Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 05:14:33
EUR 34.7867 05:14:33
USD 32.2848 05:14:33
ALTIN ONS $2312.8350 05:14:33

Grafiği gönderen: LostPassengerr

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ivar ()

Teşekkürler

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Biraz önce bir kanal attım. O kanal yukarı kırılmadığı sürece düşüş devam eder kanalın alt bandına doğru…
@Fadime07 cok hızlı hareket etmeyin

Ivar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

Aynı düşüncedeyim, bizim istediğimiz, bize faydalı olan genel piyasa yorumu. Kişisel al satlar, günlük kazançlar kişiyi bağlar. Bereketli , hayırlı kazançlar dilerim herkese.

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ivar ()

Düşüş bitti diyebilirizmiyiz?

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Takozun hedefi de geldi…

1BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Dostum çok takılma az olsun öz olsun Bnm desteğim hep seninle kaybederiz kazanırız o ayrı yalnız yol göstericilerden birisisin ve vazgeçme yaz çiz sen

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Abi sen boş islere takılıyorsun kendi motivasyonunu düşürüyorsun sayfama bak senin her paylastigin hemen her yoruma like atmsimdir emegine saglik demisimdir bana takılacak son kişi bile olmamalisin bu sayfayi en iyi taniyanlardan birisindir insanlar terste demisim sebebuni aciklamisim bence senin istediğin olgunlukda henuz degil bu sayfa. Neyse uzamasin konu. Bol isabetli hedeflerinize.

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Ben tsk ederim.

3BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Bırak altını, te. neke değeri bile yok burdakilerin bir kısmında. @YıldızBitco nun 3 4 like icin mi bu yazısına like veren gizli hayranlarımdan da anlayabilirsiniz bunu:)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

63ARGENTUM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Ben düşüş beklerken @VforVendetta• kardeşimiz yükseliş tarafındaydı ve tüm emek vererek cizdigi grafikler icin “Eline sağlık” da dedim like da verdim. Eline sağlık emeğine sağlık demek zor bişeyse bilemeyeceğim.

Ben cevabımı aldım tesekkürler, bol kazanclar.

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

Hocam, altını n kıymetini sarraf bilir. Emek veren herkese teşekkür ederiz. Şu anda sizin gibi değerli arkadaşlar sayesinde inşallah yön bulmaya çalışıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Ben anlıyorum o ne diyor Lost dostum birsey soracam birine şunu yaptın deyince bak öyle değilmiş yanlışsın dediğinde ağzını bozan bel altı vuran mı dersin belki de daha sayfa olarak o olgunlukta değilizdir yani güzel bir dil ile eleştirmeyen eleştiriye kapalı bir topluluk

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Terste olan insanlardan taktir bekleyemezsiniz:(

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Emege saygidan kastınız nedir like mi?

3BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Tek bir soru sormak istiyorum….

Sayfanın %90ı terste ve hiçbir adım atamıyorlarsa neden buradalar sabahtan akşama kadar ? Eğer işlem yapamadığın halde buradaysan verilen emeklere saygı göstermek bu kadar mı zor?

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Aynen öyle abi hayırlisi olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Valla para herkesin kendi parası ister dikkat etsin ister etmesin herkesin kendi kararı ve yatırımı bazen kulak kabartmak kazım dinlemek lazım körü körüne gitmemek lazım

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Evet kendisini sıkı takipdeyim daha önceki yillardanda sayfadan takip ediyorum fakat cogunluk terste su durumda insanlar zaten dusecek dendiginde otomatik tavir alıyor gormek bile istemiyorlardir zaten sayfanin genel durumu az yukselsin fisekci dedikleri arkadaslarla doluyor 69.000 loadingler ath konuşuluyordu 1haftada herkes battik yandık oldu çünkü beklediklerini vermiyor adamlar. Like ve Allah razi olsun demekden baska bisey gelmiyor diyorumya birsonraki islemlerinde dahada dikkat edilir sanirim.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Ape için hedef versin veya kim verdi mi anlamadım ? Bahsettiğin kişi Lost ise adam dün soruyordu ethfi 5.5 den çıkalım mı diye böyle biri zaten hedef vermez rüzgara göre konuşmaz risk alır riskini azaltır bunu da göstere göstere yapar

Sinpaciencia için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinpaciencia ()

Ape için hedef verdi mi 10 dolar gibi mesela

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7 ()

İnşallah Bundan sonra yükseliş görür, yükseliş haberi paylaşırsınız
Lütfen bakmayın olur olmaz yorumlara takipçileriniz üzülmesin :)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

3-4 like için değil Lost yıllardır boyledir alışırsın o hala edilene hak ettiği değerinin gösterilmesini ister düşüş dediğinde dinleseler su an zararı bırak buradan alımlara başlarlardı bu bir gerçek ki kimsenin zararda olmadığını varsayarsak e su an herkesin eli kolu bağlı mal alan yok zarar da Olan çok dediği çıktığı halde beğenen destek veren az bizim insanlarda bilmişlik taslama var mesela ben biraz önce Ape için teyit aldım fikir aldım bakmasını istedim aslında güzel birsey bu sonuçta herkesin görüş acısı farklı hak ediyorsa destekçi olmak lazım kaçanın uçanın dibe girecek diyenin peşinden gitmek daha kolay olsa gerek

1BeğenmedimŞikayet

Fadime07 ()

Ilk defa ether. fi yuksekten sattim asagidan aldim

0BeğenmedimŞikayet

Namenazan ()

Daha önce de yazmıştım. Sizi tanımıyoruz ama yorumlarınız çok ölçülü ve bilgi verici. Diğer insanlara aldırmayın lütfen. Herkes kendi kararını veriyor nihayetinde

0BeğenmedimŞikayet

Fadime07 ()

Yapmayin yaa ben sahsim adina siz ne yaparsaniz izliyorum siz

1BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Ama neden 3 4 like icin mi yoksa kendinizi tatmin etmek icin mi sayfanın yarısından fazlası terste ne demeleri gerekir bence bundan sonra paylasimaliriniza daha dikkat edilecektir ama suan çoğunluk yükselsin zarardan kurtulalim istiyorlar. Siz bildiginizden şaşmayın gördüklerinizi paylasin yazmayan kadar faydalanan arkadasda vardır

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Gördüğün gerçeği yazdığın için Fişekçi olamazsın:))

5BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Bundan sonra düşüşde görsem fisekci olacam.
Her zaman yükselecek şu ucacak bu kacacak diyeceğim.
Düşerse de piyasa siteye girmeyeceğim.
En güzeli bu yöntem…

6BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Bir haftalık süre sonunda,

Flama hedefi 60737 ye dokunarak gelmiştir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum