısmına bakın ama dolar ile gümüş emri yok, tl ile var

turkuazdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@Deniz86 benim demek istediğim dolar ile emir vererek gümüş alımı yapmak Tl ile değil.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Emirlerim kısmıda var döviz/kıymetli maden alış satış Altın da emirlerim kısmına bas, orda tarih var hemen yanında sağ tarafında turuncu üç çizgi var ordan işlem yapılır. Bi ara emirle işlem yapıp daha sonra iptal etmiştim

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@M_yıldız bir ara vardı sonra kaldırmışlardı acaba tekrar getirdiler mi diye sormuştum.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Neden ilginç olsunki. on bilgi olarak yapmışlar 5.6 herkesin bildigi şeyleri .
. kisa bir reklam gibi düşün. hesabı olmayan gerisini göremiyor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Evet uygulamaya giriş yapıp sol üst köşedeki üç çizgiye tıklıyoruz, orda doviz/ kıymetli maden tıkla, tekrar döviz/ kıymetli maden alış satış tıkla, görünen sayfada düzenle kısmı, aşağıda seçersin Xag/USD.

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@Deniz86 emirle dolar gümüş alımı var mı? Sen buldun mu? Banada anlatabilir misin?

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

:)) ama ilginç değil mi, uygulamaya giriş yapmadan kurlar kısmında bunlar neden görülmüyor. Bu beni yanılttı.

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@Deniz86 sen buldun mu? Nasıl yapılıyor?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum