Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0892 08:52:16
EUR 35.0491 08:52:16
USD 32.1554 08:52:16
ALTIN ONS $2391.6200 08:52:16

Konu: 24 Mart 25 Nisan Altın Ons

⭐⭐REŞAT12 ()
Ons

Yorumlar (88)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Amin cümlemize inşallah

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Çok sağolun teşekkür ederim Sabriye hanım aynen dediğiniz gibi gram sayfası bu konuda başı çekiyor böyle gelmiş böyle gider değişmez. Diğer yorum klavye azizliğine uğradı yanlış oldu kusura bakmayın.

Sabriye için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Çok pasolun teşekkür ederim Sabriye hanım aynen dediğiniz gibi gram sayfası bu konuda başı çekiyor böyle gelmiş böyle gider değişmez

Sabriye için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sabriye ()

3 lıke size kullandım. Helali hoş olsun kardeşim. - gördükçe düzeltiyorum. Faydalı İnsanların bu platformda olması gerekiyor. Bir ton gereksiz var zaten. Goy goycu takımı özelliklede gram sayfasında

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Üst yoruma - vermiş bir arkadaş sanırım burada bilgi paylaşımı yapmanın karşılığı - olarak veriliyor ! Ben bu şahısların kim olduklarını çok iyi biliyorum ama neyse kalsın

2BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Üst yorumdaki grafikteki destek hattı anlık seviyesi saatlikte 2342-38 aralığıdır daha önce 2333 ile temas etmişti bu hatta ve seviye gittikçe daha üste çıkıyor açılı şekilde hat üste doğru devam ettiği için zamansal olarak değer artar haliyle dirençte artıyor daha önce son tepe yaptığı zaman bu hatta göre 2431 teması olmuştu şimdi daha üstte bu değer kanal bozulmadığı sürece güncellerim değerleri arkadaşlar

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Eyvallah kardeşim sağolasın anladığım kadarıyla tarif ettim sağolsun @REŞAT12 abi kırmıyor bizi müsait olduğu sürece rica ettiğimiz yerleri çizip paylaşıyor bu sayfalarda kendisi dışında grafik desteği veren yok bize fikir alışverişi konusunda üstüne başka teknikçi tanımam var bir kaç dost ama Reşat abim başkadır bu vesile ile tekrar teşekkür etmiş olalım kendisine sizede verdiğiniz destekten ötürü çok teşekkür eder hayırlı bereketli kazançlar dilerim

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Ağzına sağlık güzel de grafik cizdirmissin şuan konusulanlardaki en doğru destek ve direnç belirtmissin.

2BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Günce hanım grafiği ben çizdirmiştim Reşat abiye ve sizin sorunuz üzerine kendisi benide etiket yapıp soruyu benim yanıtlamamın daha doğru olacağını yazmış yorumu görünce cevap vermek istedim size grafikte anlatılmak istenen şey 2330 bu hattın destek noktası olduğunu gösteriyor son yaptığı zirve 2431 ise bu hattın direnç noktası idi yani şuan destek hattından destek alıp hattın üzerinde devam ettiğini gösteriyor belirttiğim bölgenin üzerinde kalması durumunda üste doğru atak yapma ihtimalini güçlü tutar diyebiliriz kanal aralığında takılıyor şuan yani umarım açıklayıcı olmuştur bu yorum sizin için hayırlı günler @REŞAT12 abi gerekli açıklamayı yaptım bilgin olsun beni etiket yapmışsın görünce yazdım bende sanada kolay gelsin abi emeklerine sağlık

Günce_01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Günce_01 ()

25 Nisan'da gram 2344 civarına mi düşecek?

0BeğenmedimŞikayet

Günce_01 ()

Hocam Altın da alım firsati olurmu sizin ongorunuz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Teknik_100 ()

Ne demek bu abi. Yon yukarimi demek.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Teknik_100 ()

Kolay değil bu işler.

Teknik_100 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Teknik_100 ()

3 aydır analiz yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Teknik_100 ()

Ben aktif yatırımcıyım. Resati takip ediyorum. O yüzden sormuştum. Tmm nokta.

2BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Kardeşim sayfalar karıştı onu anlatmaya çalışıyorum Reşat abiye sen çözmesende olur ne yapacan çözüp hey Allah'ım ya :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi sen ons tarafına atmışsın grafiği gram tarafı başka bende gram tarafında arıyorum grafiği :)) şimdi sana o taraftan yorum yapacağım senide etiket yaparak sende hangi sayfa olduğunu görmüş olursun tamam

0BeğenmedimŞikayet

Teknik_100 ()

Bende anlamak istiyorum. Cözemedim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

altın sayfası dışında bende gram sayfası diye bir yer görünmüyor. gram sayfası neresi?

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Kardeş yazdığım kişi anladı ne demek istediğimi sıkıntı yok

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi gram sayfasındada paylaşır mısın grafiği

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

altın sayfasına gönderdim

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi bu grafiği sayfalarda göremedim hangi sayfada paylaşım yaptın?

0BeğenmedimŞikayet

Teknik_100 ()

Ne anlatmak istedin bey efendi

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi bunu hangi sayfada paylaştın göremedim?

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi like hakkım yok 10 numara olmuş bunu Altın sayfasındada paylaşır mısın lütfen

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ alt yorum anlaşıldı merkez tamam.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum