Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0787 16:22:39
EUR 34.9135 16:22:39
USD 32.3447 16:22:39
ALTIN ONS $2301.4900 16:22:39

Konu: Enflasyon ve Ara işlemler

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Gümüş ons 29,967 Altın da kaldığı sürece alt desteklere inebilir.
Destekler solda Dirençler ise sağda.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Teşekkür ederim hocam emeğinize sağlık yeni gördüm sağolun.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@yabangülü_17 alt yorum ara işlemleri değerlendirmek açısından nasıl ki yukarı gittiğinde tepeye doğru artan oranlarda çıktıysak aşağı doğru da artan oranlar da desteği ve trendi takip ederek alıp ara işlemleri kaçırmıyoruz şu ana kadar bekleyen hep kaybetti az kazan hep kazan stratejisi ise belki biraz bekletti ana hep kazandı. Ara işlemler mühim daima çoğunu muhafaza ama birazıyla da kâr alarak devam inşaallah.

1BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Tamamdır. Belirttiğiniz dirençlerde Karı güzel Bi yerden çıkarım inşallah. Hiç kar almadan da olmaz.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elde % 20 gümüş varsa zaten elinizde az isterseniz iyi bir çıkış yapmadığı sürece düşmesine aldırış etmeyin gri alanın Altın a inmesi durumunda aralıklı olarak kaç kademe verirse aşağı doğru artan oranlarda toplar güzel bir tepki verince de birazını yukarı doğru artan oranlarda çıkarsınız. Daha gümüşün yükselişe geçmesi zaman alacak ve sinek bedava gümüş ve dolar hediye etmeye devam edecek diye düşünüyorum. Sakin kalan sabreden her zamanki gibi ava gelen sineği avlar. Şu an 28,424 üzerine atmadıkça çıkış yapmaya değmez üzerine atarsa alt zaman diliminde fibonacci extention çekip anlık takip şartıyla dirençlere takıldıkça aralıklı olarak çıkılabilir benim şahsi kanaatim böyle. Ytd.

45 dakikalık örnek 15 5 1 dakalık açıp büyüterek kontrol edebilirsiniz.

Sümeyra_81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Çok teşekkür ederim. Çok hızlı düşünce almaya çekindim biraz ama 26.80 de alacağım diye karar verdiğim için alım yaptım biraz. Elimde %20 gümüş var sadece. Sizce nerden kar alınabilir. Bu düşüşün 28.42 ye kadar yolu olabilir mi

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Sümeyra_81 düzeltme bölgesinin az yukarısından cılızda olsa bir tepki verdi bu aşamada yukarı dönüş yapabilmesi için ilk seviye 28,420 üstü ve sonrasında 32,567 0,786 kırılımı buradan dönüş yaparsa artık düzeltme yapmış sayabiliriz. Şu an alt desteklere iniş hala kuvvetle muhtemel.
Yatırım uzun vadeli yapılır tarzındaki bir düşüncenin karşılığı bence zarar manasına geliyor ve bunu senelerdir görüyoruz ama maalesef hâla bunu anlamayan arkadaşlarımız var. Aşağı doğru toplayıp çoğunu muhafaza ama birazıyla da kâr alıp ortalama düşürmek dışında bir yol yok bunu senelerdir işlemlerimi de paylaşarak ispatladım ve son tuzak uyarım sonrasında da bir kere daha gördük. Bu makasa rağmen alttan topladım yukarıdan çıkıp çıkıp geri girdim. Ytd

Yukarı tepki vermesi halinde ben yukarıdan çıkıp aşağıdan girdiğim parçayı tekrar çıkacağım inşaallah. Gümüşün % 80 den fazlasını ise muhafaza ediyorum. Sorduğun için sana özel paylaştım. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sen bilirsin kardeşim herkesin kendi kararı sağ ol sana da kolay gelsin.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi bana göre kanal aralığı belli seninle bunun çizimini yapmıştık 26 öncesinde kanalın tepesinden saldı abi dibine iner orada durur mu bilmiyorum ama takip şeklim genel olarak budur bayadır takip etmedim ara hareketler olarak gümüşü alım satım konusundada evet daha önce yazışmıştık düşünceler aynı ben elimde mal yok olmuş olsaydı eğer kanal tepesinde satardım kanal dibini beklerdim şahsen zararda etmiş olsam ben takip yerlerim gelmeden almam satmam bu bazen zararda ettirebiliyor ama benim takip şeklim ve alım satım şeklim bunlar ama elde mal yok zaten nakitte fazla yok o yüzden şuan sadece kuru kuruya takip ediyorum :) detaylara girdikçe evet uzun oluyor abi neyse hayırlısı olsun inşallah diyelim kolay gelsin sana

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ daha önce konu başlıkları paylaşarak sayfada yapılan yorumları geriye doğru taranmasının faydalı olacağı noktasında genele uyarılarda bulunmuş ve sebeplerini de açıklamıştım. Sürekli tuzak uyarısı da yaptım ancak düzeltmenin nerden geleceğini bilmediğimi yazdım ve ayrıca düzeltme yapmadan yukarı devamı halinde senelerdir uyguladığım stratejiyi bırakıp % 50 ye kadar çıkış yapacağımı da yazdım. Ne yazılması gerekiyorsa hepsini yazdım ama insanların ille de zarar edeceğiz dedikleri yerde de ne söylesem boş en çok zarar edenler ise dolar a sıkı sıkıya yapışanlar ve doları yatırım aracı olarak görüp dolar artıranlar oldu.
En son konu başlığımda da ara işlemlere vurgu yaparak alt desteklere inme ihtimal ve şartlarına işaret ettim. Bendeki düzeltme seviyelerini alt yorumdaki grafikte gri çizgilerle gösterdim.
90,134 ten çıktığım parçanın üçte birini tedbir olarak 88,367 den hem dolar hem gümüş artırarak gümüşe geçtim bu parça kar yazmadıkça kâr elimde duracak ancak alttan çıktığım parçayı geri girebilirim ve bunu da belki tedbir olarak gene gri alana girmeden bile yapabilirim az kazan hep kazan doğru strateji ve sabır hep kazanır az zamanla çok olur. Yazacak çok detay var ama uzuyor. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

90,134 ten dolar a geçtiğim parçanın üçte birini hem dolar hem gümüş artırarak tedbir olarak 88,367 den gümüşe geçtim. % 8181 gümüşteyim yüzde yüzde yüzü geçene kadar devam inşaallah 90,134 ten başka giriş yapmayacağı aşağı devamı halinde alttaki parçayı girebilirim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Sümeyra_81 sorunuzun cevabını iki gün once alt yorumda vermıstim
0.236 üstune atmalı ama yetmez 0.786 yı kırmalı henüz erken onun icin enflasyon ve ara islemler başlıgı altında paylastım.

0BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Yukarı döndü demek için hangi değerin üstünde kalmalı

0BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

O tereddüt hep oluyor zaten. Düşükten alsan da oluyor yüksekten alsan da. Düşme ihtimali bence de çok yüksek de elde mal yoksa destekler fırsat diye düşünüp minik alım yapıyorum mutlaka

Aceleci34 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

27,778 e kadar iğne atmış henüz yukarı dönmedi bu 1 dakikalık grafik.

0BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Evet aralarda minik işlemler lazım iyi oluyor. Aralarda yapılan Büyük işlemler büyük fırsatların kaçmasına sebep oluyor malesef

0BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

Gördüm de alım yapma konusunda tereddüt ettim düşer diye düşündüm galiba

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayırlı sabahlar. Yatırımı çok kısa kısa orta uzun ve uzun vadeli olarak bölmek ve ara işlemleri değerlendirmek mühim yoksa enflasyon malum para eriyor. Zaten yaptıkları da bu insanların parasına çöküyorlar. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Hayırlı sabahlar. Tam vaktinde gönderdiniz sağolasınız. uyumayanlar 27.8 i yakalamıştır inşallah

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum