Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0898 19:22:19
EUR 35.1009 19:22:19
USD 32.1865 19:22:19
ALTIN ONS $2380.2950 19:22:19

Konu: 24 Mart 25 Nisan Altın Ons

⭐⭐REŞAT12 ()
Ons

Yorumlar (88)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@kaktüss bak buda ilk çizdirdiğim halidir 2330 dedim 2333 ile döndü ve 2394 e kadar attı üste kanal tepesine çıkamadı tabi tepesi o ara 2445 civarı idi ama fibo 0.618 değeri olan 2394 te takıldı zaten hareketin oraya kadar olacağını yani en az oralara kadar atar diye yazdım dipte destek hattında

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@kaktüss şuan kanal bu ister 4s ister 1s den bak 2333 e saldığı zaman 2330 da destek var yükselen kanal dedik ve sağolsun Reşat abi kırmadı bizi çizdi ve bu güncel halidir

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Kanal burasıdır tekrar yazıyorum tam destek hattından dönmüştür hattın üzerinde kaldığı sürece üste doğru ataklar yapacaktır olay budur kanal kırılırsa işler bana göre değişir hedefe bakarım o zaman

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Şuan tam bu kanalın destek hattında bahsettiğim kanal budur

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Rica ederim kardeşim ne demek bahsettiğiniz yerde destek bulacaktır illaki takip ettiğiniz nokta güzel ancak benim odaklandığım noktalar her zaman trend veya formasyon kanallarıdır oraları kırdığı zaman alttaki desteklerin tutabileceğini sanmam anlık olarak destek alır bazı noktalar var bu şekilde ancak ben çok önem vermiyorum hedeflere odaklanıyorum daha çok ondan sebep hayırlı akşamlar kolay gelsin

Tekirdağlı_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Teşekkür ederim bilgi için

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Tekirdağlı_Murat Buda güncel halidir yükselen kanal anlık destek hattı seviyesi 2365 tir

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Tekirdağlı_Murat bakın 2330 dediğim zaman kanalın dibinden 2333 ile döndüğü nokta bu grafiği çizdirdiğim ilk zaman birde güncel hali var onada etiket yapayım sizi

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bu kanal bana göre alta kırılım yapacaktır o zaman 2300 lere doğru iner destekleri tek tek yoklayarak aralarda takılır ama tutmaz 2300 en az iner kırılım olursa yakın zamanda

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Buranın anlık direnç hattı 2490 civarıdır grafiğinin ise oraya değilde destek hattına doğru hareket ihtimali daha fazladır bana göre ben sadece kanalın dibini ve tepesini belirtmek adına bu yorumlarıda güncelliyorum arada bir 2363-2490 aralığıdır kanal olarak benim izlenimim ise 2363 desteğine doğru inme olasılığı daha fazladır bu hareketlerin sonunda bakalım nasıl devam edecek?

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Eski hali budur

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Güncellenmesini istediğim dediğim daha önceki halimden bahsediyordum bu güncel halidir sağolsun Reşat abi destek veriyor bu konuda bana Allah razı olsun kendisinden

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Arkadaşlar takipte olduğum ve güncellenmesini istediğim grafik bu bu kanalı takipteyim sadece 2325 ile desteğin çok az Altın a iğneleme olarak çıktı alttan ama yine hattın içine girdi içinde devam ediyor burada her şey net olarak gözüküyor fazla söze gerek yok eski hali güncel hali ortada izaha gerek yok ama yinede belki teknik olarak anlamayanlar olur diye belirtmek için detaya giriyorum bazen kanal dediğimde burayı anlayın anlık destek noktası 2363-65 aralığıdır direnç hattı baya üstte ama 2394 üzerinde kalması lazım direnç hattına gitmek için ben öyle düşünüyorum bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi çok teşekkür ediyorum sağolasın Allah razı olsun senden grafik desteği bir tek sen veriyorsun bana eline sağlık bu kanalı izliyorum kanal bozulmadığı sürece ilerleme şekli belli kırılım yerleri belli hedefininide anlık kırılım noktası olursa o noktaya göre güncelliyorum arada bir bakarak ben sana çizdirmeden önce takibe aldım bu grafiği ama yorum olarak anlatamadığım için çizim yaptırmak istedim

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ en son güncel hali 17.4.2024 saat 13 08

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü grafik şu an düzgün çalışmıyor 4 saatlik çok çok kısa güncel hâli yansıtmaya çalıştım.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi grafiği günceller misin müsait olduğunda sana zahmet hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bahse konu kanal burasıdır çok bi değişiklik olmadığı için sürekli yazmıyorum destek veya direnç kırılmış değil normalde bu kanal alta kırar demiştik en son ve bu hareketi bir tepe daha yaparak mı yapar yoksa bulunduğu yerden destek hattını yoklayıp destek kırarak mı yapar takip etmek lazım demiştik tepeye doğru bir atak yaptı ondan sonra ama fibo 0.618 değeri olan 2394 geçemiyor kanalın tepesini yoklamak için burayı aşması lazım diye düşünüyorum daha önce demiştim

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Takipte olduğum bir kanal var kanal içindeki hareketlere devam ediyor destek veya direnç kırılmış değil müsait oldukça takibe devam ediyorum bugün yoğundum bakamadım fazla ara ara bakabildim

Sellci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sellci ()

Gümüşçu ben anlamlandiramiyorum fiyat yapıcınin psikolojisini çözemedim ne dersin. Yeni zirve icinmi uğraşıyor yoksa en fazla ikili tepeyemi gider

2BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Ayrıca bu kanalın içinde ters bayrak formasyonu oluşuyor onunda hedefi tahmini olarak 2280-300 arası bir nokta olur tam netleşsin kırılım noktasına göre güncelleme yaparım hedef noktasını inşallah

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bu kanal alta kırarsa eğer hedefi 2260-70 gibi olur diye düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bahsettiğim kanal burasıdır ve anlık seviyesi 2352 dir daha önce 2333 ile destek aldı buradan sonra 2340-44 lerden destek aldı şimdi ise bu seviye 2352 ye kadar yükseldi değer gittikçe yükseliyor açılı olarak yukarıya doğru çıkıyor yükselen hat o yüzden zamansal olarak değer yükseliyor destek olarak yükselen kanallar bir noktadan sonra alta kırarlar genelde böyle olur bazen farklı hareket ederler ama genelde dediğim şekilde olur ve bu kanalda bir yerden sonra bence alta kıracaktır artık bir tepe daha yapar mı yoksa bu geri salma ile desteğe kadar inip desteği alta kırarak mı yapar onu takip etmek lazım müsait olursam eğer takipteyim zaten bilgilendirme yaparım

2BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Günce_01 anlatmaya çalıştığım olayı şimdi daha iyi anlamışsınızdır sanırım. Grafik 2388 e kadar atmış üste destek hattı 10 numara çalışıyor kanalın tepesine doğru atak var direnç hattına ulaşması için bana göre 2394 üzerine atmalı fibo 0.618 değeridir kanal tepesi ise 2435-45 aralığı olarak takip edilebilir.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Eyvallah hayırlı geceler…

Sabriye için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Reşat abiyi uzun zamandır tanırım iyidir sağolsun. Grafik yetkimiz yok diye istediğimiz noktaları tek tek çizip paylaşıyor sayfalarda yani destek oluyor bize kendi takibinin yanında. Bunu yapan fazla insan yoktur buralarda kendi açımdan diyorum onca çağrı yaptım ben bu konuda ama kendisi dışında destek olan bir iki kişi hariç görmedim ben. Allah razı olsun kişilik olarakta değer verdiğim bir insandır. Hayırlı geceler…

Teknik_100 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bu yoruma bugün - verildi sonra dostlar sağolsunlar düzelttiler biz icraat yapıyoruz laf üretmiyoruz diye olsa gerek bu - ler ama olsun sağlık olsun

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Üst grafik 10 numara çalışıyor

1BeğenmedimŞikayet

Sabriye ()

Rica ederim kardeşim sorun yok

1BeğenmedimŞikayet

Teknik_100 ()

Özelden yazıyor. Allah razı olsun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum